Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Azt szeretném kérdezni, hogy a Motorsportos Tippjátékban ugyanarra a pilótára lehet többször is tippelni? Pl hogy XY megnyeri a futamot, XY dobogón lesz, XY pontszerző helyen végez? Ez kb olyan mint a fociban a győz (megnyeri a futamot), a duplaesély (dobogón végez) és a +1.5-ös hendi (pontot szerez), ami tudtommal szabálytalan, mivel ugyanarra az eseményre nem lehet többször fogadni. Vagy ez itt máshogy működik?

Idézetet írta: Lord Dátum március 16, 2014, 12:48:01
Azt szeretném kérdezni, hogy a Motorsportos Tippjátékban ugyanarra a pilótára lehet többször is tippelni? Pl hogy XY megnyeri a futamot, XY dobogón lesz, XY pontszerző helyen végez? Ez kb olyan mint a fociban a győz (megnyeri a futamot), a duplaesély (dobogón végez) és a +1.5-ös hendi (pontot szerez), ami tudtommal szabálytalan, mivel ugyanarra az eseményre nem lehet többször fogadni. Vagy ez itt máshogy működik?

A Forma1-es tippjátékban meg van engedve.

"Egy eseményre/mérkőzésre egy játékos csak egyetlen egy tippet tehet (kivétel Motosportok), s beküldés után ezt lehetetlen módosítani/javítani."

Úgymond minden egyes tipp egy lehetőség, úgy mint a fogadásnál.

Ricciardotól elvették a második helyet, és kizárták a versenyből. Ez nem befolyásolja a pontszámok alakulását?

Idézetet írta: Lord Dátum március 17, 2014, 00:56:33
Ricciardotól elvették a második helyet, és kizárták a versenyből. Ez nem befolyásolja a pontszámok alakulását?
Jó kérdés. Én passzolok.  :)

Én a bet365 eredménylistája alapján értékeltem, közvetlenül futam után. Most megnéztem, ott még mindig Ő a második.

Sosem szokták visszavenni a nyereményt a fogadóirodák. Atlétikában is fogadtam már olyan versenyzőre, akiről kiderült, hogy doppingolt, vagy bicóban olyan riderre, akiről még a verseny alatt kiderült, hogy doppingolt, és sosem vették vissza a pénzt. Aki mondjuk bet365-nél Ric dobogóra fogadott, annak jóváírták a pénzt, és nem fogják baszogatni.  Ugyanakkor aki 4. lett a pályán, és most Ric miatt versenyen kívül lett a 3. és rá fogadtál, nem fog érte pénzt kapni. Ahogy a pályán beértek, az számít. Hogy utáni mit óvnak, meg kit zárnak ki, az nem számít.

Kérném az 5505-ös ID-vel rendelkező tippem javítását, ugyanis tévesen jónak lett értékelve.

#96 március 17, 2014, 18:44:28, csacsa44
Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 17, 2014, 18:13:06
Kérném az 5505-ös ID-vel rendelkező tippem javítását, ugyanis tévesen jónak lett értékelve.

Köszi.


Üdv!

Az alábbi tippem(ID: 5920) nyertesnek lett kiértékelve, pedig vesztes lenne, mivel a Real "csak" 3 gólt lőtt
Kérném, hogy javítsátok vesztesre!
Köszi!

Idézetet írta: Salvio Dátum március 19, 2014, 15:29:17
Üdv!

Az alábbi tippem(ID: 5920) nyertesnek lett kiértékelve, pedig vesztes lenne, mivel a Real "csak" 3 gólt lőtt
Kérném, hogy javítsátok vesztesre!
Köszi!

dert (http://www.sportfogadas.org/tippjatek-user?id=16134) kollégának is hasonló tippe lett bezöldezve, real over 3,5
bocsi dert!  :'(

Hali nem tudjátok, hogy a tippjátékok részleteinél miért csak a saját nevem látszódik a pontjaimnál és a többi versenyzőé miért nem?

Idézetet írta: riverside Dátum március 19, 2014, 17:02:41
dert (http://www.sportfogadas.org/tippjatek-user?id=16134) kollégának is hasonló tippe lett bezöldezve, real over 3,5
bocsi dert!  :'(

Hát igen sajnos lebuktam  :'( de ez így korrekt  :ok:

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 19, 2014, 17:08:28
Hali nem tudjátok, hogy a tippjátékok részleteinél miért csak a saját nevem látszódik a pontjaimnál és a többi versenyzőé miért nem?

"Adatlapom" részlegre gondolsz? Ott a saját tippjeidet láthatod.

Vagy hol nem látod? Készíts egy képet.

Menj a Tippversenyek menüből, az adatlapon átirtam a linket a saját tippek listázására versenyen belül.

Így már megvan! köszönöm az infót :)  :great:

A tippversenyek nyerteseinek listáját hetente külditek-ezt olvastam
Nyertem egy tippjátékot 10-én és 12-én-ennek az összege megjön a héten?
Köszi