Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hihetetlen, hogy a második félidőt megint, hogy oda rakták, zsenik.
Lakatost én is sajnálom, de lehet helyében leszartam volna és végigtolom. Bár ugye nők és hiúk.
Fejpántos pedig Kácsor, a nagy gólokat szerző Gréta  :great:
Norvég kapusba szerelmes lettem  ;D :D

Igen, aztan rakerestem.  De azert koszi.

Nekem Bino lett a szerelmem, olyan kis aranyos lany. Ahogy sirdogalt a kivedett hetes utan. Egyem meg de cuki.




Borch szüneteltei pályafutását határozatlan időre. :(
Nem csodálom, előző szezonja nagyon durva volt, nagy érvágás, Broch Groot kettős nagyon alázott, durván érezték egymás játékát.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 03, 2018, 17:45:32
Borch szüneteltei pályafutását határozatlan időre. :(
Nem csodálom, előző szezonja nagyon durva volt, nagy érvágás, Broch Groot kettős nagyon alázott, durván érezték egymás játékát.

Én is kicsit csalódott vagyok, azonban Brattset jó igazolásnak tűnik.  :beerchug:

Női kézilabda ifjúsági-vb: Döntős a magyar válogatott

A magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott döntőbe jutott a Lengyelországban zajló korosztályos világbajnokság szombati napján. Tovább

Eddigi menetelésük:


#1883 augusztus 19, 2018, 19:51:48, csak1tomi
Gólok 52.5 felett  1.85

és m4sport 18.00 élő

27:29 :(

Idézetet írta: csak1tomi Dátum augusztus 19, 2018, 14:44:19
Gólok 52.5 felett  1.85

és m4sport 18.00 élő

Csak az m4sport.hu adja, TV nem. Inkább egy jó kis ZTE meccs  :laugh: (Amúgy semmi bajom a ZTE-vel, de a kutya sem kíváncsi rá)


Női kézilabda ifjúsági-vb: Elveszítette a döntőt a magyar válogatott

"Nagyon szép két hét volt, kár érte, hogy így alakult a vége, de sajnos fejben nem igazán voltunk ma rendben, elfáradtunk a vb utolsó napjára" - Kuczora Csenge.

Olvasd tovább

"jelenleg végrehajtás alatt áll az FTC Kézilabdasport Nonprofit Kft. és a Dabasi Kézilabda Club Városi Sportegyesülete is"
http://hvg.hu/kkv/20180824_Vegrehajtas_indult_ket_elso_osztalyu_keziklub_ellen

Kérdésem:
Dabas esetében nyilván férficsapatról van szó, de a Fradinál ez az FTC Kézilabdasport Nonprofit Kft. csak férficsapatot vagy csak női csapatot jelent, vagy netán mindkét csapatot?

https://www.youtube.com/watch?v=V-XWN4dwyPU
1hónap alatt többet tudnak magyarul beszélni mint Ambros 6év után ;D :D :D :D

SIÓFOK KC– DVSC-SCHAEFFLER 35–18 (16–6)

Az SKC-nál egyetlen gólt sem szerzett, sőt pályára sem lépett olyan játékos, aki Magyarországon született...