Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Nem lehet nem szeretni ezt a Poolt.
Az pedig megerne egy melyebb szakmai elemzest hogy Klopp mit tett Salah-val. A Romaban egy golerosebb Jesus Navasnak tunt (vagy legyen Sane), aki barkit lefutott, de nagyon sok helyzetet elbutaskodott (tulfutott az alapvonalon, felesleges cselekbe bonyolodott, beleverte a beadast a vedobe). Itt meg siman Aranylabdat erdemelne ha tartja a format.


Pályán kívül is komoly meccs volt, a bátor angolok kalapáccsal mentek.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 24, 2018, 22:25:41
Nem lehet nem szeretni ezt a Poolt.
Az pedig megerne egy melyebb szakmai elemzest hogy Klopp mit tett Salah-val. A Romaban egy golerosebb Jesus Navasnak tunt (vagy legyen Sane), aki barkit lefutott, de nagyon sok helyzetet elbutaskodott (tulfutott az alapvonalon, felesleges cselekbe bonyolodott, beleverte a beadast a vedobe). Itt meg siman Aranylabdat erdemelne ha tartja a format.

Itt egy jó elemzés:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/jo-eg-mit-tett-jurgen-klopp-mohamed-szalahhal-2631733

Divat Liverpool drukker leszek.  8)  Komolyra fordítva a szót, nagyon szépen játszanak, jó nézni a meccseiket. Olvasgattam Roma fórumokat, ott meg olyanokat írnak, hogy nem jobb csapat a Liverpool, sőt lassan ott tartanak, hogy a Roma jobb és szinte evidens, hogy otthon 3-0-ra nyernek. Én nem értem, hogy ezek milyen bolygón élnek.  ;D

A Roma összeteheti a két kezét, hogy eddig eljutott, Di Francesco meg egy kókler, akinek óriási szerencséje van. Olaszországban sincsenek benne a top3 csapatban, nemhogy jobbak a Liverpoolnál. Remélem a Pool megnyeri a BL-t, Salah pedig aranylabdát kap, mert megérdemelné. Jó lenne, ha nem olyan kapná, akinek lesz 3-4 jobb meccse a VB-n....

Ronaldo ver néhány gólt a vébén, és simán viszi az Aranylabdát. Neki kell nyerni, kevesebb aktív éve van hátra mint Messinek, aztán majd újra Messi nyer, végén kihozzák egálra. Ki kell préselni minden marketing értéket ebből a két emberből amíg nem mennek el bohóckodni Amerikába. Ha Sneijder, Iniesta vagy épp Xavi sem nyerhetett, akkor Salah sem fog szerintem. A fogadóirodáknak amúgy jó buli Salah remek formája, van olyan iroda, ahol több pénzt raktak az egyiptomira Aranylabda ügyben, mint Messire vagy Ronaldóra.

Idézetet írta: TiB Dátum április 25, 2018, 10:54:26
Ronaldo ver néhány gólt a vébén, és simán viszi az Aranylabdát. Neki kell nyerni, kevesebb aktív éve van hátra mint Messinek, aztán majd újra Messi nyer, végén kihozzák egálra. Ki kell préselni minden marketing értéket ebből a két emberből amíg nem mennek el bohóckodni Amerikába. Ha Sneijder, Iniesta vagy épp Xavi sem nyerhetett, akkor Salah sem fog szerintem. A fogadóirodáknak amúgy jó buli Salah remek formája, van olyan iroda, ahol több pénzt raktak az egyiptomira Aranylabda ügyben, mint Messire vagy Ronaldóra.

Valljuk be. Rinyáldónak elegendő egy jól belőtt frizura, meg egy pár hiszti és megvan az Aranylabda. Nem szükséges gólt lőnie a vb-n.

Idézetet írta: Milan Dátum április 25, 2018, 10:57:07
Valljuk be. Rinyáldónak elegendő egy jól belőtt frizura, meg egy pár hiszti és megvan az Aranylabda. Nem szükséges gólt lőnie a vb-n.

