Napi tipp - Február 22.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Február 22.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a hét legjobb tippje pénznyereményben (10.000 Forint/hét) részesülhet!


Sportág, időpont: labdarúgás, 2020 02.22.  15:30
Esemény: Werder Bremen - Borussia Dortmund
Tipp:  gólszám az első félidőben 2.5 felett
Odds: 3.90
Iroda: Unibet

A Dortmund a kieső helyen tanyázó Bemenhez látogat a PSG elleni győztes BL meccs után. Nemrég a kupában találkoztak, akkor a Bremen nyert 3:2-re. Most a Dortmundban ég a törlesztés vágya. A hazaiak úgy vélhetik, egy fáradt csapat érkezik, és már az első félidőben beindulhat a gőzhenger.

Maidstone v Hampton and Richmond
1. felido 1.5 gol felett
2.37
Bet365

Egymast kovetik a tabellan, s harcolnak a feljutasi playoffert. A hazaiak emberemlekezet ota nem jatszottak sok golos meccset, teljesen masodik felidos csapat, de a Richmond jo szamokat produkal, a liga legjobb formaban levo csapata. A golvaltas ennek ellenere mar a szunetig megtortenik.

Kosárlabda, 02.22 04:30
Memphis Grizzlies nyer és kevesebb mint 241 pont lesz
Hosszabbítással
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
8.36
bet365 - fogadáskészitő

A Memphis tegnap játszott és veszitett a Sacramento otthonában, tehát back to back-et játszik. Ebben a szezonban 5-ször játszottak back to back-et, és mind az ötöt megnyerték. A Lakers vesziteni szokott, ha három vagy annál több pihenőnapja van. Márpedi az All-Star miatt most pihentek. Amennyiben a Memphis nyer a Lakers otthonában, általában jóval kevesebb pontot szoktak összehozni (205-215), mint ez a 241 pontos határ.

SPANYOLORSZÁG: LaLiga - 25. forduló
22.02.2020 18:30
Real Sociedad - Valencia
Tipp: 1
Odds: 1.70
Unibet

Romokban a Valencia, sokan sérüléssel bajlódnak, idegenben nem jönnek az eredmények hiába a pazar hazai mérleg. Nemrégiben értek haza a BL meccsről, ahol szépen lemosták őket az olaszok a pályáról, nem sok esélyt látok arra hogy összekapják magukat a Sociedad ellen akik egy hete erre a meccsre készülnek, kipihenten a közönség buzdítása mellett megszerzik a három egységet.

Soccer » Germany » Bundesliga 
Werder Bremen - Dortmund
Tomorrow, 22 Feb 2020, 15:30
Tipp: Dortmund Nyer+ 1st Half 0,5over Dortmund+ 1,5Over Dortmund
Oddsz:1,8
Bet365
Indoklas : Na akkor en is felulok a Haaland vonatra , alitolag 6,64 masodperc alatt szaladt 60 metret , ami 0,30 kevesebb a Vilag Rekordtol, szerintem nem igaz , de mindegy a tippnek jonnie kellene , ez egy ilyen bosszu merkozes lesz , nemreg a Werder 3-2-vel kiverte a dortmundi csapatot a kupabol , de valjuk be nagy makkal. Nem fog ujra megtorteni , a Frankfurt kapura sem tudott loni , ellenuk ,meg a PSG is szenvedett , pedig ott igazi vilagszarok rohangalnak. Reus ,Dealeny,es talan Brandt hianzik a vendegetol. A hazaiaktol kb 8-9 jatekos van most kiutve. Mindent atgondolva egy 2,3 gol kulombseget predesztinálok.

Labdarúgás, Németország: 3.Liga
14:00

Duisburg - Mannheim
Tipp: Duisburg és mindkét csapat szerez gólt
Odds: 3.60
Iroda: bet365

Komoly mérkőzést rendeznek ma a harmadik német vonalban, hiszen az első helyen álló Duisburg fogadja a negyedik Mannheim csapatát.
A 6. fordulóban találkoztak, akkor a Mannheim 4-3 arányban nyert. Ha most ennyi gól nem is lesz, de a gólváltás nálam magától ertetődő. A Duisburg hazai pályán véleményem szerint behúzza a mérkőzést. Tippem: 2-1, 3-1

Foci
FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - 26. forduló
22.02.2020 17:30
Olympique de Marseille-Nantes
tipp:1
odds:1.72
unibet

A nagy múltú hazai csapat a tabella 2. helyén fogadja a 13. Nantes-t. A Bajnokságban gyakorlatilag már több mint egy éve ! veretlenek, csak a PSG-től kaptak ki, de hát tudjuk, az más kategória, míg a vendégek 5 meccs óta nyeretlenek. Hazai pályán mutatott teljesítményük alapján (8-3-1) mindenképp  a meccs esélyesei. Komolyabb sérültjei nincsenek.

