Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum június 24, 2015, 16:34:37
Töltöttem fel winmasters fogadási képet,de valami gáz van,mert kétszeri próbálkozás után is azt jelzi,hogy nincs feltöltve kép.  :(
A bet365 képpel nincs ilyen gond,írja,hogy feltöltve.
Mi lehet a probléma? :o

1. Ki kérte, hogy képet tölts fel?

2. Egy kis időbe kerül ameddig frissül. Lehet, hogy azért nem látható.

Nem tudtam,hogy csak kérésre kell! Ott volt a helye,hát feltöltöttem.  :ok:

Idézetet írta: runin Dátum június 24, 2015, 18:25:18
Nem tudtam,hogy csak kérésre kell! Ott volt a helye,hát feltöltöttem.  :ok:

Jogos. Nem kérik, hogy bemegy az Auchanba, de te csak bemész. Ez is olyan. Megteheted.  :great:

Hali, ez a tippem rosszul lett kiértékelve:
ID: 153129

Idézetet írta: stdavid Dátum június 25, 2015, 13:25:50
Hali, ez a tippem rosszul lett kiértékelve:
ID: 153129

Szia,

Javítottam.

Üdv,
Milan.

Wimbledon 2015 Tippverseny:

Tippelj a 2015-ös Wimbledon mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes pénznyereményben részesülhetsz.

Nyeremények:

1.hely: 20.000 HUF Skrillen keresztül!
2.hely: 10.000 HUF Skrillen keresztül!
3. hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül!
4. hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül!
5. hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül!
6. hely: 5.000 HUF Skrillen keresztül!

Nyeremény feltételei!


ID: 155000 tippemet ki lehet szedni, hogy másik eseményre tippeljek? A mérkőzést törölték! Előre is köszönöm a választ

Hello.
Sajnos gyorsan kattintottam és a (ID: 155833) tippen nem került be a Wimbledon 2015 tippversenyben. Be tudnátok tenni?
Köszi.

Idézetet írta: Giacomo012 Dátum június 30, 2015, 16:52:32
ID: 155000 tippemet ki lehet szedni, hogy másik eseményre tippeljek? A mérkőzést törölték! Előre is köszönöm a választ

Törölni tippet nem lehetséges.

Idézetet írta: Dodi0425 Dátum július 01, 2015, 10:09:40
Hello.
Sajnos gyorsan kattintottam és a (ID: 155833) tippen nem került be a Wimbledon 2015 tippversenyben. Be tudnátok tenni?
Köszi.

Bekerült.  :ok:

Üdvözlet!
Megnyertem a 2015 Júniusi tippjátékot,de a második helyezett kapta a jutalmat,mert állítólag"több felhasználóval" szerepeltem a játékban!Nem érzem igazságosnak ezt a helyzetet,mert egy azonosítóval játszottam!Légyszíves írjátok már le nekem milyen"több felhasználóval"játszottam,mert nem értem!?Jó lenne ha normális választ kapnák erre a problémára!Előre is köszönöm! :redchug: :-\

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 01, 2015, 18:15:34
Törölni tippet nem lehetséges.

Értem és köszönöm a választ  :great:

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 02, 2015, 16:16:52
Üdvözlet!
Megnyertem a 2015 Júniusi tippjátékot,de a második helyezett kapta a jutalmat,mert állítólag"több felhasználóval" szerepeltem a játékban!Nem érzem igazságosnak ezt a helyzetet,mert egy azonosítóval játszottam!Légyszíves írjátok már le nekem milyen"több felhasználóval"játszottam,mert nem értem!?Jó lenne ha normális választ kapnák erre a problémára!Előre is köszönöm! :redchug: :-\

A tippjáték szabályzata szerint:

"Általános részvételi feltételek
Egy IP címről egy adott tippversenyben csak egy személy szerepelhet. Aki nem veszi figyelembe a szabályzat ezen pontját az ki lesz zárva a játékból."


Eredményhirdetéskor leellenőriztük, hogy ki szegte meg ezen szabályt, s te köztük voltál, mivel az általad használt IP-cím alatt több név (konkrétan kettő) is szerepelt.

Ez megtörténhetett több ok miatt is: barát, tőled jelentkezett be a tippjátékba, vagy akár rokon, bárki (azonos gépről).

Ennek következtében nem részesülsz a nyereményben. Máskor légy/legyetek figyelmesebbek.

Így már értem!Az öcsém szokott még fogadni a gépen,de az ő felhasználó nevével.Hát ez elég kellemetlen így! :( Most is fogadott a gépemről Júli 1-én,akkor ezt a hónapot is bebuktam ezek szerint?Annyi kérésem lenne még,hogy telefomról meg laptopról is szoktam fogadni,akkor elvileg az sem jó úgy mert két külön ip cím nem?

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 03, 2015, 02:02:19
Így már értem!Az öcsém szokott még fogadni a gépen,de az ő felhasználó nevével.Hát ez elég kellemetlen így! :( Most is fogadott a gépemről Júli 1-én,akkor ezt a hónapot is bebuktam ezek szerint?Annyi kérésem lenne még,hogy telefomról meg laptopról is szoktam fogadni,akkor elvileg az sem jó úgy mert két külön ip cím nem?

Egy háztartásból egy versenyen csak egy felhasználóval lehet szerepelni. Mivel júliusban mindketten szerepeltetek a tippjátékban, így ebben a hónapban sem részesülhettek nyereményben.

Ilyen esetben az a megoldás, hogy egyikőtök szerepel mondjuk a tippjátékban, a másik az SPF Kupában, de soha azonosba.