Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen én is belefutottam párszor, aztán itt olvastam pár oldallal ezelőtt.

Sziasztok ha nyerek pl. a topligák versenyében mindjuk 10 eurót és meg is kapom, de ugyanabban a hónapban nyerek mondjuk a bet365ös tippjátékban akkor azt a nyereményt már meg sem kaphatom?? Vagy a kettő nem függ össze?? Illetve irjátok meg légyszi hogy kell-e befüzetni a bet365 oldalára?? Vagy egyik nyereményhez sem kell?? Előre is köszi a választ! :-)

Idézetet írta: pato10kiki Dátum március 08, 2015, 21:21:39
Sziasztok ha nyerek pl. a topligák versenyében mindjuk 10 eurót és meg is kapom, de ugyanabban a hónapban nyerek mondjuk a bet365ös tippjátékban akkor azt a nyereményt már meg sem kaphatom?? Vagy a kettő nem függ össze?? Illetve irjátok meg légyszi hogy kell-e befüzetni a bet365 oldalára?? Vagy egyik nyereményhez sem kell?? Előre is köszi a választ! :-)

A tippverseny az egy külön fejezet, nincs összekötve a 365 Ligás játékkal.

Tippverseny - bet365 bónuszok feltételei:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11178.msg468281.html#msg468281

Aktív számlára van szükség, ami alatt azt értjük, hogy használod.

365Liga Szabályzat:
http://www.sportfogadas.org/gb_liga-szabalyzat

"Az aktuális hónap folyamán minimum 1 fogadást kell kötnöd a Bet365-nél, s a fogadásodról egy bizonyító képet kell feltöltened (ide kattintván találsz egy kis segítséget, hogy hogyan töltsd fel a képet). "

ID 117998 tippem vesztesként van kiértékelve.Volt 1 hasonló nevű csapatnak meccse pont ugyanabban az időpontban, az enyém 7:1(4:0) lett!  :) Kérem a javítást, köszönöm!  :)

Idézetet írta: csibike1 Dátum március 10, 2015, 16:57:34
ID 117998 tippem vesztesként van kiértékelve.Volt 1 hasonló nevű csapatnak meccse pont ugyanabban az időpontban, az enyém 7:1(4:0) lett!  :) Kérem a javítást, köszönöm!  :)

Javítva, szívesen.  :)

Sziasztok!

Idén nem lesz Forma-1 tippjáték? Köszi a választ!  :)

Idézetet írta: Diesel014 Dátum március 11, 2015, 18:43:32
Sziasztok!

Idén nem lesz Forma-1 tippjáték? Köszi a választ!  :)

De, lesz.

#442 március 12, 2015, 15:04:31, Milan
ATP Indian Wells Tippverseny!

A világ legjobb teniszjátékosai Indian Wellsben találkoznak, s hatalmas harc várható a végső trófeáért. Tippelj az Indian Wells-i férfi torna mérkőzéseire, s nyerd meg a főnyereményt!

1.hely: 10 euró Skrillen keresztül!


F1 Ausztrál Nagydíj Tippverseny!

Tippelj az F1 Ausztrál Nagydíj eseményeire, s a legjobb tippelő nyereményben részesül.

1.hely: 5000 HUF Unibet számlafeltöltés!


F1 Tippjáték 2015!

Tippelj a 2015-ben rendezett F1 versenyekre, s ha a szezon végén te vagy a legjobb, akkor tiéd a főnyeremény!

1.hely: 20.000 HUF Skrillen keresztül!


ID 118247

Légyszi nézzétek meg, mert szerintem vesztes a tipp.

Nem az enyém, és lehet még másnál is van ilyen tipp rosszul kiértékelve.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 12, 2015, 17:35:06
ID 118247

Légyszi nézzétek meg, mert szerintem vesztes a tipp.

Nem az enyém, és lehet még másnál is van ilyen tipp rosszul kiértékelve.
ID 118451 is téves.


Sziasztok! A februári kézi BL játék 10eurós nyereményét még mindig nem kaptam meg! Mikorra várható? Köszi:Zoli

Idézetet írta: lazanyja Dátum március 13, 2015, 09:44:31
Sziasztok! A februári kézi BL játék 10eurós nyereményét még mindig nem kaptam meg! Mikorra várható? Köszi:Zoli

Szia,

A lista az irodánál van, csak úgy látszik ülnek rajta.