Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum november 18, 2015, 15:48:13
ID: 199966 tippem nem került be a Kosárlabda Euroliga nov. 18-20. versenybe.
A felugró ablakban jelölte,de a versenyben nem látom. Légyszi tegyétek bele!
Köszönöm!  :great:

Bekerült.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 16, 2015, 14:24:40
ID: 199179
Állapot: megnyert (+9 pont)
Beküldve: 2015/11/15 09:06 +0100
ez a tippem nem került be a ATP World Tour Finals tippjátékba

Beküldés után, 15 perced van hogy a hibát korrigáld.

Foci topligákba kérem betenni. ID = 200848

ID: 202406
Ez a tippem valamiért nem került be az egész idényes BL-tippjátékba, ezt kérném korrigálni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 25, 2015, 09:17:15
ID: 202406
Ez a tippem valamiért nem került be az egész idényes BL-tippjátékba, ezt kérném korrigálni.

Tipp beküldése után 15 perced van korrigálni.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 25, 2015, 11:01:39
Tipp beküldése után 15 perced van korrigálni.

Nem igazán értem, hogy mit korrigálhatnék így utólag, itt nem arról van szó, hogy elnéztem volna egy tippet. Én azt a tippet akartam játékba küldeni, amit be is küldtem  ;D

A másik négy tippem belekerült az egész idényes BL-tippjátékba, az említett tipp meg valamiért nem. Én nem baszakodtam a pipákkal, és azért nem, mert nem ennek a fordulónak a győzelmére pályáztam, hanem arra, hogy az egész idényes BL versenyben a top6-ba, azaz 'fizetős helyen' zárjak.
Azt nem értem, a másik négy tipp bekerült abba a tippversenybe, a 3.00-as odds feletti, ami meg jött is ráadásul, az pont nem.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 25, 2015, 12:10:07
Nem igazán értem, hogy mit korrigálhatnék így utólag, itt nem arról van szó, hogy elnéztem volna egy tippet. Én azt a tippet akartam játékba küldeni, amit be is küldtem  ;D

A másik négy tippem belekerült az egész idényes BL-tippjátékba, az említett tipp meg valamiért nem. Én nem baszakodtam a pipákkal, és azért nem, mert nem ennek a fordulónak a győzelmére pályáztam, hanem arra, hogy az egész idényes BL versenyben a top6-ba, azaz 'fizetős helyen' zárjak.
Azt nem értem, a másik négy tipp bekerült abba a tippversenybe, a 3.00-as odds feletti, ami meg jött is ráadásul, az pont nem.

"Abban az esetben ha valamilyen okból kifolyólag (technikai ok, figyelmetlenség stb.) egy beküldött tipp nem került be a kívánt tippversenybe, de megfelel az illető tippverseny minden egyes feltételének, akkor igényelhető az adott tipp az óhajtott tippversenybe való felvétele a tipp beküldésétől számított 15 percen belül. A tipp felvételét a fórumon, a Tippjáték Infó témában kell igényelni (megkérünk benneteket, hogy igényléskor a tipp azonosítószámát is adjátok meg)."

Az egész szezonos Foci BL tippverseny nem egy automatikus verseny, így a tippek nem automatikusan kerülnek be.

Tipp beküldésekor ellenőrizni kell, hogy bekerült vagy sem, ha biztosak szeretnénk lenni.

Random különböző meccseken vagy 10 oddsra, tippre kattintottam rá a mai BL-meccseknél, mindegyiknél automatikusan ott a pipa a négyzetekben a forduló tippversenyét illetően, és az összetettet jelentő négyzetben is. Így volt ez tegnap is, szóval ab ovo mindkét tippversenyben szerepelni kellett volna a tippnek, attól függetlenül, hogy én ránézek-e, vagy sem.

Így volt ez tegnap is, szóval nem tudom, mi a probléma, de hogy valami van, az 100%!

Nem mondom, hogy nem dühít, mert dühít  ;D

Pont ezért vezettük be a javítás lehetőségét. Tipp beküldése után megnézed ha bekerült, ha meg hiba merült fel, akkor jelzed. Van erre 15 perced.

Lásd a fentieket, mind így jelezték.

Nem mondom, hogy ki vagyok elégítve, de végül is lényegtelen. Majd rárántok a gyíkra, vagy eszek egy snickers-t.

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy miért nem került be, miért pont az nem került be...Én még nem jártam így, ezért volt nekem új, de ahogy így visszaolvasok, nem az első eset. Viszont ettől még a probléma fennáll.

Mi az ok? Mi az oka, hogy az egyik bekerül, a másik meg nem? Holott mindent ugyanúgy csinálok/csinálunk.

De végül is saját kárán tanul az ember, majd ezentúl figyelek :ok:

Most pedig meghallgatom Sub Bass-től a Nem vagyok ideges c. számot.  ;D (vagy 10-szer  :D )

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 25, 2015, 13:22:49
Nem mondom, hogy ki vagyok elégítve, de végül is lényegtelen. Majd rárántok a gyíkra, vagy eszek egy snickers-t.

Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy miért nem került be, miért pont az nem került be...Én még nem jártam így, ezért volt nekem új, de ahogy így visszaolvasok, nem az első eset. Viszont ettől még a probléma fennáll.

Mi az ok? Mi az oka, hogy az egyik bekerül, a másik meg nem? Holott mindent ugyanúgy csinálok/csinálunk.

De végül is saját kárán tanul az ember, majd ezentúl figyelek :ok:

Most pedig meghallgatom Sub Bass-től a Nem vagyok ideges c. számot.  ;D (vagy 10-szer  :D )

Ilyen esetben két dolog merül fel:

1. a tipp nem felel meg a játék feltételeinek (ütközik egy korlátozással stb.)
2. technikai ok (túl gyors tippelés - nem jelölődik be a verseny vagy hasonlók)

Akkor nálam a 2. pont lehetett a probléma. De tényleg túlbeszéltük, legközelebb figyelek, és minden ok lesz  :ok:

Módositottam egy picit a betöltésen, ezentúl hibát jelez, ha nem sikerült teljesen betölteni a listát.

Kipróbáltam. Működik.  :great:

Újdonság (december 1.-től):

Jégkorong Tippjáték

Tippelj naponta a jégkorong mérkőzésekre. A hónap legjobb tippelője pénznyereményben részesül.

Nyeremény:

1.hely: 20€ Skrillen keresztül!