Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egyetlen bárgyú kérdésem volna csak. A Tippjáték feltételei között szerepel, hogy
"2. A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re."
Ezt az igazoló fogadást hova kell elküldeni? Az orgnak? Vagy ezt majd az Unibet nézi meg?
Köszike!

Idézetet írta: riverside Dátum december 17, 2016, 07:23:42
Egyetlen bárgyú kérdésem volna csak. A Tippjáték feltételei között szerepel, hogy
"2. A nyereményben csak az a játékos részesülhet aki legalább egy fogadást is kötött az Unibeten az adott tippjátékban szereplő sportesemény(ek)re."
Ezt az igazoló fogadást hova kell elküldeni? Az orgnak? Vagy ezt majd az Unibet nézi meg?
Köszike!

Unibet ellenőrzi.  :beerchug:


ID: 352298
Ez a tippem nyertes lenne, de vesztesnek lett elkönyvelve. Kijavítanátok?
Köszi!

Idézetet írta: hajnalmaya96 Dátum december 23, 2016, 17:29:33
ID: 352298
Ez a tippem nyertes lenne, de vesztesnek lett elkönyvelve. Kijavítanátok?
Köszi!

Javítva.  :beerchug:

Most nézem, hogy egy tegnapi tippem nyertesnek lett értékelve, pedig vesztes lett.

ID: 352329  Légyszíves javítsátok!

Idézetet írta: todika Dátum december 23, 2016, 21:03:18
Most nézem, hogy egy tegnapi tippem nyertesnek lett értékelve, pedig vesztes lett.

ID: 352329  Légyszíves javítsátok!

Köszönjük, hogy jelezted!  :beerchug:

Javítottam!  :ok:

Az ID: 352903 szám alatt tippeltem egy orosz hokimeccsre ami holnap 26-án lesz az MHL ligában. Kérem tippet törölni mert ténylegesen egy mai meccsre szerettem volna tippelni a VHL ligában. Mindkét esetben az Almetyevszk nevű csapat szerepelt de mindkettő más ( a holnapi Sputnik Almetievsk ) és más ligákban játszanak. Ha lehet kérném a törlést független attól, hogy egy tippelésem így elveszik. Kösz :)

CSungi

MIután nem érkezett válasz, s a meccs elkezdődik, úgy veszem, hogy a tippem él.  ID: 352903

Csungi

Idézetet írta: csungi Dátum december 25, 2016, 21:30:10
Az ID: 352903 szám alatt tippeltem egy orosz hokimeccsre ami holnap 26-án lesz az MHL ligában. Kérem tippet törölni mert ténylegesen egy mai meccsre szerettem volna tippelni a VHL ligában. Mindkét esetben az Almetyevszk nevű csapat szerepelt de mindkettő más ( a holnapi Sputnik Almetievsk ) és más ligákban játszanak. Ha lehet kérném a törlést független attól, hogy egy tippelésem így elveszik. Kösz :)

CSungi

Egy beküldött tippet nem lehetséges törölni, csak abban az esetben ha az ajánlatban valami nem stimmel.


Sziasztok

Most nézem,hogy megnyertem a havi tippjátékot,de nincs Winmasters számlám. Ha ma regisztrálok,és befizetek,akkor megkapom a bónuszt,vagy már késő?

Szerintem nem késő.

Aktuális hónapról van szó, tehát éjfélig minden belefér.

Regisztráció-10€ feltöltés-azonosító feltöltés itt az orgon.

Én a helyedbe még a biztonság kedvéért egy pár jurós fogadást is megejtenék.

Hajrá!  ;)

Köszönöm a választ. Akkor meg is csinálom gyorsan  :beerchug:

Sziasztok! Lendületes új esztendőt! :) Szeretném megkérdezni, hogy bár tettem két tenisz fogadást ID: 354046;ID: 354041 nem szerepelnek a heti tenisz ranglistán.Megnéznétek, hogy miért? Köszönöm!