Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az idézetet akkor rosszul olvasod.Utolsó félmondatot még 1szer.

Igazad van, viszont én tapasztalatból mondom, hogy tutira nem péntekenként írják jóvá. Ahogy írtam, kedd-szerda környékén szokott megjönni. Tudod milyenek, szeretnek szarozni ilyenkor...

Milan-nak mindig igaza van.Most érkezett meg a kettőből az egyik bónuszom, már csak egy 10 eurosra várok.
Köszönöm

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum március 20, 2014, 18:37:45
Sziasztok! Volna egy kérdésem.
Foci Topligák (Már. 21-24) ha napi max 3 tippem lehet akkor hogyan jön ki a maximum 15 tipp a versenyre?

Tehát hogyan jön ki?

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 21, 2014, 17:42:55
Milan-nak mindig igaza van.Most érkezett meg a kettőből az egyik bónuszom, már csak egy 10 eurosra várok.
Köszönöm
Egy utolsó kis puncsos vagy... :D Nekem 3ból semmi :D

Csak sírni kell és máris jön. :'( :P

Idézetet írta: Lord Dátum március 21, 2014, 18:33:37
Egy utolsó kis puncsos vagy... :D Nekem 3ból semmi :D
Igazán nem akarlak felidegesíteni, de én az eheti kedd-szerdai bajnokok ligájával nyertem 15 eurót, és nekem is megérkezett ma  ;D Köszöntem.

#127 március 21, 2014, 19:07:55, Lord
Nekem is megjött  :P :DD Már csak Unibet szedhetné össze magát, bár bennük nem bízok ilyen téren :D

Idézetet írta: Lord Dátum március 21, 2014, 19:05:19
Nekem is megjött  :P :DD Már csak Unibet szedhetné össze magát, bár bennük nem bízok ilyen téren :D

Mert még nálam az azonosítód. :)

ID: 7595
Kérném javítani!
Tipp: under 56.5
Eredmény: 28-28

Idézetet írta: Jabba Dátum március 23, 2014, 10:26:53
ID: 7595
Kérném javítani!
Tipp: under 56.5
Eredmény: 28-28
Javítva!  :ok:

Ez valami új trükk hogy nem lehet látni az egész tabellát? Vagy csak én vagyok olyan szerencsétlen hogy csak a saját helyezésemet látom a havi versenyben?

Tippversenyek fülre mész, és ott kiválasztod azt a versenyt, amelyiknek az állására kíváncsi vagy.

Idézetet írta: Lord Dátum március 23, 2014, 21:34:57
Tippversenyek fülre mész, és ott kiválasztod azt a versenyt, amelyiknek az állására kíváncsi vagy.

Ez kb csak arra volt jó, hogy letaglózzon teljesen  :(

Hogy a fenébe vagy te +240-be , akarom mondani mostmár 250-be ? ? ? Meghekkelted az oldalt ?  ;D

Pedig azt hittem hogy még akár oda is érhetek az első helyre  :P

Nyugi, eddig én is amatőrködtem, és Milannál próbálkoztam, de rájöttem, hogy vmlinuz a rés a pajzson, vele kell jóban lenni. Nem mondom, hogy nem került 1-2 minőségi kurvába meg egy kis hernyóba, de a lényeg a hosszútáv, és úgy érzem, hogy megérte.