Napi tipp - Augusztus 14.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Augusztus 14.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Tenisz, ATP Cincinnati, 2019.08.14. 01:00
Roger Federer - Juan Ignacio Londero
Tipp: 20.5 játék alatt
Odds: 1.56
Iroda: Unibet

Liverpool - Chelsea
UEFA SuperCup
Tipp: 4 lap alatt AH @ 1.85 (bet365)
21:00

Stephania Frappart vezeti a meccset, hölgy spori, nem hiszem, hogy nagyon keménykedni fog, meg a srácok sem. Az utsó két Chelsea-'pool 2 és 1 lapot hozott bajnokin, de 2017 novemberében Oliver spori bajnokin lehozott egy meccset a két csapat között 0 lappal. Laza gurigát várok, egyik csapat sem pörög majd túl, legalábbis szerintem. Aztán majd kiderül, de nekem ez a nap tippje, mármint a populáris események közül  :)

Labdarúgás: SZINGAPÚR: Premier League
2019.08.14.  13:45
Home Utd - Balestier Khalsa
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 6.25
Iroda: Unibet

A két csapat májusban találkozott utoljára, akkor Balestier Khalsa - Home Utd 2 : 4 eredménnyel zárult a forduló. Ebben az idényben sem idegen a hat gólos meccs egyik csapattól sem: Home Utd - Tampines   2 : 4, Home Utd   - Albirex Niigata 3 : 3, Balestier Khalsa - Hougang 3:4 , Warriors   - Balestier Khalsa   3 : 3. Ma is hasonló gólzápor születhet.

Zürich-St Falken
G/G és Döntetlen
Odds:4.33
Ber365

A svájci mérkőzés kiesési rangadonak is belőlük.Eleg rosszul szerepel a két csapat az idényben és nagy feltámadás nem is várható.Lesznek gólok,de végül nem bírnak egymással.

Labdarúgás  Slovakia - Slovak Cup
2019.08.14.      17:00
Jednota Banova - Trnava

tipp:5,5 gól felett
odds:5,5
Betfair

A 2 csapat eddig még nem találkozott egymással a pályán.Két osztálykülönbség van közöttük és szerintem a kupa motiválja a kisebb csapatokat igy szerezhetnek gólt a hazaiak,azonfelül hogy a Trnava nyerni szeretne.A tippem:5,5 gól felett.

Sziasztok!

Időpont: 2019.08.14. (18 óra 30 perc)
Esemény: Foci Dán bajnokság (Vejle - Fredericia)
Tipp: Összesített gólok (2.5) felett
Odds: 1.61
Iroda: bet365
Indoklás:

Vejle vegyes eredményeitől függetlenül több gólos mérkőzéseket játszott!

Mai győzelmével megelőzni ellenfelét!

Fredericia is jó formában van és az első veresége után sorra nyeri a mérkőzéseket!

Mai mérkőzésük is küzdős lesz hiszen nagy a motiváció és jó gólszerző játékosai vannak mindkettő csapatnak!

2019.08.14.

Tenisz - ITF women Oldenzaal
Orange - Keller
tipp: Orange
odds: 1,61

Rövid indoklás: Margaux Orange a franciák egyik nagy tehetsége a sok közül. Ő inkább salakon csillog (nem úgy, mint Robbe). Ellenfele sem ügyetlen a svájci Nadine keller személyében, de Maragux előrébb tart egy fokozattal. Ha nem is könnyed, de mindenképpen "Narancs" sikert várhatunk.

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 14, 2019, 11:08:11
2019.08.14.

Tenisz - ITF women Oldenzaal
Orange - Keller
tipp: Orange
odds: 1,61

Rövid indoklás: Margaux Orange a franciák egyik nagy tehetsége a sok közül. Ő inkább salakon csillog (nem úgy, mint Robbe). Ellenfele sem ügyetlen a svájci Nadine keller személyében, de Maragux előrébb tart egy fokozattal. Ha nem is könnyed, de mindenképpen "Narancs" sikert várhatunk.
Ez lemaradt: 13:10 -kor kezdődik!

Baseball:MLB
2019.08.14. 19:05
New York Yankees - Baltimore Orioles
Tipp: futások száma 9,5 felett
Odds: 1,60
Unibet

 Soccer » Germany » Regionalliga Sudwest »
14 Aug 2019, 18:00
Saarbrucken - FSV Frankfurt
tipp: 4,5 over
odds: 3,63
iroda: pinnacle

indok:
Ma frekventált német 4.ik ligából választottam tippet. Érveim a tipp mellett: egymás ellen a 2,5 over adott. Idegenben a FSV Frankfurt 2-3 gólt képes gurítani, a hazaiak meg minimum 2-t. Tippem: 2-3.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 13, 2019, 22:53:02
Tenisz, ATP Cincinnati, 2019.08.14. 01:00
Roger Federer - Juan Ignacio Londero
Tipp: 20.5 játék alatt
Odds: 1.56
Iroda: Unibet

Nyertes

UEFA Szuperkutya
Liverpool-Chelsea
Chelsea lő gólt az 1. félidőben
Odds 2,50
bet365

Liverpool - Chelsea
UEFA SuperCup 21:00
Tipp: 12 szöglet felett
Odds:4,00
bet365

Indok:Szerintem a Pool nyomni fog, és ha a legelején nem találnak be, támadni fognak végig,ami sok szöglethez vezethet. A Chelsea a szélről fog szerintem inkább támadni,ami sok beadáshoz vezethet,és jó néhány szöglethez is.Meglátjuk.

Liverpool - Chelsea
Pool -1,5
2.7
unibet

Jo lesz ez a Chelsea, de a hangsuly a lesz szon van, szet lesznek ma szedve. Ha a gagyi MU-tol kaptak negy golt, akkor Salah is bekoszonhet parszor. Sztem nagy, legalabb ket golos a kulonbseg a ket csapat kozott.