Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 27, 2014, 17:31:55
Valaki említette, hogy spf pontokban is lehetne honorálni a teljesítményt. Mivel játékonként csak egy nyertes van, mi lenne ha a második kapna x pontot vagy akár a a harmadik is. Így az behozhatatlan előnyre szert tett emberek mögött is lenne érdemi küzdelem. Persze ez csak egy kósza felvetés. Máshogy is simán lehetne.  :ok:

Sajnos ezt nem lehetséges.


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 27, 2014, 23:35:21
Khm.. vm lenne it valami... ;D ;D
Ne rontsd az üzletemet, nagyon nem csípem a konkurenciát  :knuppel2: Amúgy meg nem éri meg mostanság, gyenge a forint, a prostik meg euróban kapják a dellát. Már a gatyám is rájuk megy... és sajnos nem szó szerint  :redchug:

Csak a fair play kedvéért : ID: 9615 - ez a tippem vesztes.

Pedig milyen szépen visszajöttem volna a meccsbe ha ez a pocok lehozza 2:0-ra  >:(

Megnéztem, hogy mi a 9615-ös tipp és rájöttem, hogy ki a pocok, és megnéztem a sajátomat, és nálam is hasonló a probléma. Győztesnek lett ítélve, pedig vesztes a tipp. Szóval Nadal meccsét nálam is át kellene javítani.

Javítva. Köszi, hogy szóltatok.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum március 27, 2014, 21:17:02
Még egyszer hengsúlyoznám: választható tippverseny lesz a havi.

Ez azt jelenti, hogy akár 150 tippet beküldhetsz csak a haviba, s ezen kívül a max. tippet a többi versenyen.

Bőven sok a 150 tipp...még lehet túl sok.
Ez így nagyon korrekt. Köszönjük! :great:

Erre a mostani pár BL meccsre nem lesz külön Tippverseny? Nem reklamáció, csupán egy ártatlan kérdés.  :-*

Idézetet írta: riverside Dátum április 01, 2014, 10:08:45
Erre a mostani pár BL meccsre nem lesz külön Tippverseny? Nem reklamáció, csupán egy ártatlan kérdés.  :-*

De lesz.  ;)


A BL Tippversenyben elvileg nincsen korlátozva a maximális szorzónagyság, nekem mégis azt írja ki, hogy 0 db 4 és 5.99 közötti szorzót küldhetek be.

Az előző havi keret még nem lett "nullázva"?

Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2014, 19:55:06
A BL Tippversenyben elvileg nincsen korlátozva a maximális szorzónagyság, nekem mégis azt írja ki, hogy 0 db 4 és 5.99 közötti szorzót küldhetek be.

Az előző havi keret még nem lett "nullázva"?

A két dolog nem függ össze, tehát nem kell semmit sem nullázni.

A jelenlegi BL tippversenyben nincs valóban oddskorlát, viszont nem is engedélyezett 3.99-nél nagyobb szorzókat tenni.

"Minden egyes tippversenynél alkalmazunk bizonyos korlátozásokat ami a "nagy nyereményszorzós" tippeket illeti (pl. egy tippversenyben maximum 1 db. 6.00-nál magasabb nyereményszorzós tippet lehet beküldeni stb.)"

Az aktuális BL tippversenynél nem lehet se 4.00 - 5.99 közötti szorzós tippeket beküldeni, se 6-nál nagyobbakat.

Nagyon jó lett ez a tippverseny.
Gratulálni tudok hozzá :ok:

Szülinapi Tippjáték - Április 7-én!

Vegyél részt a szülinapi tippjátékon, s ha te vagy a legjobb akkor egy ajándékcsomagot nyersz.

Nyeremény:

Sportingbetes ajándékcsomag: eredeti Wolves mez + pókerkártya + toll!

Érdeklődni szeretnék a kilencedik születésnapi tippjáték mikor lesz kiértékelve mert 4 napja nem változik a lap és már csak 90 pontom van amivel nem tudok fogadni de nyertem elvileg 1200 felett csak még nincs kiértékelve. A választ köszi előre is