Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 13, 2017, 11:43:37
Bármikor lehet javasolni fogadási típusokat, s amennyiben lehetséges akkor bevonjuk azokat is. Mire is lenne szükség?

Jelenleg van: háromesélyes, dupla esélyes, dnb, mérkőzés góljainak száma fogadási típus.

Ó, hát ez ilyen egyszerű? Ha tudtam volna, már ezer éve javasoltam volna a focitippeknél a hendikep bevonását :) Én ott nagyon hiányolom.

Javasolni egyszerű, bevonni már nem annyira. Nem igérek biztosat.

A tippjátékban a Chile-Németország kézilabda VB mérkőzés 17:45 időponttal van megadva.
Elvileg 14:45-kor kezdődik. ;)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 13, 2017, 12:39:44
Javasolni egyszerű, bevonni már nem annyira. Nem igérek biztosat.

Remek! Köszi! Bizakodva várom a fejleményeket!  :great:

Idézetet írta: riverside Dátum január 15, 2017, 14:14:22
Remek! Köszi! Bizakodva várom a fejleményeket!  :great:

Ezekszerint még nem néztél rá, már vannak hendikep tippek is   :ok:

Idézetet írta: baliizu Dátum január 15, 2017, 14:16:45
Ezekszerint még nem néztél rá, már vannak hendikep tippek is   :ok:

Igen, már láttam, amikor bementem tippelni, a hsz-t ide meg előtte írtam. :)
Sajna ma befürödtem a hendikkel a Tippjátékban. :(

Az AO tippjétéknál szándékosan van előre írva azoknak a játékosoknak az oddsa, akik neve a kötőjel után van? Pl Kuznetsov-Nishikori a listában, a tipplehetőségeknél viszont 2 - 1,11, 1- 7,00. Emlékeim szerint eddig ez nem így volt, a közel hasonló esélyű meccseknél eléggé zavaró, pont emiatt a már megszokott tippelési forma miatt, ahol a tipplistában az 1-es van elöl, ahogy lennie kéne, Harrisonra akartam tippelni, akinek a neve elöl van, de alatta a 2-es volt 2 feletti oddsszal, ami Mahut-ra vonatkozik, így ha nem is akaratlagosan, de a franciára adódott le a tippem. :redchug: Lehetne ezzel az egésszel csinálni valamit?

Eléggé nagy zagyvaságnak tűnhet, amit írtam, de remélem érthető, normálisabban így félálmomban nem tudtam megfogalmazni.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 16, 2017, 00:41:29
Az AO tippjétéknál szándékosan van előre írva azoknak a játékosoknak az oddsa, akik neve a kötőjel után van? Pl Kuznetsov-Nishikori a listában, a tipplehetőségeknél viszont 2 - 1,11, 1- 7,00. Emlékeim szerint eddig ez nem így volt, a közel hasonló esélyű meccseknél eléggé zavaró, pont emiatt a már megszokott tippelési forma miatt, ahol a tipplistában az 1-es van elöl, ahogy lennie kéne, Harrisonra akartam tippelni, akinek a neve elöl van, de alatta a 2-es volt 2 feletti oddsszal, ami Mahut-ra vonatkozik, így ha nem is akaratlagosan, de a franciára adódott le a tippem. :redchug: Lehetne ezzel az egésszel csinálni valamit?

Eléggé nagy zagyvaságnak tűnhet, amit írtam, de remélem érthető, normálisabban így félálmomban nem tudtam megfogalmazni.

Máris jól beleronhantam... Harrison helyett tettem Mahutot véletlen, többit már vissza se nézem. Lehet így lesz jó.  :redchug:

Idézetet írta: runin Dátum január 15, 2017, 12:42:06
A tippjátékban a Chile-Németország kézilabda VB mérkőzés 17:45 időponttal van megadva.
Elvileg 14:45-kor kezdődik. ;)

Köszönjük, hogy jelezted!  :beerchug:

Kérem az Adminokat, hogy a jelzett probléma miatt az ID 359661 és az ID 359608 sorszámú tippeket "push"-ként értékeljék.
A többi tipp ami erre a mérkőzésre érkezett az 14:45 előtt lett beküldve.

Megfordult sajnos egyes sportágaknál a kijelzés az éves takaritás után. Vissza fog majd cserélődni, nem volt szándékos.

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 16, 2017, 06:23:23
Köszönjük, hogy jelezted!  :beerchug:

Kérem az Adminokat, hogy a jelzett probléma miatt az ID 359661 és az ID 359608 sorszámú tippeket "push"-ként értékeljék.
A többi tipp ami erre a mérkőzésre érkezett az 14:45 előtt lett beküldve.


Köszönjük, megtörtént.  :beerchug:

              Sziasztok!

01.21 Tenisz
Thiem-Paire 37,5 felett(SAJNOS) ?????

                  Köszi

Idézetet írta: baluk58 Dátum január 23, 2017, 14:47:24
              Sziasztok!

01.21 Tenisz
Thiem-Paire 37,5 felett(SAJNOS) ?????

                  Köszi

Hajszálon múlt.  :) Köszönjük a korrekt jelzést.  :beerchug:

Legyetek oly kedvesek, hogy minden esetben egy tipp ID-t is adjatok a könnyebb azonosítás érdekében.

Köszönjük.  :beerchug:


            Sziasztok!

       Venus-Serena---Venus4.5=20.08
       Te 20.8-at nyomtad.
          ID:365230

                  Köszi