Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Miért csak november 3-4-re van kiírva a heti Euroliga tippjáték? Már ma is rendeznek két összecsapást.

#1186 november 02, 2016, 14:02:10, SPF Admin
Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 02, 2016, 13:41:09
Miért csak november 3-4-re van kiírva a heti Euroliga tippjáték? Már ma is rendeznek két összecsapást.

Azért, mert eredetileg úgy volt meghirdetve (báj Euroleague.net).

Most viszont tartalmazza a november 2.-i tippeket is.  :beerchug:

A magyar bajnoksag aktualis fordulojara szerettem volna tippelni de folyamatosan azt irja ki hogy elertem a napi maximumot,ugy hogy napok ota egy tippet sem adtam le.Ha kaphatnek erre valaszt megkosszonnem.

Idézetet írta: tiboriusz Dátum november 05, 2016, 10:31:35
A magyar bajnoksag aktualis fordulojara szerettem volna tippelni de folyamatosan azt irja ki hogy elertem a napi maximumot,ugy hogy napok ota egy tippet sem adtam le.Ha kaphatnek erre valaszt megkosszonnem.

Ránéztem az oldaladra és pontosan 10 tippet adtál fel a mai napra,így egyértelmű,hogy nem tippelhetsz(angol és francia meccsek).Nem az számít,hogy mikor adtad fel,hanem amikor játszák. ;)

Azt szeretném megérdeklődni,hogy miért nullázódott le a pontsszámom? Miért huzódik el a kiértékelés, és mi alapján számoljátok a pontokat.

   hali ___ forfár-25    :coolsmiley: :coolsmiley:

Idézetet írta: Forfar-25 Dátum november 19, 2016, 12:27:42
Azt szeretném megérdeklődni,hogy miért nullázódott le a pontsszámom? Miért huzódik el a kiértékelés, és mi alapján számoljátok a pontokat.

   hali ___ forfár-25    :coolsmiley: :coolsmiley:

Mit jelent az számodra, hogy nullázódott a pontszámod? Hol, melyik tippversenyben?

A tippjátékban a feldolgozás naponta történik, de mivel nagyon sok tipp van így természetesen csúszhat a feldolgozás.

Viszont látom, hogy a pontozásról kérdezel, így gondolom a szabályzatot nem olvastad, amit nagyon javasolnék mindenkinek még mielőtt elkezdené a játékot:
http://www.sportfogadas.org/tippjatek-szabalyzat

#1191 november 21, 2016, 14:08:29, SPF Admin
Női Kézilabda EB 2016 Tippjáték

Támogató: Unibet


Tippelj a 2016-os női kézilabda Európa-bajnokság mérkőzéseire. A legsikeresebb játékosok sportfogadás bónuszokban, illetve ajándékokban részesülnek az Unibet jóvoltából.


Nyeremények:

1.hely: Magyar labdarúgó válogatott mez + 5.000 Forint értékű Unibet bónusz!
2.hely: Magyar labdarúgó válogatott mez + 3.000 Forint értékű Unibet bónusz!
3.hely: Magyar labdarúgó válogatott mez + 1.000 Forint értékű Unibet bónusz!
4-10. hely: 1.000 - 1.000 Forint értékű Unibet bónusz!

Nyereményekre vonatkozó feltételek:

1. A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy aktív Unibet számlára. Regisztrálj ITT!
2. A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re.
3. A nyerteseket tartalmazó listát a tippverseny végén küldjük el a fogadóirodához.
4. Az ajándéktárgyakban részesülőkkel az Unibet fogja felvenni a kapcsolatot.
5. A nyereményben csak azon játékosok részesülhetnek akik az Azonosítók oldalon kitöltötték az Unibetes mezőt!
6. Unibetes nyereményben három havonta egyetlen 1-szer lehet részesülni!
7. Vitás ügyekben egyedül a Sportfogadas.org üzemeltetői, mint szervezők, dönthetnek.



Néhány tipp tévesen lett kiértékelve a Kéziabda BL tippjátékban, ezt a kettőt találtam most:
ID: 344853
ID: 344725

A Dinamo Bukarest meccs 62.5 gól alatt nyertesnek lett kiértékelve, pedig ezen a meccsen 64 gól volt.
Nagyjából átfutottam még a tippeket, ami erre a meccsre vonatkozott, de szerintem máshol nem lesz hiba.

Ui. Pár napja egyébként nagyon gyors  lett a kiértékelés, ez mindenképpen pozitív  :ok:

Idézetet írta: Salvio Dátum december 01, 2016, 21:40:53
Néhány tipp tévesen lett kiértékelve a Kéziabda BL tippjátékban, ezt a kettőt találtam most:
ID: 344853
ID: 344725

A Dinamo Bukarest meccs 62.5 gól alatt nyertesnek lett kiértékelve, pedig ezen a meccsen 64 gól volt.
Nagyjából átfutottam még a tippeket, ami erre a meccsre vonatkozott, de szerintem máshol nem lesz hiba.


Javítottam!  :ok:

Idézetet írta: Salvio Dátum december 01, 2016, 21:40:53
Ui. Pár napja egyébként nagyon gyors  lett a kiértékelés, ez mindenképpen pozitív  :ok:

A támadó szekcióba erősítés érkezett!  :beerchug:  ;D ;D

Idézetet írta: Salvio Dátum december 01, 2016, 21:40:53

Ui. Pár napja egyébként nagyon gyors  lett a kiértékelés, ez mindenképpen pozitív  :ok:

Köszönjük szépen a visszajelzést.  :beerchug:

Sziasztok! Szomorú szívvel de acélos becsületességgel jelzem a ID: 345108 Orosz VHL hokimeccs rosszul lett kiértékelve. A pontom kevesebb lesz ugyan de így lesz szép nyerni! Köszönöm!

Ez elég korrekt volt, hogy szóltál emiatt! Le a kalappal! :beerchug:

Hejj! Ez nagyon gyors intézkedés volt! Elismerésem! :)

Hölgyek! Úrak!

Ezer bocsánat, de itt a hajnali órán kicsit belekavarodtam a javításba!

A CSZKA Moszkva-Barcelona kosármeccset fonákul lőttem be magamnak, ennek szellemében javítottam. Próbáltam visszakeresni a hibás javításokat, de nem biztos, hogy mindet megtaláltam.

ID számmal kérem jelezzétek hol nem jó még a kiértékelés!!