ANGLIA: Premier League - 27. forduló
22.02.2020 16:00

Burnley -Bournemouth
Tipp:mindkét csapat szerez gólt igen
Odds:1.95
Bet365

Legtöbb mérkőzésük gólok nélkūl  nem végződött, egy 1-1 gólos mérkőzésre számitok

2020.02.22 17:00
Tirol-Wolfsberger
Wolfsberger nyer+9,5 több szöglet+2,5 több gól
Odds:4
bet365
A vendég csapat sokkal erősebb,és gólokkal is számolok.Ezt a vendégek megnyerik.

Werder Bremen - Borussia Dortmund
Labdarúgás Németország Bundesliga
2020.02.22. 15:30

Tipp: Erling Braut Haaland legalább két gólt szerez
Odds: 4.20
Iroda: unibet

Mit is mondott Thomas Tuchel? " Haaland? Az egy állat". Tegnap az volt a tippem papíron, hogy Lewa szerez legalább két gólt (de végül inkább Danilo Pereirát választottam a játékban). Ugyanis két ember van most, aki nagy menetben van: Lewa, aki Gerd Müller 40 gólos rekordjára a gyúr, és Haaland, aki az egy gól/per meccset akarja tartani. Eddig egyetlen meccsén nem lőtt gólt: a Bayer Leverkusen ellen. A Werdert pedig már bekóstálta a kupában, 20 perc alatt mattolta őket. Most nem be cserélik, hanem végig fogja tolni a meccset. A két gólja reális, szerintem már a meccs elején meglesz neki, de chabialonso lenyúlta a jó tippet ide.

Sziasztok!

Időpont: 2020.02.22.(16 óra)
Esemény: Foci Chilei bajnokság (Huachipato - Cobresal)
Tipp: Összesített gólok/több mint (2.5)
Odds: 1.80
Iroda: bet365
Indoklás:

A kettő csapat többször is játszott már egymással és nagyon sokszor volt három vagy több gólos mérkőzésük. Ma a jobb helyezés eléréséért megint nagy küzdelem és több gól várható.

Barcelona - Eibar
LaLiga 16:00
Tipp: első félidő 1,5 gól felett @ 2.02 unibet

Az eibar rendre lefő a Camp Nouban, eddig mióta feljöttek, 3 alatt nem úszták meg. Szerintem Messiék a félidőig minimum kettőt gurítanak, aztán a 2. félidőben 95%-os labdabirtoklással múlatják az időt, az Eibar pedig úgy lesz vele, 2-0 még nem ciki, menjünk haza minél hamarabb, aztán lehet készülni a hazai nyerhető meccsekre.

ANGLIA: League One - 35. forduló
22.02.2020 16:00

Sunderland-Bristol Rovers

tipp:Sunderland
odds:1,5
iroda:bet365

Mind a formát mind a tabellán elfoglalt helyezésük alapján egy magabiztos hazai győzelmet várok.

feb. 22. 15:30 Bundeliga
Hertha Berlin-Köln
3-0
23.0
bet365

A Kölnnél sok sérült van, a Herthánál pedig edzőváltás, vagyis a játékosok talán felszabadultabban, motiváltabban játszanak majd, bizonyítani akarnak majd az új "establishmentnek". Egyébként sem állnak olyan rosszul, egyikük sem áll kiesésre. A Hertha a sokszínű Berlinben nyilván erősebb, mint idegenben.
Nem tudom, pontosan mik a játék megváltozott szabályai. Ez napi vagy heti játék-e egyáltalán. Azt olvastam ki a szabályokból, hogy megszűnt az elmúlt 3 meccs 4.00-es átlaga, és ha nyer valaki egy nap, akkor az a cél, hogy az övé legyen a legnagyobb oddsú tipp a héten, ami nyer. Márpedig tegnap, úgy tűnik, én nyertem. (Nem tudom, van-e még napi nyeremény.)