Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Gondolom azért tiltott az azonos IP címről történő játék, mert így a legkönnyebb kizárni a multiaccozást. Ha nem zárnak ki véglegesen a tippjátékból, akkor azt javaslom, hogy te játssz mobilnetről, az öcséd meg sima netről (vagy fordítva), és akkor máris más IP címetek lesz.

Idézetet írta: Irtis Dátum április 07, 2016, 16:04:24
Gondolom azért tiltott az azonos IP címről történő játék, mert így a legkönnyebb kizárni a multiaccozást. Ha nem zárnak ki véglegesen a tippjátékból, akkor azt javaslom, hogy te játssz mobilnetről, az öcséd meg sima netről (vagy fordítva), és akkor máris más IP címetek lesz.

2002-ben vásárolt Sharp GX 17-es-em van.Kicsit nehéz lenne a mobilnetezés :-\
Az öcsém azt mondta, hogy őt nem érdekli továbbá a játék, ezért remélem, hogy vissza lesz vonva az én kizárásom.

Szülinapi tippjáték verseny vége: 2016.04.08 01:59 CEST
Eddig az időpontig be is kell fejeződni a meccsnek vagy jó ha eddig elkezdődik?

Idézetet írta: Hámesz Dátum április 07, 2016, 17:22:19
Szülinapi tippjáték verseny vége: 2016.04.08 01:59 CEST
Eddig az időpontig be is kell fejeződni a meccsnek vagy jó ha eddig elkezdődik?

Eddig el kell kezdődni az eseménynek.

ID 253663 Szerintem nyertes.

Ez ugyanolyan, mint a legutóbbi F1-es tipp. Felvezetőkört teljesítette, utána viszont feladta.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 08, 2016, 01:13:47
ID 253663 Szerintem nyertes.

Ez ugyanolyan, mint a legutóbbi F1-es tipp. Felvezetőkört teljesítette, utána viszont feladta.

Javítottam!  :ok:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2016, 14:50:28
Kíváncsi vagyok a véleményetekre egy dologgal kapcsolatban.
Történt, hogy a tegnapi nap folyamán úgy tűnik ki lettem zárva a tippjátékból. Röviden a helyzetet vázolnám.
Az öcsém, meg én is 2011-ben regisztráltunk az oldalra. Ő csak azokon a játékokon játszott amely a bet365-re adna esetleg nyereményt. A gond az volt, hogy noha külön gépről játszunk, az IP ugyanaz. Ez mind szép és jó, meg benne van a szabályzatban is a dolog, de azért lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.Írtam privit kettőt is Spf Adminnak, de sajnos nincs válasz eleddig:
1.Miért 5 év után derül ki ez a dolog?
2. 365 ligában ugyebár úgy töltünk fel fotót, hogy az ottani felhasználónévnek látszania kell-ebből következik, hogy két különböző ember játszik, tehát nincs multiaccount
3. Ha az öcsém befejezi a játékot az oldalon, én miért ne folytathatnám?

Nekem az a véleményem, hogy mivel játszott az öcsém a hónapban a 365 ligában(itt elég jól állok), így ide én ne kapjak nyereményt, ezt elfogadnám.
Viszont nem érzem jogosnak a dolgot, hogy már tegnap is rakni szerettem volna két jégkorong-tippet, ami ugyebár skrillre ad(öcsémnek se skrill, se Unibet,se Sportingbet), és Magyar NB1-et is tippeltem volna, mégsem tudtam.
A furcsa az egyébként, hogy láttam már olyat admintól, hogy írta valakinek osszák fel(barátok vagy rokonok) egymás közt ki-mire tippel és akkor nincs semmi szabályellenesség.
Ma már úgysem lesz ebből semmi, így lemaradok a szülinapi játékról, de hátha lesz valami foganatja.
Bízom abban, hogy pozitív lesz a dolog elbírálása.

Nem kaptál a privát üzeneteidre választ, mert 1. nem vagyunk kötelesek azonnal válaszolni, 2. nem vagyunk non-stop gépközelben.

Az összes tippjátékból, illetve a 365Ligából ki lettetek zárva mindketten.

Lehetséges a továbbiakban játszani (májustól), de csak úgy, hogy az egyik az egyik versenyen vesz részt, a másik a másikon.
Mi nem tudjuk ellenőrizni, hogy valakinek valóban az öccse játszik, vagy ő regisztrál be többször és próbálkozik csalni. Az évek során volt már mindenre példa: nagymama, barátnő, kutya, macska...soroljam?
Az meg semmit nem bizonyít, hogy két bet365 számlás képet töltöttél/töltöttetek fel, hisz miért ne lehetne ott is több számla?

