Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum április 24, 2018, 16:33:16
Ez a 6000 forintra 1200 freebetet ado bonuszt kihasz alja vki?? Elvileg 30k befizetesre 6k freebet, forgatasra vonatkozo fleteteleket nem nagyon lattam

Én nem most kaptam, hanem úgy 2-3 hete hasonlót: X befizetésre akár 5 db, össz. 20 %-nyi freebet. Az összeg a tiednél jóval nagyobb volt, de nem büszkélkedtem vele, mert sikerült elcsesznem...

Viszont az érdekesség, hogy valami bug lehetett a rendszerükben, ugyanis épp akkor csináltam egy minimális, 3200 Ft körüli befizetést, mégis megadták mind az 5 freebetet. Sajna, ahogy írom, elcsesztem, nem vagyok rá büszke, pedig biztos ember nem kapott még akkora freebetet, mint én... És nagyjából ugyanakkor adtak a bwinen is hasonlót, jóval kisebb összegben (talán épp akkorát, mint neked), ott is megkaptam mind az 5-öt a minimális befizetésre.
Nagyon egy cég, ha egyik bugos, az a másiknál is megvan... (Annyira egy cég, hogy volt már olyan is, hogy beszéltem a bwinen az élő chattel, majd kijelentkeztem, bejelentkeztem a sportingbetre, ott is David nevű chates jelentkezett, mint előtte a bwinen, kérdeztem is tőle, hogy nem vele beszéltem-e amott az előbb, és megbeszéltük, hogy de igen...)

De lényeg, ha ilyen freebetet kapsz, akkor a belőle származó nyereményt nem kell forgatni, megtarthatod (de csak a nyereményt). 2 freebetnél már fele ingyen pénz, mivel az is működik náluk, hogy egyet felteszel pl. overre, másikat annak az ellenkező underjére.

Az létezik, hogy 50 százalék újra feltöltési bónusz ad mastercard-ra 75000 Ft értékben ? A belső üzenetben is ugyanez van. Vagy véletlenül egy nullávat többet írtak ?

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum április 29, 2018, 12:09:48
Nekem 30 volt a legtöbb, most is küldtek, de "csak" 15 és finoman fogalmazva sem vagyok aktív náluk. Szóval elképzelhető, de rá kell kérdezni az a biztos.
A bwin 15-t küldött, azért is furcsa az ötszörös különbség.

Idézetet írta: ede Dátum április 29, 2018, 11:44:03
Az létezik, hogy 50 százalék újra feltöltési bónusz ad mastercard-ra 75000 Ft értékben ? A belső üzenetben is ugyanez van. Vagy véletlenül egy nullávat többet írtak ?

Én már többször kaptam 75 ezreset, igaz, hogy többnyire 25 %-ost, 300-at kellett volna feltölteni hozzá.

Idézetet írta: flamman Dátum május 02, 2018, 08:47:48
Én már többször kaptam 75 ezreset, igaz, hogy többnyire 25 %-ost, 300-at kellett volna feltölteni hozzá.
Rá is kérdeztem az ügyfélszolgálaton és meg is erősítették. A kártyán viszont nem tartok pénzt, így aztán kútba esett a dolog. Ráadásul az ilyen bónuszokat mindig hétvégi befizetéshez kötik, amikor már tölteni sem tudok a kártyára.

Én sem szoktam kihasználni, esetleg kis részét, a 25 % elég soványka, bár a semminél jobb. Volt, hogy épp akkor dobtak meg ilyen bónusszal, amikor épp jól ment a fogadás, és nagyon sok pénzem volt bent náluk.

Jut eszembe, ezek szerint megint elérhető náluk a Mastercardos befizetés. Jó ideje a Payr volt az alternatívája.

VB-s tippjatekot masnal sem tolti be? Probaltam mar mobilon es ket kulon oldalon, semmi.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 03, 2018, 10:56:50
VB-s tippjatekot masnal sem tolti be? Probaltam mar mobilon es ket kulon oldalon, semmi.

Nálam sem tölt be, hibaüzenetet is feldob,hogy adatok betöltése nem lehetséges.
Náluk lehet valami hiba,mert bwinen is ugyanaz a hiba.
Majd megoldják.  ;D

Van személyre szabott szorzóbutítás a sportingbetnél? Most nézem, hogy az oddsportalon szereplő szorzóknál lényegesen rosszabbak vannak az accomon..  >:( Egyszer nem fizettem még ki náluk..

Idézetet írta: Schleck Dátum június 14, 2018, 06:49:12
Van személyre szabott szorzóbutítás a sportingbetnél? Most nézem, hogy az oddsportalon szereplő szorzóknál lényegesen rosszabbak vannak az accomon..  >:( Egyszer nem fizettem még ki náluk..

Szia! Igen, a magyaroknak nem azok a szorzók vannak, mint amit az oddsportalon találsz, érdemes a bwint nézni, ugyanazt az oddsot fogod kapni sportingbeten is.

Idézetet írta: Schleck Dátum június 14, 2018, 06:49:12
Van személyre szabott szorzóbutítás a sportingbetnél? Most nézem, hogy az oddsportalon szereplő szorzóknál lényegesen rosszabbak vannak az accomon..  >:( Egyszer nem fizettem még ki náluk..

Az oddsportal egy odds-összehasonlító weboldal, amely felhasználja a fogadóirodák egy adott időpontban nyújtott oddsait. Időközben az oddsok változhatnak, illetve ezen nyereményszorzók piaconként is eltérhetnek egymástól.

Tenném fel a kérdést, így hogy elkezdődött a VB: Ki az aki innen tudatosan és nagyon módszeresen töltötte a Football Mania tippjátékát? Csak mivel ahogy kalkuláltam, 2 irodánál 43 nap alatt elég jó value-vel lehet szerintem a végén kiszállni ha okosan tölti az illető a tippjátékot, vagy szimplán jó esélyekkel pályázik.

Kíváncsi lennék arra is, hogy ezt pl. hányan tölthették normálisan profitot nézve. Mert ahogy látom ebben a szakmában a bónuszok és az ingyen pénzt hozó pörgetések/játékok, stb stb stb..., nem igazán érdekli az embereket, maximum 1-2%-át, a többi csak nyom pár fogadást naponta és ennyi. Na szóval annyi lenne a főbb kérdés, innen hányan töltötték tudatosan ezt a tippjátékot?

Köszi előre is a válaszokat, sok sikert mindenkinek! :)

Én csak a sportingbetest csináltam. 21-szer küldtem be!

Idézetet írta: Capo21 Dátum június 17, 2018, 23:00:27
Tenném fel a kérdést, így hogy elkezdődött a VB: Ki az aki innen tudatosan és nagyon módszeresen töltötte a Football Mania tippjátékát? Csak mivel ahogy kalkuláltam, 2 irodánál 43 nap alatt elég jó value-vel lehet szerintem a végén kiszállni ha okosan tölti az illető a tippjátékot, vagy szimplán jó esélyekkel pályázik.

Kíváncsi lennék arra is, hogy ezt pl. hányan tölthették normálisan profitot nézve. Mert ahogy látom ebben a szakmában a bónuszok és az ingyen pénzt hozó pörgetések/játékok, stb stb stb..., nem igazán érdekli az embereket, maximum 1-2%-át, a többi csak nyom pár fogadást naponta és ennyi. Na szóval annyi lenne a főbb kérdés, innen hányan töltötték tudatosan ezt a tippjátékot?

Köszi előre is a válaszokat, sok sikert mindenkinek! :)


Nagyjából a svéd csoportgyőzelemmel a csoportgyőztesre játszó tippek bő 99,9%-a elszállt, akárhány is volt belőle, a fődíjra, a telitalálatra meg ugye esély sem volt a gyakorlatban.
A bwin csoportnak már csak abban kell reménykednie, hogy lesz egy meglepetés dobogó és akkor egy fillérjébe sem kerül majd ez a promó.  :)

Hát igen, pont mondtam is egyik sportfogadó haveromnak: 4 évente nagyon, de nagyon szeretnék vagy megválasztott politikus, vagy fogadóiroda tulajdonos lenni... :D

Témára visszatérve: Emlékezeteim szerint raktam a svéd csoportgyőzelmet, de nem biztos hogy a többi is lejön amiket a másik csoportok győzteseként tippeltem, a főnyeremény szerintem is 99,99%-ának elszállt mindenkinél, svédek és németek utolsó helyezései miatt, ráadásul Szaúd 3. helyezésre se rakhatott sok ember, Lengyeleket is sokan várták 1.-2. helyre, ehhez képest utolsók, Brazilok se tutira csoportelsők még, ha ezt valaki eltalálja és elviszi a 100 milliót, akkor kb az egy lottónyereménnyel felér (esélyekben biztosan.) :D