Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum március 14, 2015, 19:24:42
Milan!
A tippem beküldésekor ki volt pipálva a BL tippverseny is!!! Megfelelt a tippverseny bármelyik feltételének!!!
2,23-as odds volt!
Megvártam, hogy a tipplapon betöltse a mezőket, a versenyeket!
Már előttem is volt sok tipp ebbe a játékban!
Mint már írtam el is fogadta ebbe a játékba a beküldés után, csak ma vettem észre, hogy nem vagyok benne a játékban!
Eddig még nem volt ilyen probléma egyik tippem beküldésekor se egyik játékba se az oldalon!
Mi lehet a probléma???

A tipp beküldésekor leellenőrizted te, az adott tippversenynél, hogy ott a tipped? Ha igen, s ott volt a tipp, akkor szerintem itt ezen az oldalon földönkívüli dolgok történnek, melyek meghaladják a mi intelligenciaszintünket. Mást nem tudok erre írni, mert hogy mi nem jártunk nála, s nem vontuk ki a játékból az is biztos.

Hétfőn, március 16-án érvénybe lép a tippjáték új szabálypontja, mely alapján:

"11. Abban az esetben ha valamilyen okból kifolyólag (technikai ok, figyelmetlenség stb.) egy beküldött tipp nem került be a kívánt tippversenybe, de megfelel az illető tippverseny minden egyes feltételének, akkor igényelhető az adott tipp az óhajtott tippversenybe való felvétele a tipp beküldésétől számított 15 percen belül. A tipp felvételét a fórumon, a Tippjáték Infó témában kell igényelni."

Pl. Tipp beküldésének időpontja: március 15, 14:23. Ebben az esetben 14:38-ig lehet jelezni a tévedéseket, s igényelni a tipp felvételét az adott tippversenybe.

Előre jelzem, hogy az, aki igényli a tipp felvételét egy tippversenybe NE MÓDOSÍTSA utólag a bejegyzését, mert az csalás gyanújába keveredhet, s emiatt kizárhatjuk végleg a játékokból, még akkor is ha ezt nem írjuk le külön a szabályzatba!

Nem került be a tippem a tippversenyekbe.
ATP Indian Wells... Tomic szett hendikep +1,5.
Remélem még időben vagyok. :)

Sziasztok! Erre rá tudnátok majd nézni, nyert a Cantu 11 ponttal. Köszi!
ID: 120497
Pallacanestro Cantú - Pasta Reggia Caserta
Hendikep Pallacanestro Cantú -7.5    


Idézetet írta: Krisz925 Dátum március 16, 2015, 11:07:46
Sziasztok! Erre rá tudnátok majd nézni, nyert a Cantu 11 ponttal. Köszi!
ID: 120497
Pallacanestro Cantú - Pasta Reggia Caserta
Hendikep Pallacanestro Cantú -7.5
Javítottam!  :ok:

Idézetet írta: Dodi0425 Dátum március 16, 2015, 06:39:34
Nem került be a tippem a tippversenyekbe.
ATP Indian Wells... Tomic szett hendikep +1,5.
Remélem még időben vagyok. :)

Bekerült a tipped a versenybe.

Megkérünk benneteket, hogy igényléskor a tipp azonosítószámát is adjátok meg!

ID: 120879

Pls nézz rá Várda.


kosár eu-liga versenybe nem került be az alábbi tippem:
ID: 121740
Állapot: függőben
Beküldve: 2015/03/18 12:47 +0100

Éreztem kattintáskor, hogy rakoncátlankodik az alkalmazás, ellenőriztem és tényleg nem került be a versenybe. Ezt követően egészen mostanáig az egész sportfogadás portál nem volt elérhető, talán a szerveretek...? más oldalakat elértem... szóval most tudtam leggyorsabban jelezni. Kérem tippem versenybe tételét, köszönöm.

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 18, 2015, 13:00:40
kosár eu-liga versenybe nem került be az alábbi tippem:
ID: 121740
Állapot: függőben
Beküldve: 2015/03/18 12:47 +0100

Éreztem kattintáskor, hogy rakoncátlankodik az alkalmazás, ellenőriztem és tényleg nem került be a versenybe. Ezt követően egészen mostanáig az egész sportfogadás portál nem volt elérhető, talán a szerveretek...? más oldalakat elértem... szóval most tudtam leggyorsabban jelezni. Kérem tippem versenybe tételét, köszönöm.

Most az egyszer bekerül, mert valóban szarakodik a szerver, de ezentúl csak a határidőn belülieket vesszük figyelembe. Technikai okokra azt mondjuk, hogy "pech".  ;D

Kösz Milan, de most nézem, hogy rossz volt az időérzékem és mégis belefértem a 15 perces szabályba  ::)

Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, ezért szeretném megkérdezni, hogy a tippjáték tippjeinek eredményeit milyen időközönként szokták frissíteni?
A szerdai tippek még nincsenek kiértékelve.

Köszi!

Idézetet írta: Szinison Dátum március 20, 2015, 11:51:03
Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, ezért szeretném megkérdezni, hogy a tippjáték tippjeinek eredményeit milyen időközönként szokták frissíteni?
A szerdai tippek még nincsenek kiértékelve.

Köszi!

Szia,

A tippeket általában napi szinten dolgozzuk fel, de időnként van néha csúszás is.

Idézetet írta: Szinison Dátum március 20, 2015, 11:51:03
Sziasztok!

Új vagyok az oldalon, ezért szeretném megkérdezni, hogy a tippjáték tippjeinek eredményeit milyen időközönként szokták frissíteni?
A szerdai tippek még nincsenek kiértékelve.

Köszi!

Próbálom kerülni a csúszást, de idő hiányában és a rengeteg tipp miatt hó közben előfordul, hogy nem napi szinten van értékelve a Tippjáték.
Ilyenkor lehetőség szerint a lehető leghamarabb próbálom utolérni magam a javítással.

Hó vége már könnyebb, mert a bet365 Ligában és az SPF Kupában történő lemorzsolódás miatt sokkal több időm jut a Tippjáték javítására is. Így ilyenkor ha a technika ördöge nem szól közbe napi szinten vannak értékelve a tippek. Vagy reggel, vagy este, de biztos hogy naponta kiértékelem a tippeket.

MLB Tavaszi Felkészülés   Baseball » MLB Tavaszi Felkészülés

Tippjáték kérdésem van, itt a felkészülési szezonban 2 esélyes tippeket lehet leadni, a meccsek meg lehetnek döntetlenek, egy tegnapi tippel épp így jártam, de még nincs kiértékelve, ezért érdekel, hogy ez DNB típusú? Más irodáknál ezek az odds-ok ezekre a meccsekre DNB-k, ahogy néztem, szóval úgy "számoltam", hogy itt is tét vissza x-nél.