Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Mennyi idő után írták Nektek jóvá a bónuszt, tudom hogy 48 órát ír de aki megkapta annak mennyi idő alatt volt a számlán?

Köszi!

Létezik Betfair alternatív link?


Megmagyarázná valaki, hogy miért kell annyira ezeknek bankszámlakivonat vagy közüzemi számla?
Mármint miért csak ezekkel igazolhatod a lakcímed? Nem tudják megérteni, hogy a kivonaton nem írja a címet, a számlák pedig nem az én nevemre érkeznek. Nem lenne elég nekik egy sima számla, mondjuk az Amazontól? Vagy a személyim, ami egyúttal a lakcímet is tartalmazza (Románia)?
Volt valakinek már ilyen tapasztalata?
Mert az ügyfélszolgálatuk elég pocsék, állandóan ismételgetik magukat.

Ha a bankszámlát és a közüzemi számlát postai úton kapod, akkor bizony szerepel rajta a címed. Ezért kell nekik.
Nem tudom Romániában milyen a személyi,de a magyar speciel nem tartalmazza a lakcímet, csak a várost, de az utcát pl nem. Legalább is a régi, ami a legtöbb embernek van. Hogy miért kell nekik a pontos lakcím az rejtély.

A román személyi tartalmazza a teljes lakcímet, olyan, mint a magyar személyi és lakcímkártya összevonva.
Egy sima számla nem elég nekik? Muszáj közüzemi legyen?

Milyen az a sima számla?? Telefon? Internet vagy milyen?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 16, 2016, 16:08:15
Ha a bankszámlát és a közüzemi számlát postai úton kapod, akkor bizony szerepel rajta a címed. Ezért kell nekik.


Az a "vicces", hogy a számlaküldési címnek nem kell a bejelentett lakcímednek lennie, megadhatsz akármilyen címet a szolgáltatónak. (ezért nem nagyon értem, mit is igazolna egy számlakivonat, az csak egy postázási cím, ahol vagy ott laksz, vagy nem...)
És ha ezek után elektronikusan kéred csak a számlát - nekem pl. nem kell a papírszemét - akkor ott van egy hivatalos, elektronikus számlakivonat az általad tetszőlegesen megválasztott címmel.


#2393 február 16, 2016, 18:54:59, kimi7
A sima számla alatt egy akármilyen vásárlásnál kapott számlára gondoltam, nem pedig gázszámlára vagy ilyesmire.
Bankszámlakivonatot pedig én is online szoktam lekérdezni, de az OTP nem írja bele a címet. Viszont egy kis utánaszerkesztéssel be tudom írni saját kezűleg  :D vajon arra rájönnének?

Idézetet írta: kimi7 Dátum február 16, 2016, 18:41:13
A sima számla alatt egy akármilyen vásárlásnál kapott számlára gondoltam, nem pedig gázszámlára vagy ilyesmire.
Bankszámlakivonatot pedig én is online szoktam lekérdezni, de az OTP nem írja bele a címet. Viszont egy kis utánaszerkesztéssel be tudom írni saját kezűleg  :D vajon arra rájönnének?

Pedig az OTP-s számlakivonaton szerepel a cím. (Az online lekérdezett kivonat ugyanaz, mint amit postán küldenek.)

Idézetet írta: Tigris Dátum február 16, 2016, 19:23:21
Pedig az OTP-s számlakivonaton szerepel a cím. (Az online lekérdezett kivonat ugyanaz, mint amit postán küldenek.)

Nálam nem írja, csak a számlaszámot.

CSAK sportfogadással kapcsolatos kérdéseket tegyetek itt fel!

Az ingyen pörgetések, kaszinós témák az alábbi részlegre kerülnek:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,262.0.html

Törölni fogjuk azon bejegyzéseket amelyek nem a megfelelő helyre kerülnek!

Na most meg azzal jönnek, hogy nem fogadnak el online kivonatot...
Most akkor mi a jóistent lehet csinálni?

Idézetet írta: kimi7 Dátum február 25, 2016, 17:53:06
Na most meg azzal jönnek, hogy nem fogadnak el online kivonatot...
Most akkor mi a jóistent lehet csinálni?

Bankszámla kivonat?

Bemész a bankba és kérsz egy kivonatot.

Idézetet írta: kimi7 Dátum február 25, 2016, 17:53:06
Na most meg azzal jönnek, hogy nem fogadnak el online kivonatot...
Most akkor mi a jóistent lehet csinálni?

Nem lehet, hogy nem a kivonatot töltöd le, hanem lekérdezel egy időszakot és abból készítesz kivonatot?
Csak mert a havi kivonat az pontosan ugyanaz, mint amit postán kapsz, vagy a bankban kapnál csak pdf-ben (vagy másban) letölthető a netbankodból.
Gyakorlatilag nem nyomtatják ki és nem adják postára.
Szóval szerintem te valami mást töltesz le.
Gondolom.