SfGuru - Téves tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#150 január 15, 2016, 14:32:15, Kagawa
Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 15, 2016, 10:26:58
Amennyiben túlszigorítva van a játék, akkor a résztvevők száma alacsony, ha elnézőbbek vagyunk, akkor meg az a probléma, hogy nem eléggé szigorú a szabályzat.

Korábban is jeleztük, hogy egy versenyt nem szeretnénk fenntartani csak 4-5 játékos számára. Sajnos manapság egyre kevesebben tudnak két mondatot leírni normálisan, nem hogy egy tippet megindokoljanak.

Maga a feldolgozás is nagyon szubjektív.

Ti mit javasolnátok, hogy javuljon a minőség és többen is szerepeljenek?

Én két dolgot javasolnék mindenképpen:

1.) Ha leírjuk azt a szabályzatban hogy játékosok megemlítése szükséges hogy érvényes legyen, akkor ezt tartsuk be. Tudom, hogy két klikk és bárki, bármelyik csapatból talál játékost, de akkor is. Ha valaki rászánja magát hogy xy csapatról ír akkor már vegye a fáradtságot és nézzen utánna annak a bizonyos csapatnak legalább egy kicsit.

2.) Én kivenném az olyan piac kupákat meg utcai ligákat mint például az észak ír bajnokság meg hasonlók. Ne vegye senki magára mert nem akarok senki ellen beszélni, de nehogy már a Premier League, a Serie A, a Bundesliga és a Primera vagy éppen a Mennyei magyar bajnokság helyett valaki észak ír premier ligát kövessen mert azt nem nagyon akarom elhinni. Mi kell hozzá hogy jó és minőségi legyen az elemzés? Az hogy az írója lásson az adott csapattól meccseket, kövesse azt a versenysorozatot és hogy ezek alapján tudjon következtetni az elkövetkezendő meccsekre.

Emlékszek nemrég volt egy csákó aki teleírta a Gumiszobát azzal, hogy ő megint milyen szerencsétlenül bukott az iráni U17-es kosárlabda, meg a bangladesi U20-as kézilabda meccseken. Ezek a dolgom számomra nagyon viccesek. Ezek a bajnokságok azért vannak benne a kínálatban hogy elveszd a pénzedet, nem azért hogy nyerj. Tisztelet a kivételnek, aki ezeken gazdagszik meg, mert biztos van olyan is, de én most a nagy átlagról beszélek.

Ja és végül de nem utolsó sorban, ne csak akkor merjünk elemzést érvényteleníteni ha valaki felnyomja a másikat hogy itt bizony szabálysértés történt. Tele van az oldal olyan elemzésekkel amiről már ránézésre megállapítható hogy az írójának köze nincs az adott sporthoz és az adott meccshez.

Felőlem maradhat minden a régi, de abból előbb utóbb az lesz, hogy mindenki majd beletojik az egészbe mert úgyis érvényes lesz a tipp és jönnek az elemzések hogy: "Nagyon jó a hazai csapat és tuti nyerni fog, mert a vendég csapat gyenge" meg hasonló velős, sokakat meggyőző indoklások.

És mégegyszer mondom, akinek nem inge...

ID: 16304 -es tippem nem került bele az Ausztrál Open versenybe.

Egy női páros meccsről van szó és most látom hogy a páros lehet nem számít bele? Ez véletlen vagy szándékos?

Mert eddig ha jól emlékszem minden Grand Slamen benne volt a guru versenyekben a páros.

Ha van rá mód akkor tegyétek bele. Köszönöm.

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 20, 2016, 22:21:08
ID: 16304 -es tippem nem került bele az Ausztrál Open versenybe.

Egy női páros meccsről van szó és most látom hogy a páros lehet nem számít bele? Ez véletlen vagy szándékos?

Mert eddig ha jól emlékszem minden Grand Slamen benne volt a guru versenyekben a páros.

Ha van rá mód akkor tegyétek bele. Köszönöm.

Bekerült.  :ok:

ID: 16323

Véletlenül rossz kimenetelt adtam meg a hendinél, és 2-es helyett 1-es raktam. Ha van rá mód, akkor javítsátok légyszi.  :ok:

ID: 16337

A kimenet V F lenne, azaz gólok száma vendég és felett!

Köszi és bocskor  :)

Sziasztok!

ID: 16342

Rossz meccsre ment az ellemzés. Az Atleti - Sevilláról szól a cikk, de benéztem és a Celta elleni kupameccset választottam ki. Csak azt néztem, hogy otthon van az Atleti....

Azért ez ér, vagy leves? Át tudom írni a meccset - írok rendes választásra és akkor ez érvénytelen ok?

Idézetet írta: Sound Dátum január 24, 2016, 13:43:29
Sziasztok!

ID: 16342

Rossz meccsre ment az ellemzés. Az Atleti - Sevilláról szól a cikk, de benéztem és a Celta elleni kupameccset választottam ki. Csak azt néztem, hogy otthon van az Atleti....

Azért ez ér, vagy leves? Át tudom írni a meccset - írok rendes választásra és akkor ez érvénytelen ok?

Töröltük az elemzést.

ID: 16354
tipp: 2.5 gól felett
odds: 2,40
iroda: unibet


Köszönöm a javítást!  :ok:

Véletlenül az egyik meccsemet kétszer küldtem be és kétszer könyveltétek el nyerőnek (Belinda Bencic - Babos Tímea, egyik IDje: 16264)

Köszönöm az egyik törlését :)

ID: 16359 tippem törlését kérném, hibás a tipp....kösziii

Két problémás előzetesem is lenne:
ID: 16397  A versenyeknél elfelejtettem kiikszelni a havi gurut, de ezt az előzetest csak az AO tippjátékba szeretném nevezni, a haviba nem is tudnám, mert írtam már erre a meccsre egy előzetest más tippel este
ID: 16398  Véletlenül elküldtem még egyszer az előzetest, ennek a törlését szeretném kérni

Tanulság:
Éjszakai meló után ne írjunk előzetest  :redchug:

Köszönöm  :beerchug:

ID: 16409

Unibet oddsát néztem, de véletlenül a bet365 maradt bent, tehát az odds 1.50, vagy ha lehet akkor irodát módosítsátok Unibetre :)
Köszöntem!  :ok: