Söprű újragondolva

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Doyle Brunson néhány perce twitteren:

"Összecsuklott a lábam a pókerteremben és elég csúnyán elestem. Előtte buktam be mindent és éppen álltam fel, hogy váltsak még. Visszaültem, megnéztem az ingyenlapot, amit abban a körben kaptam: 10-2. Mekkora sztori lehetett volna, ha beadom a kulcsot..." @TexDolly

#31 június 28, 2013, 10:30:59, söprű
Száz ponttal beültem egy 50c összdíjazású SNG versenyre PKR-en és meg is nyertem. Összesen van már harminc centem és maradt 100 pontom. A száz ponttal beülök a tízkor kezdődő $50 dolláros tikett freerollra. Hátha összejön valami jegy még, bár éppenséggel a 30c is három beülő tíz centre, ami optimiális esetben nem kevés.

* hiányoznak a versenyek a lobbiból, most nem tudom, hogy ez újratelepítés miatt van, vagy ma nem rendeznek semmit, így nehéz lesz nevezni...

** kitették a versenyeket, de az $50 freeroll elmarad. Így, mivel sok egyéb dolgom is van még, játszom egy tízcentes szitet és mára be is fejezem.


Kőkemény grind után a harmadik helyen végeztem 6c profitért. Az ember megtanulja becsülni ezt is.

Az elmúlt egy hét rendkívül jelentős volt, ismét megtaláltam önmagam, illetve visszataláltam arra az ösvényre, amelyen korábbi kisebb sikereimet elértem. A legfontosabb, ami hiányzott belőlem az utóbbi időben az a játék iránti alázat és az ellenfelek tisztelete. Úgy ítélem meg, hogy az elmúlt 1-2 hónap sikertelenségének ez volt a legfőbb oka.

Most egy hétre elvonulok nyaralni (ha esetleg lesz időm, szeretnék még délután a Carbonon játszani egy $1.10-es szitet), és utána ismét nekivágok. Köszönöm annak, aki olvassa a naplót, minden túlzás nélkül állítom, hogy harminc százalékot legalább hozzátett a visszatéréshez az, hogy naplózom a dolgokat ismét. Hogy még mindig nem tartok sehol? Részletkérdés. Ha jó úton halad az ember, előbb utóbb odaér, ahová menni akar.

Idézetet írta: söprű Dátum június 28, 2013, 11:24:54
Kőkemény grind után a harmadik helyen végeztem 6c profitért. Az ember megtanulja becsülni ezt is.

Az elmúlt egy hét rendkívül jelentős volt, ismét megtaláltam önmagam, illetve visszataláltam arra az ösvényre, amelyen korábbi kisebb sikereimet elértem. A legfontosabb, ami hiányzott belőlem az utóbbi időben az a játék iránti alázat és az ellenfelek tisztelete. Úgy ítélem meg, hogy az elmúlt 1-2 hónap sikertelenségének ez volt a legfőbb oka.

Most egy hétre elvonulok nyaralni (ha esetleg lesz időm, szeretnék még délután a Carbonon játszani egy $1.10-es szitet), és utána ismét nekivágok. Köszönöm annak, aki olvassa a naplót, minden túlzás nélkül állítom, hogy harminc százalékot legalább hozzátett a visszatéréshez az, hogy naplózom a dolgokat ismét. Hogy még mindig nem tartok sehol? Részletkérdés. Ha jó úton halad az ember, előbb utóbb odaér, ahová menni akar.
Kellemes üdülést!

Köszönöm, Jenci84!

Nem akart összeállni az $1.10-es szit a Carbonon, emlékeztetett a régi szép Everestes időkre, ülsz, vársz, de kurvára senki nem akar veled játszani (megvan még az érzés, csacsa44?), így maradtam a PKR-en még egy 10c-es szitre, amin megint csak harmadik lettem, 42c-re növelve a bankrollt.

És bár tényleg lett volna más dolgom, mire itt végeztem, és az 1.10-esen még mindig nem ült senki, játszottam egy $2.20-ast a Carbonon. Ahogy legörgettem, láttam, hogy ez iránt nagyobb az érdeklődés. Úgy látszik az USÁ-ban egy dollár már nem dollár. Szóval játszottam és nyertem, összesen tehát $11.29-et viszek magammal a szünetre. Élveztem nagyon, kicsit intelligensebb volt a játék, bővült kicsit a mozgástér, már el is felejtettem, hogy 3bet után akár dobás is lehet, nem csak allin. :)

Na nem szaporítom tovább, cirka 10 nap múlva jövök megint, addig is - hogy a klasszikust idézzem újfent - nyerjetek sokat!   :cya:

Jó nyaralást söprű kolléga! Ne kártyázz, ne fogadj, csak pihenj! Néha arra is szükség van!  :beerchug: :cya:

#36 július 08, 2013, 11:52:24, söprű
Kipihenve, jókedvűen ismét itt!  :ok:

Egy tízcentes szittel nyitottam a PKR-en, a negyedik helyem tétvisszát eredményezett.