Hogy miért most lettetek kizárva? Mi alapból megbízunk a játékosokban, főleg a régiekben, ezért nem szoktuk folyamatosan ellenőrizgetni az IP-címeket, de most is látható, hogy bármikor felmerülhet egy kontroll.

Nem az a célunk, hogy kitiltsunk mindenkit, hanem az, hogy tiszta játékot biztosítsunk.

 Döntés elfogadva, lelkiismeretem tiszta. :cya:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2016, 14:50:28
Kíváncsi vagyok a véleményetekre egy dologgal kapcsolatban.
Történt, hogy a tegnapi nap folyamán úgy tűnik ki lettem zárva a tippjátékból. Röviden a helyzetet vázolnám.
Az öcsém, meg én is 2011-ben regisztráltunk az oldalra. Ő csak azokon a játékokon játszott amely a bet365-re adna esetleg nyereményt. A gond az volt, hogy noha külön gépről játszunk, az IP ugyanaz. Ez mind szép és jó, meg benne van a szabályzatban is a dolog, de azért lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban.Írtam privit kettőt is Spf Adminnak, de sajnos nincs válasz eleddig:
1.Miért 5 év után derül ki ez a dolog?
2. 365 ligában ugyebár úgy töltünk fel fotót, hogy az ottani felhasználónévnek látszania kell-ebből következik, hogy két különböző ember játszik, tehát nincs multiaccount
3. Ha az öcsém befejezi a játékot az oldalon, én miért ne folytathatnám?

Nekem az a véleményem, hogy mivel játszott az öcsém a hónapban a 365 ligában(itt elég jól állok), így ide én ne kapjak nyereményt, ezt elfogadnám.
Viszont nem érzem jogosnak a dolgot, hogy már tegnap is rakni szerettem volna két jégkorong-tippet, ami ugyebár skrillre ad(öcsémnek se skrill, se Unibet,se Sportingbet), és Magyar NB1-et is tippeltem volna, mégsem tudtam.
A furcsa az egyébként, hogy láttam már olyat admintól, hogy írta valakinek osszák fel(barátok vagy rokonok) egymás közt ki-mire tippel és akkor nincs semmi szabályellenesség.
Ma már úgysem lesz ebből semmi, így lemaradok a szülinapi játékról, de hátha lesz valami foganatja.
Bízom abban, hogy pozitív lesz a dolog elbírálása.

Én is ez alapján lettem kizárva, De TE szerencsés vagy mert te májustól játszhatsz ÉN NEM!! Hogy is van ez??

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2016, 13:07:08

Lehetséges a továbbiakban játszani (májustól), de csak úgy, hogy az egyik az egyik versenyen vesz részt, a másik a másikon.


Én is ezt próbáltam Neked elmagyarázni priviben. Remélem ha egyiknek szabad, akkor a másiknak is. ;)

A magyar bajnoki tippjáték tudatosan vagy véletlenül maradt ki?

#956 április 09, 2016, 18:17:08, SPF Admin
Fityer és Nezocsa: ti egy játékban szeretnétek játszani, ami alapból tilos.

A tippjáték az EGY játék.

Amennyiben májusban eldöntitek családon belül, hogy az egyik játszik a tippjátékban, a másik a 365ligában akkor annak semmi akadálya.  :o:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 09, 2016, 12:14:50
A magyar bajnoki tippjáték tudatosan vagy véletlenül maradt ki?

Véletlenül, de pótoltuk.


Sportfogadas.org - Játékok

A Sportfogadas.org játékain bárki részt vehet, amennyiben teljesíti a feltételeket (pl. rendelkezik fórumos regisztrációval).

Annak érdekében, hogy a játék tiszta (fair play) körülmények közt legyen megrendezve, egy háztartásból egy adott játékban csak egy személy szerepelhet. Mi ezt követjük, s amennyiben egy IP-ről egy adott játékban többen is szerepelnek, az illető játékosokat kizárjuk a versenyből.

Amennyiben egy háztartásból többen is szeretnének fórumtagok lenni, netalán részt venni a játékokon, ennek sincs semmilyen akadálya, csak annyi, hogy azonos játékban nem szerepelhetnek az illetők.

Pl. egy játékos szerepel a tippjátékokban, a másik a 365Ligában, a harmadik az SPF Kupában stb.

Az azonos versenyben való szereplés a tilos, csak!

További sok sikert!  :beerchug: