Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megint a mega gamesre van, akkora egy fostalicska jatek az h aaaahh

Ahhoz, hogy a starburstnél emlegetett magas visszaadási százalékot elérjük, gondolom, minél alacsonyabb téten, sok pörgetéssel kell játszani, ugye? Mert mondjuk 1000 Ft-os téten kipörgetni a napi 3000 Ft-ot elég hazárdjátéknak hangzik. Vagy van erre valami bevált stratégia?

En starburston szoktam 50db 60ft korre. Elozo akcioban +9 ezer lett csak a api firgatas miatt

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 01, 2019, 18:34:33
Ahhoz, hogy a starburstnél emlegetett magas visszaadási százalékot elérjük, gondolom, minél alacsonyabb téten, sok pörgetéssel kell játszani, ugye? Mert mondjuk 1000 Ft-os téten kipörgetni a napi 3000 Ft-ot elég hazárdjátéknak hangzik. Vagy van erre valami bevált stratégia?

Minél többet pörgetsz, annál közelebb leszel a játék visszaadási arányához hosszú távon.
Ha 1000 ft-os tétekkel játszol, akkor ugye az egész promó alatt lesz kb. 90 pörgetésed, 50 ft-os téteknél meg 1800...  (30 nappal számolva, most nem jokerezek)

Viszont a nagyobb téteknél megvan az esélyed, hogy belenyúlsz egy tényleg komolyabb, akár több százezres nyereménybe.
Na meg persze arra is, hogy elbukod a megjátszott 90,000 ft kétharmadát, ha a másik szélsőség jön.

Én az előző szériában a napi kaszinó bónuszokkal próbáltam kombinálni a 3000 ft megjátszását, de sajnos ez már nem olyan hatékony, mint régen, mert szar játékokon adnak mondjuk 50%-os visszatérítést, amit másnap ugyanazon a szaron kell elbuknod és ez még a 3000 ft megforgatásába sem számít bele.
Ugyanez a "lehúzás" megvan a napi forgalom után másnap megkapott ingyenes pörgetésekkel is:
kapsz 3 pörit, nyersz belőle mondjuk 30 ft-ot, aztán azt egyszer meg kell forgatnod a játékon, ahol 150 ft a minimum tét...
A nagy ajándékból lehet 120 ft mínusz...

A bwin-sportingbet időkben ez nem így volt.

A napi bónuszokkal együtt korábban olyan 99% volt, hogy nyereséggel szállsz ki a promóból, most ez inkább 85% körül van (tehát azért megéri vele játszani), mert mondjuk hoz a challenge 600 ingyenes pörgetést, ami ad 15,000 ft-ot, azt meg megfelezed az egyszeres átforgatáskor.  (főleg, ha nagyobb téttel forgatod ki a legvégén és nincs szerencséd, de nálam még minimális tétnél is volt már 50% körüli "elvonás")

Így előfordulhat, hogy a 72-90,000 ft megforgatásán a hónap folyamán többet veszítesz, mint amennyit a végén hoz a Mega Gems kaland.

Köszi az infókat! Én is  néztem már azt a veszteségvisszatérítő promót, de ha nem számít bele a pörgetésekbe, akkor nem kockáztatok vele. Most próbálok ki először ilyen challenge-et, úgyhogy ha nem bukok vele, akkor már nem leszek csalódott.

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 01, 2019, 22:42:14
Köszi az infókat! Én is  néztem már azt a veszteségvisszatérítő promót, de ha nem számít bele a pörgetésekbe, akkor nem kockáztatok vele. Most próbálok ki először ilyen challenge-et, úgyhogy ha nem bukok vele, akkor már nem leszek csalódott.

Aznap, mikor a napi bónuszos játékot játszod 3000-ért, az beleszámít.
Mikor másnap kapsz visszatérítést vagy nyereménykiegészítést bónuszként és azt forgatod, az már nem.

Korábban ez utóbbi is beleszámított.

Egyébként ezeket a napi promókat is szigorították: korábban elég volt akár egyetlen, 3000 ft-os pörgetés, hogy teljesítsd a feltételeket, most már viszont legalább 20 pörgetésednek kell lennie, hogy jogosult legyél a visszatérítésre.

SZEREZZE MEG A 160 INGYENES PÖRGETÉSÉT MOST!

Végre itt a hétvége! Szerezzen akár 160 ingyenes pörgetést AZONNAL a The Golden Owl Of Athena nyerőgépen a hétvége alatt! Folytassa a partit! A hétvége mindkét napján 80 ingyenes pörgetést szerezhet. Így működik:

Fizesse be a következő összegeket számlájára a hétvége mindkét napján:

Összesen 50 euró – 20 ingyenes pörgetés

Összesen 75 euró – 30 ingyenes pörgetés

Összesen 100 euró – 50 ingyenes pörgetés

Összesen 150 euró vagy több – 80 ingyenes pörgetés


Az egyes promóciós napok ingyenes pörgetéseit a következő nap reggelén írjuk jóvá. A két nap alatt összesen 160 ingyenes pörgetést szerezhet, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!

A challenge miatt kapott 3 ajándék free spinből származó nyereményt elvileg egyszer meg kell forgatni ugyanazon a gépen, amire kaptuk (ma a 4 seasons), de azt írja a feltételeknél, hogy először a készpénzből veszi el a téteket. Ez azt jelenti, hogy szerencsétlen esetben elbukhatom az összes pénzemet anélkül, hogy egyáltalán a bónusz kiforgatásába belekezdett volna?

Idézetet írta: Carpeks Dátum április 18, 2019, 17:26:59
A challenge miatt kapott 3 ajándék free spinből származó nyereményt elvileg egyszer meg kell forgatni ugyanazon a gépen, amire kaptuk (ma a 4 seasons), de azt írja a feltételeknél, hogy először a készpénzből veszi el a téteket. Ez azt jelenti, hogy szerencsétlen esetben elbukhatom az összes pénzemet anélkül, hogy egyáltalán a bónusz kiforgatásába belekezdett volna?

Nem. Ha nyertel 150 forintot, porgetsz egyet 150 forintert, azzal ki is forgattad es ennyi. Papiron a sajat penzed bukod el, de a bonuszbol meg cash lesz. Remelem ertheto, ha nem, nekifutok majd meg egyszer  ;D
Egyebkent nagyon jo ez az akcio. Ha kevesebbet ad, mint amekkora a minimum tet, otthagyom, nem kell, azon tenyleg csak bukni lehet. Ha tobb, akkor viszont megeri vele jatszani, ebben a honapban tobbszor is jott parszaz forint, ketszer 5 ezer felett.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 18, 2019, 17:57:59
Nem. Ha nyertel 150 forintot, porgetsz egyet 150 forintert, azzal ki is forgattad es ennyi. Papiron a sajat penzed bukod el, de a bonuszbol meg cash lesz. Remelem ertheto, ha nem, nekifutok majd meg egyszer  ;D
Egyebkent nagyon jo ez az akcio. Ha kevesebbet ad, mint amekkora a minimum tet, otthagyom, nem kell, azon tenyleg csak bukni lehet. Ha tobb, akkor viszont megeri vele jatszani, ebben a honapban tobbszor is jott parszaz forint, ketszer 5 ezer felett.

Köszi! Jött is most 4 ezer  :redchug:  már nagyon kellett, mert a napi pörgetés meg csak viszi a pénzt :D

Idézetet írta: runin Dátum április 01, 2019, 09:25:35
Mától megint challenge. Sajnos,most 4 helyett 6 Jokert adnak,így kicsit többen fogják teljesíteni,de 500 pörgetés garantáltan jár mindenkinek,aki végigcsinálja.  :ok:

Nem gondoltam volna hogy 600 felett lesz  :ok:

Viszont ma furcsa dolog tortent. A 3 ingyenporinel beadta a harom baglyot, jott volna a bonuszkor, erre a macska felugrott, osszetaposta kb a fel klaviaturat, es lefagytam, ujra kellett inditani  :D Mondom nincs gond, ahogy szokott, majd onnan folytatodik... lof@szt, sehol semmi. Support chat egybol, tovabbitottak a kerdesem, erre most jott a valasz: "Szeretnénk tájékoztatni, hogy az illetékes kaszinó részlegünk ellenőrizte számláját és az említett 3 Ingyenes prögetését a Golden owl of Athena játékon, és megerősítették, hogy Önnek a számláján mnég elérhető a 8 Ingyenes pörgetése, amit a 3. pörgetésnél szerzett a számláján.". Inditom a jatekot, de meg mindig semmi, pedig le is porgettem egyet. De aranyos volt a chates is, kerdezem az lehetseges hogy automatikusan lejatszotta nekem a rendszer, azt mondja "nem, nem hiszem". ;D Ilyet meg nem lattam, hogy eltunne a feature  :redchug:

647 lett a vége. 14:00-kor írják jóvá.
Sok sikert! :great:

Nálatok sem aktív az automatikus játékmód? Most tényleg végig kell kattintgatni az összeset? :D

Sziasztok!

Tudnátok nekem általánosan mesélni erről a sportingbull challengeről hogy mégis hogy működik ez? Vagy hogy mivel hogyan érdemes játszani ha egy kis hasznot szeretnék?

Eddig kevés pénzzel mentem le pár kört a the jungle 2-vel és a baglyossal. (valamiért ezek jöttek be a legjobban) Többnyire sikerült pluszosan kijönni belőle viszont jövő héten gondoltam vasárnap 5000-ret töltök ha már úgy is adnak érte 100 baglyos pörgetést (ott a múltkor kevesebből jött pár ezer ft). Csak mielőtt töltenék kíváncsi vagyok hogy lehetne pl. 5000 ft-ot a legoptimálisabban felhasználni hogy lehetőleg egy kis plusz is legyen.  (bár most nézem hogy 1500ft-onként 1 pont jár vagyis akkor nem 1500ft-onként ugrik akkor 1 szintet vagy a fene tudja már ezt értelmezni...:D

Köszi a segítséget! :)

Remelem legkozelebb lecserelik mar ezt a szar jatekot.  :bash: Nagyon gyengen adott, de szerencsere forditva sult el a kecizesuk (ingyenpori 30 ftos tet, de 50 ft a minimum forgatasnal) es lett belole 18000 (egesz promo kb 35000).

Idézetet írta: Mokus(f) Dátum május 01, 2019, 21:21:41
Sziasztok!

Tudnátok nekem általánosan mesélni erről a sportingbull challengeről hogy mégis hogy működik ez? Vagy hogy mivel hogyan érdemes játszani ha egy kis hasznot szeretnék?

Eddig kevés pénzzel mentem le pár kört a the jungle 2-vel és a baglyossal. (valamiért ezek jöttek be a legjobban) Többnyire sikerült pluszosan kijönni belőle viszont jövő héten gondoltam vasárnap 5000-ret töltök ha már úgy is adnak érte 100 baglyos pörgetést (ott a múltkor kevesebből jött pár ezer ft). Csak mielőtt töltenék kíváncsi vagyok hogy lehetne pl. 5000 ft-ot a legoptimálisabban felhasználni hogy lehetőleg egy kis plusz is legyen.  (bár most nézem hogy 1500ft-onként 1 pont jár vagyis akkor nem 1500ft-onként ugrik akkor 1 szintet vagy a fene tudja már ezt értelmezni...:D

Köszi a segítséget! :)

Szia Mokus(f)!

A challenge most veget ert, de biztos ujraindul meg, es akkor ide is beirja valaki.
A masik promo amirol irsz, az sztem a "szerezzen napi 100 ingyenes porgetest blabla" lesz. Arra csak akkor kapsz 100 ingyenes porgetest ha legalabb 750 000 forintert jatszol (500 pontot gyujtesz, 1 pont = 1500 Ft tet). Napi 750 forintert viszont kapsz napi 3 ingyen porgetest, minden nap mas jatekra, es azt egyszer meg kell forgatni ugyanazon a jatekon.