Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 01, 2016, 14:13:20
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Foci EB 2016 tippjátéknál az első 3 nyeremény is bet365-ös vagy az Skrilles nyeremény? Nincs feltüntetve!

Nyugalom, hamarosan megtalálsz majd minden részletet.

Kedves Admin!
Játszottam a Roland Garros versenyben.Állitólag ki vagyok zárva a versenyből,mert megkezdett mérközésre fogadtam.Nem tudok rájönni mi volt a hiba.Edig ugy volt,hogy ha már tettél egy fogadást ki lett irva erre már fogadtál.Nekem ilyen üzenet nem jött.Igaz sok eső volt és minden csuszott,de aránylag jó eredményeim voltak.Szeretnélek megkérni,hogy mond el mi volt a baj és részt veszek-e a játékban.
Köszönettel:Anyuci123

#1007 június 02, 2016, 10:43:48, SPF Admin
Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 02, 2016, 09:05:13
Kedves Admin!
Játszottam a Roland Garros versenyben.Állitólag ki vagyok zárva a versenyből,mert megkezdett mérközésre fogadtam.Nem tudok rájönni mi volt a hiba.Edig ugy volt,hogy ha már tettél egy fogadást ki lett irva erre már fogadtál.Nekem ilyen üzenet nem jött.Igaz sok eső volt és minden csuszott,de aránylag jó eredményeim voltak.Szeretnélek megkérni,hogy mond el mi volt a baj és részt veszek-e a játékban.
Köszönettel:Anyuci123

Egy olyan mérkőzésre tippeltél amely már folyamatban volt, érted? Tehát nem 0-0-ról kezdődött.

És lehet, hogy direkt tetted, lehet, hogy nem, de úgy döntöttünk, hogy emiatt kizárás jár.

Lehet igazatok van,de nekem halvány fingom nincs a teniszhez és örültem,hogy végre valami jobb helyezésem van.Ezek szerint nekem ez nem elérhető!Azért kösz a választ.Mellesleg nem szokásom csalni!

Még annyit,hogy miért van tétlapon ha már egyszer elkezdődött! :-)

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum június 02, 2016, 11:23:01
Még annyit,hogy miért van tétlapon ha már egyszer elkezdődött! :-)

Nyilván nem azért, hogy egyes szemfülesek kihasználják. Technikai hiba, amit jelezni kellene.  ;)

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 01, 2016, 14:13:20
Azt szeretném megkérdezni, hogy a Foci EB 2016 tippjátéknál az első 3 nyeremény is bet365-ös vagy az Skrilles nyeremény? Nincs feltüntetve!

Foci EB 2016 Tippjáték Szabályzat

Sziasztok!

Szeretnék játszani, de ki vagyok tiltva minden tippversenyből.
Kérdésem: miért?

üdv: Norbi

Hello!

Azt szeretném megtudni, hogy miért van az, hogy 137 tipp már feladódott a foci EB-s tippjátékra- holott nekem kiírja "72 órával a kezdés előttig nem lehet tippelni"?!

Foci EB Tippjátékkal kapcsolatos kérdésekre az alábbi fórumtémában válaszolunk:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14030.0.html

Idézetet írta: kumica Dátum június 02, 2016, 22:27:26
Sziasztok!

Szeretnék játszani, de ki vagyok tiltva minden tippversenyből.
Kérdésem: miért?

üdv: Norbi

Nyilván valamikor ezt kiérdemelted. Most feloldottam.

Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 03, 2016, 15:52:12
Hello!

Azt szeretném megtudni, hogy miért van az, hogy 137 tipp már feladódott a foci EB-s tippjátékra- holott nekem kiírja "72 órával a kezdés előttig nem lehet tippelni"?!

Próbáld meg innen: Foci EB Tippjáték

Szia Admin!

Ketten pato10kiki kollégával az EB maradj talpon játék első tipp leadásánál nem tartottuk be azt a szabályt, hogy minimum a mérkőzés megkezdése előtt 1 órával adjuk le a tippünket.
A ma esti mérkőzésre is leadtam a voksom, de szeretném kérni az esetleges egyéni elbírálást a EB játék miatt, ha a továbbiakban sikeresen "talpon maradok". Vagy a szabály az szabály és részünkről vége ennek a megmérettetésnek?
Ha tovább engedtek, akkor ígérem nem késem le a határidőt a továbbiakban, ha mégis ez történne akkor viselem a következményeket.

Köszönettel:
Tomka

Ez a szabály nem új keletű. Eddig is így volt és tudomásom szerint eddig is kiesett az aki nem tartotta be.

De Adminék majd megerősítenek vagy megcáfolnak.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 11, 2016, 17:28:40
Szia Admin!

Ketten pato10kiki kollégával az EB maradj talpon játék első tipp leadásánál nem tartottuk be azt a szabályt, hogy minimum a mérkőzés megkezdése előtt 1 órával adjuk le a tippünket.
A ma esti mérkőzésre is leadtam a voksom, de szeretném kérni az esetleges egyéni elbírálást a EB játék miatt, ha a továbbiakban sikeresen "talpon maradok". Vagy a szabály az szabály és részünkről vége ennek a megmérettetésnek?
Ha tovább engedtek, akkor ígérem nem késem le a határidőt a továbbiakban, ha mégis ez történne akkor viselem a következményeket.

Köszönettel:
Tomka

Ha nincs meg a határ, akkor a játéknak vége.