Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tippjátékokban (Tippjáték + SPF Kupa is) a futballmeccsek közt elvileg lehet tippelni az angol FA-kupában a Birmingham-Newcastle meccsre. Ma déli időpontra írja, pedig már régen lejátszották, 1-1 eredménnyel (van is egy régóta függő, vesztes tippem emiatt...).
Légyszi nézzetek rá.

A Kézilabda VB 2017 tippversenybe nem kerülnek még bele a tippek, mert a tippverseny beállításában nem szerepel még semmilyen bajnokság. Nézzetek majd rá  ;)

Most már tényleg jó lenne tippelni a kézi VB-re :-\

Ha beindul a kézi VB tippverseny én szeretném ezt a tippemet belerakatni ID: 357589. Köszi  :ok:

ID: 357752

Légyszíves rakjátok be a Kézilabda VB tippjátékba! Köszönöm! :)

Nekem is van már 9 tippem a vébére....

ID = 357754 Mai kézi VB tippem.

01.08
15:00    Lazio - Crotone
Igen/Nem - Mindkét csapat gólt szerez    Olaszország - Serie A

Tévesen lett kiértékelve

(eredmény: 1-0)

Idézetet írta: Herr Mannelig Dátum január 11, 2017, 23:49:53
01.08
15:00    Lazio - Crotone
Igen/Nem - Mindkét csapat gólt szerez    Olaszország - Serie A

Tévesen lett kiértékelve

(eredmény: 1-0)

Ezt javítottam, elnézést a hibáért.

A kézis tippek áthelyezése, illetve a még nem elindult verseny magasabb körökbe tartozik, azokkal nem tudok mit kezdeni.

kézi vb tippversenybe légyszives rakjátok be ID: 357882.

Sziasztok,

Kérlek ezt a két tippet rakjátok be majd a kézi tippversenyre.
357928
357929

Köszönöm

A kézilabdás tippek miatt ne aggódjatok, mert minden be fog kerülni a versenybe, még az is amit nem szerettetek volna.  :cya:

Kézilabdás tippek kézilabdás versenyben!

Helló!

Előre bocsánatot kérek a kérdésemért, de tényleg szimplán csak egy ártatlan kérdés lesz.
Van most ez a férfi kézi vb játék, amely szuper meg minden, mondhatom ezt azért is, mert a női Eb-s játékot sikerült bevinnem a málnásba, hálás köszönet érte sportfogadas.org!! :great:
Ja de a kérdés, hogy nem lehetne valahogy, valamilyen úton-módon bővíteni a kézilabdás fogadási kínálatot a játéknál? Mert ez az 1x2 és overunder fogadás eléggé szegényes, egy kis hendivel mégiscsak élvezhetőbb lenne a játék. Bár lehet ezt csak én látom így.
Tényleg bocsi a hülye kérdésért, nem a bántó szándék beszél belőlem, csak tényleg érdekelne.

Amúgy tudom, hogy minden játéknak van szabályzata, aztán azt aki játszik kénytelen elfogadni, ha meg nem tetszik, nem kötelező a játék sem.

Köszi, ha választ kapok a kérdésemre.

Ave ORG! Pacsi!  :great:

Idézetet írta: riverside Dátum január 12, 2017, 20:47:31
Helló!

Előre bocsánatot kérek a kérdésemért, de tényleg szimplán csak egy ártatlan kérdés lesz.
Van most ez a férfi kézi vb játék, amely szuper meg minden, mondhatom ezt azért is, mert a női Eb-s játékot sikerült bevinnem a málnásba, hálás köszönet érte sportfogadas.org!! :great:
Ja de a kérdés, hogy nem lehetne valahogy, valamilyen úton-módon bővíteni a kézilabdás fogadási kínálatot a játéknál? Mert ez az 1x2 és overunder fogadás eléggé szegényes, egy kis hendivel mégiscsak élvezhetőbb lenne a játék. Bár lehet ezt csak én látom így.
Tényleg bocsi a hülye kérdésért, nem a bántó szándék beszél belőlem, csak tényleg érdekelne.

Amúgy tudom, hogy minden játéknak van szabályzata, aztán azt aki játszik kénytelen elfogadni, ha meg nem tetszik, nem kötelező a játék sem.

Köszi, ha választ kapok a kérdésemre.

Ave ORG! Pacsi!  :great:

Bármikor lehet javasolni fogadási típusokat, s amennyiben lehetséges akkor bevonjuk azokat is. Mire is lenne szükség?

Jelenleg van: háromesélyes, dupla esélyes, dnb, mérkőzés góljainak száma fogadási típus.