Off

Az egyertelmu, hogy vannak Ronaldo meg Messi szimpatizansok es igy a masikat nem szeretik annyira, de az szamomra erthetetlen, amikor nem ismerik el egyik vagy a masik jatektudasat.. :)

Off vége

Idézetet írta: peshark Dátum április 25, 2018, 14:16:11
Off

Az egyertelmu, hogy vannak Ronaldo meg Messi szimpatizansok es igy a masikat nem szeretik annyira, de az szamomra erthetetlen, amikor nem ismerik el egyik vagy a masik jatektudasat.. :)

Off vége

Szerintem az ma már nem kérdés, hogy mindkettő mit tett le az asztalra. Mindkettő egy zseni. A gond ott van, hogy ez a két játékos már annyira fel van kapva, hogy hiába teljesít jól egy harmadik, esélye sincs odajutni a címhez. De hátha most.  :cya:

Mondjuk az sem lehet megérteni, hogy egyesek milyen módon védik a játékosokat, csapatokat. Mintha fizetnék őket, közben meg Ronaldo pont leszarja ha itt a fórumon lebuzizom, de szerintem bárhol.  ;D

#264 április 25, 2018, 14:27:59, peshark
Idézetet írta: Milan Dátum április 25, 2018, 14:21:12
Szerintem az ma már nem kérdés, hogy mindkettő mit tett le az asztalra. Mindkettő egy zseni. A gond ott van, hogy ez a két játékos már annyira fel van kapva, hogy hiába teljesít jól egy harmadik, esélye sincs odajutni a címhez. De hátha most.  :cya:

Nekem csak ebbol a serobelovos mondatbol jott le egy kis utalat/ellenszenv stb, de ezzel egyetertek hogy lekorlatozodott az aranylabda ket nevre az elmult 10 evben (na jo Kaka valahogy bejutott kozejuk :D). De igazabol ez nem is meglepetes, Iniesta-Sneijder stb akiket emlitettetek nem az a szint, mint ez a ket jatekos szerintem. Salah most kezd feljonni iden hozzajuk, ha meg a BL dontoben is varazsol valamit, akkor azert eselyesse lep elo..

Eznem a jatekos-csapat vedelmerol szol, csupan tenyleg utalom ha ugy beszelnek errol a kettosrol, hogy torpe buzi, meg hisztis penaldo :D

Idézetet írta: peshark Dátum április 25, 2018, 14:25:11
Nekem csak ebbol a serobelovos mondatbol jott le egy kis utalat/ellenszenv stb, de ezzel egyetertek hogy lekorlatozodott az aranylabda ket nevre az elmult 10 evben (na jo Kaka valahogy bejutott kozejuk :D). De igazabol ez nem is meglepetes, Iniesta-Sneijder stb akiket emlitettetek nem az a szint, mint ez a ket jatekos szerintem. Salah most kezd feljonni iden hozzajuk, ha meg a BL dontoben is varazsol valamit, akkor azert eselyesse lep elo..

A fociteljesítményét soha nem vontam kétségbe, a viselkedése a pályán viszont számomra hányadék kategória. De ez csak az én véleményem.  ;)

Számomra Ronaldo akaratereje a példaértékű. Valahol legbelül ő is tisztában van vele, hogy nem olyan ösztönös zseni, mint Messi, nincsenek meg nála azok a képességek, mint az argentinnál, de hihetetlen munkamorállal igyekszik pótolni a hiányosságot. Ő bebizonyította, hogy kemény és céltudatos munkával is el lehet jutni a csúcsra.

A viselkedése már egy más tészta, de szerintem öreg korára még kevésbé fog változni.  ;D  A Barcásokat szokták színészeknek hívni (teljes joggal), én pedig a Madridistákat szoktam agresszoroknak. Valahogy Ronaldóba is belenevelték ezt a madridi korszak alatt, előtte ő is inkább színészkedett (bár még sokszor most is), de a Real Madridnál valahogy ez alapkövetelmény, hogy legyél durva vagy alattomos játékos. Esetleg, ha mégsem olyan jellegűek a játékosok (vagy mélyen lappang bennük), akkor hozni kell egy olyan edzőt, aki kihozza ezt belőlük (Mourinho).

Idézetet írta: peshark Dátum április 25, 2018, 14:25:11
De igazabol ez nem is meglepetes, Iniesta-Sneijder stb akiket emlitettetek nem az a szint, mint ez a ket jatekos szerintem.

Nem véletlenül említettem például Sneijdert, aki klub szimpátia nélkül figyeli az eseményeket, emlékszik még erre például: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/aranylabda-a-hagyomanyos-szavazassal-sneijder-nyerte-volna-a-dijat-2059436

Ezt az elvakult Messi-Ronaldo fanok szerintem már akkor is élből skippelték, pedig tanulságos. Olyan mértékben el van már ferdítve a közvélemény, hogy ha Salah mostantól kézen állva 100 gólig jut, az elvakultak akkor is maradnak a mantránál, miszerint ez a kettő nem ember, és startból a legjobbak.


Dele Allit nem érdekli a BL-elődöntő, inkább Fortnite streameléssel üti el az időt. :D

https://www.twitch.tv/dele