Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Wimbledon 2016 Tippjáték

Tippelj a 2016-os Wimbledon mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes bónuszokban részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 25 eurós Bet365 bónusz!
2.hely: 15 eurós Bet365 bónusz!
3.hely: 10 eurós Bet365 bónusz!


Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 24, 2016, 13:09:03
Wimbledon 2016 Tippjáték

Tippelj a 2016-os Wimbledon mérkőzéseire, s ha a legjobbak közt zárod a versenyt, akkor értékes bónuszokban részesülhetsz.

Nyeremények

1.hely: 25 eurós Bet365 bónusz!
2.hely: 15 eurós Bet365 bónusz!
3.hely: 10 eurós Bet365 bónusz!


Sok sikert!  :beerchug:
Tippelnék reája,de nem tudok, mert
1 perc várakozás után sem tölti be a a Wimbledon 2016 Tippjáték opciót...a tenisz mérközéseknél

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 25, 2016, 15:38:38
Tippelnék reája,de nem tudok, mert
1 perc várakozás után sem tölti be a a Wimbledon 2016 Tippjáték opciót...a tenisz mérközéseknél

Most már tudsz.

"Eltűnt" a Copa America az aktív játékok közül,így nem enged már tippelni rá,pedig még hátravan a döntő.
Pontosabban tippelni lehet,de csak a június havi játékba teszi be a rendszer.
Javítható a hiba?

Idézetet írta: runin Dátum június 27, 2016, 00:10:30
"Eltűnt" a Copa America az aktív játékok közül,így nem enged már tippelni rá,pedig még hátravan a döntő.
Pontosabban tippelni lehet,de csak a június havi játékba teszi be a rendszer.
Javítható a hiba?

Igen, nekem sem töltötte be. Úgyhogy ha lehetséges tegyétek már be a Copa America tippversenybe a tippemet.

ID = 291237

Köszönöm.

Idézetet írta: todika Dátum június 27, 2016, 01:36:04
Igen, nekem sem töltötte be. Úgyhogy ha lehetséges tegyétek már be a Copa America tippversenybe a tippemet.

ID = 291237

Köszönöm.

Biztos bele fog számítani mindenkinek a döntőre leadott tipp.  ;)
Éjfélkor tűnt el,éppen akkor nézegettem. Tévedett a rendszer 1 napot  :D

Idézetet írta: runin Dátum június 27, 2016, 01:55:32
Biztos bele fog számítani mindenkinek a döntőre leadott tipp.  ;)
Éjfélkor tűnt el,éppen akkor nézegettem. Tévedett a rendszer 1 napot  :D

Végül semmi jelentősége a döntőnek a játék a szempontjából.  :D


ID: 291650  tippre tippeltem ,nem vettem észre hogy már megy a mérkőzés így ezt kérném törölni !!!!!!!!!!!!!!


 
SZERETNÉM TÖRÖLTETNI 1 TIPPEMET MERT KÉSŐ VETTEM ÉSZRE HOGY ELKEZDŐDÖTT.
ILL.KORÁBBAN KEZDŐDÖTT.
       06.27 DOI-CHIRICO
                KÖSZI

Mindkettő törölve.  :great:

Figyelem!

Megkezdett mérkőzésre tippelni tilos! Ajánljuk, hogy ellenőrizzétek ezt.

Természetesen próbálunk mindent megtenni annak érdekében, hogy az ajánlatban ne "ragadjon be" mérkőzés.

Aki ezáltal szeretne extra pontot szerezni, többször tippel mérkőzés megkezdése után, s nem jelzi, azt kizárjuk.

Sziasztok! Szeretném töröltetni három tippemet is a wimbledoni tornán fogadtam a Djokovic-Querrey, a ZevrevA.-Youzhny M. és a Johnson S.-Dimitrov G. mérkőzésekre és amikor beakartam tenni a meccseim közé őket az eredmenyek.com oldalon akkor láttam hogy ezek futó mérkőzések! Ha ezeket törlitek akkor még tudok fogadni helyettük a mai napra? Előre is köszönöm a segítségeteket! Sziasztok

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 27, 2016, 21:16:14
Figyelem!

Megkezdett mérkőzésre tippelni tilos! Ajánljuk, hogy ellenőrizzétek ezt.

Természetesen próbálunk mindent megtenni annak érdekében, hogy az ajánlatban ne "ragadjon be" mérkőzés.

Aki ezáltal szeretne extra pontot szerezni, többször tippel mérkőzés megkezdése után, s nem jelzi, azt kizárjuk.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 27, 2016, 21:16:14
Figyelem!

Megkezdett mérkőzésre tippelni tilos! Ajánljuk, hogy ellenőrizzétek ezt.

Természetesen próbálunk mindent megtenni annak érdekében, hogy az ajánlatban ne "ragadjon be" mérkőzés.

Aki ezáltal szeretne extra pontot szerezni, többször tippel mérkőzés megkezdése után, s nem jelzi, azt kizárjuk.


Hát nem tudom mit írjak.Nem az elkeseredés beszél belőlem,hanem a düh.  >:(  Ennyi csalást,ennyi javítást,ennyi " jaj nem láttam hogy megkezdődött" dolgot nem láttam,amióta  ki lettem tiltva a tippjátékból.Én a Roland Garoson csaltam.DE ELISMERTEM,ÉS NEM KERESTEM HÜLYE KIFOGÁSOKAT.Figyelem direkt ezeket a dolgokat de nem csak a Wimbledoni tippversenyt.
És még én vagyok visszaeső!Nem azért írtam hogy megkérjelek benneteket hogy töröljétek a tiltásom.
DE AZ EGYENLŐ MÉRCE fogalma,nem nagyon működik.

Most hogy láttam ezeket,elment a kedvem is a tippversenyektől.Undorító dolgok ezek sok embertől,de a legnagyobb baj,hogy nem ismerik be. Ennyi.


Kérlek ne válaszolj ha lehet,mert te is csak a kifogásokat írnád le,hogy miért engeditek.
Nem szép dolog,de kiírni rám hogy VISSZAESŐ.....   ;D  Véleményem megvan.
További jó játékot!!   :beerchug: