Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Az ID 230363 szerintem rosszul lett kiértékelve nézzetek már utána.Köszönöm.

Idézetet írta: tulip60 Dátum február 05, 2016, 08:48:25
Sziasztok! Az ID 230363 szerintem rosszul lett kiértékelve nézzetek már utána.Köszönöm.

Szia!

Tipp: Rapperswil-Jona Lakers -1  (rendes játékidő)
Eredmény: Rapperswil   - Red Ice   3-2   

Jól van kiértékelve.

Nem akarok kötözködni, de ilyen esetben nem kell törölni a fogadást,mivel kétesély hp.-1 volt nem háromesély?

Idézetet írta: tulip60 Dátum február 05, 2016, 09:04:11
Nem akarok kötözködni, de ilyen esetben nem kell törölni a fogadást,mivel kétesély hp.-1 volt nem háromesély?

Akkor ne kötözködj! ;D  ;) Javítottam, valóban kétesélyes fogadás volt.  :beerchug:



Hali!
Tegnap előtt este tettem az utolsó fogadásaimat(talán egyet fogadott el még valamivel később) de azóta azt írja hogy már elértem a napi fogadási limitet,pedig akárhogyan számolom azóta már több mint 1,5 nap eltelt.
Mi lehet a probléma?
Feldolgozni milyen időközönként szoktátok a tippeket?
Előre is köszi a válaszokat! :)

Idézetet írta: rolii92 Dátum február 05, 2016, 11:22:41
Hali!
Tegnap előtt este tettem az utolsó fogadásaimat(talán egyet fogadott el még valamivel később) de azóta azt írja hogy már elértem a napi fogadási limitet,pedig akárhogyan számolom azóta már több mint 1,5 nap eltelt.
Mi lehet a probléma?
Feldolgozni milyen időközönként szoktátok a tippeket?
Előre is köszi a válaszokat! :)

Általában a feldolgozás naponta történik, de hónap elején szokott lenni néha csúszás, mivel rengeteg a tipp.

6.-ra már van 10 tipped, ami a határ. Ennél többet nem lehet.

Amit még többen talán rosszul értelmeznek, hogy a napi 10 tipp az nem a tipp leadásának időpontjára vonatkozik, hanem, hogy az esemény mikor játszódik. Tehát, ha én ma fogadok egy hajnali NHL mérkőzésre például, az a Február 6-i 10 tipphez tartozik és nem a Február 5-höz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 05, 2016, 13:04:29
Általában a feldolgozás naponta történik, de hónap elején szokott lenni néha csúszás, mivel rengeteg a tipp.

6.-ra már van 10 tipped, ami a határ. Ennél többet nem lehet.
Köszi a válaszokat,akkor a többi 6.-i tippemet megtartom magamnak :D

A február 1-én kihirdetett játékok győzteseinek névsorát mikor külditek át a bet365-nek?
Csak azért kérdezem,hogy mikortól lehet zaklatni az irodát,ha nincs jóváírás.  :D

Idézetet írta: runin Dátum február 08, 2016, 07:32:00
A február 1-én kihirdetett játékok győzteseinek névsorát mikor külditek át a bet365-nek?
Csak azért kérdezem,hogy mikortól lehet zaklatni az irodát,ha nincs jóváírás.  :D

A zaklatást azt egyáltalán nem ajánlom. Azzal nem lesz meg hamarabb.

A nyereményeket e hónap második felében kapjátok meg (február 15-29 között).

A skrilles nyeremények is február 2. felére várhatóak?  :)


skrill-es jóváírás mikor várható? febr. 4-5-ös euroleague-t nyertem meg