Most éppen a $50-os freerollra ültem be maradék 126 pontomból 100-at beáldozva, szünetekben helyzetjelentésekkel jelentkezem. Közben pedig figyelem a WSOP Main Event tudósítását és próbálok honfitársainkról híreket szerezni, kevés sikerrel. Sokunk mestere, Dan Harrington és személyes kedvencem Eugene Katchalov még áll!

*48/79/219 szünet előtt némi szerencsével feldupláztam K9>A4, riverre érkezett a megmentő kilences. 8bb stackemet küldtem harcba kisvakból button limpelőre. Töprengés után megadta kicsi ásszal. Megérdemli a sorsát? Szerintem igen. :)

** 24. helyen zártam egy 30c-es tikettért, ezt ebéd után köszönettel le is játszom. Négy helyre voltam a hatvan centtől, de nem tudtam legyőzni a kisértést, hogy button emelés mögött megpróbáljak felduplázni JJ-vel. Ketten is jöttek, AK, illetve K6, a turn ász véget vetett az izgalomnak. Panaszra így sincs okom, brutális suckouttal értem ugyanis pénzbe. QJ v 79 - J99-es flopon játszottuk le, a hőgyemény kisvak volt és nem hittem el neki a kilencest, sor és flösshúzók is voltak az asztalon és megvoltam győződve, hogy neki valamelyik van. Turnön megjött a maradék két bubi egyike.

A 30c-es tikettel nem lett szerencsém, hatodik helyen estem ki, küzdöttem keményen, lapot nem láttam persze. 5.5bb stacket toltam végül kisvakból az épp csak kicsivel nagyobb stackkel rendelkező nagyvakra, aki úgy érezte, hogy 84o-fal eljött az ő ideje. Az én Q6-omnak sajnos esélye sem volt.

#38 július 08, 2013, 15:55:08, söprű
Bepróbálkoztam a Carbonon is, ott nyomtam egy $1.10-es normál szitet (4. hely), illetve behúztam egy duplázót, így minimális veszteséggel 11 dollár fölött maradt a pénzem. Nagyon nagy a kisértés, hogy egy $5.50-es mtt toljak itt. Negyedórás vakok, ideális lehetőség... Persze tudom, hogy nem szabad! :)

Mai zárásként egy 10c-es szit pörög a PKR-en.
  * 3.hely hat cent profitért... Csajszi mindennel játszott, minden esett neki, türelmesen kivártam a pillanatot, amikor AJ-vel visszaszúrhattam, mit ad isten, neki AK volt.

Mégsem ez volt a zárás, hanem két $2.20-as don. Egy ilyen - egy olyan kimenetellel, összességében tehát csökkent a bank, jelenleg: $10.67

Közben pedig összejött egy hiperturbó 10c-es versenyre a beülő pontokból...

#40 július 09, 2013, 09:07:42, söprű
Első blikkre azt látom ma reggel, hogy Czuczor Márton 100k körül mozog a Main Eventen, ami nagyon szép és persze örülök, hogy a PKR profija, Vladimir Geshkenbein is hasonló stackkel célozza meg a második napot!

Érdekes még, ahogyan Michael Mizrachi bekezdett, ha most fogadnom kéne a döntő asztalra, alighanem rá tennék a menők közül...

WSOP, egyszer még randizunk!!!  :D

* Barcelona fanok gondolom örömmel hallják, hogy Piqué is 100k körül menetel.

#41 július 09, 2013, 09:38:38, söprű
Everest Poker, a tékozló fiú hazatér!!! Shasta, Shasta, Shasta!

Köszönöm az infót, Powell!   :ok:


* Elsőre nem sikerült, a turbó gyorsabbá, érdekesebbé teszi ezt az egyébként eléggé elbaszott limit holdem formátumot, de bele kell törődni, hogy nem fogok négyből háromszor pénzbe érni.

#42 július 09, 2013, 10:15:48, söprű
Beszarás, a Shasta tele van magyarral! Misike, Gazsika, Boszika...  ;D

Még kettő parti fér bele a délelőttömbe (amúgy is csak háromra regelhetek egy órán belül), jó lenne megkezdeni a pénzgyártást itt is! Tizenkét centtel már beindulhat a rendes póker.

* megvan az első cash! második hely, 3c.

Újabb három Shasta, újabb két második hely, bank: 9c

Beindultál rendesen mint az úthenger ;)
Abszolút egyetértek,hogy sokkal jobb lett a Shasta így turbosan.A régin majd elaludtam néha napján.Annyit gondolkoztak...