Pókeres próbálkozásaim

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy jó ideje már nem pókereztem, viszont múlthét szerdán úgy alakult, hogy beültem az unibet new players freerollra, aminek köszönhetően újra kedvet kaptam hozzá. :D Igényeltem a poker770-es kezdőtőkét, ami még nem érkezett meg, valszeg majd MTT-zni vagy MTSnG-zni fogok belőle.

Múlthét szerdán 17. helyen estem ki az unibetes versenyről, KK-al 88 ellen, tegnap a 18. helyig sikerült jutnom. Még van 4 ilyen szerdai versenyem, remélem valami jobb helyet tudok majd fogni legközelebb..:D

Itt külön leírom a játékot amivel tegnap kiestem, kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy hibáztam-e és hogy mit rontottam el.

Lapjaim: 6s6h, BB voltam, 48k-s stackel, nagyvak 3k, egy arc beemel 6k-ig, neki kb 170k-s stack, mindenki más dob.
Nemrég kerültünk vele egy asztalhoz, de az eltelt idő alatt azt sikerült róla leszűrnöm, hogy szinte minden flopot megnéz, A+bármi és K+bármivel már emel is flop előtt, valamint a kisebb emeléseket flop, turn után is megadja, sőt van hogy river után is megad a semmire, bízva a magas lapban.

Megadtam neki 6k-ig, jött a flop: 2s, 3s, 5s

Top pár, flösshúzó, sorhúzó... Úgygondoltam all-in megyek, olyan hú de nagy emelést már nem nagyon bírt volna el a stackem, kissebbet meg úgyis megadta volna, és akkor lett volna esélye lejavulni. Így arra gondoltam úgyis dobni fog, ha meg szerencsém van a flop eltalálta a magas lap melletti kísérőjét és akkor megad.
Megadta, nála KK és ennyi....






Beregeltem a 888-ra, kaptam 4 ticketet 10.000$-os freerollra, és rögtön be is váltottam egyet. 8000 a max player, 500-tól fizet 4$-t, 1. hely 1600$. Azt kell mondjam, hogy freerollhoz képest is nagyon beteg ami ott folyik... 1000 csipszel kezdünk szóval elég gyors az egész. Ilyet még sosem láttam, amilyen leosztásokat ez a kliens produkál. Az 560. helyen estem ki, de már az csoda, hogy addig húztam, a két legerősebb leosztásom az AJo és A10s volt, azon kívül semmi használható, viszont feltűnően sokszor kaptam meg kétszer egymásután ugyanazokat a lapokat. Mindeközben folyamatosan új asztalokhoz lettem pakolva, így esélyem sem volt kiismerni az ellenfeleimet. Úgy két óra játék alatt legalább 10-15 asztalt megjártam. Szerencsére az egyiken teljesen passzív volt mindenki, így legalább vaklopásokkal kicsit tudtam növelni a stackemen. Amíg vártam a lapjaimra végignéztem rengeteg logikátlan lépést, ahol szinte sosem az nyert akinek kellet volna... A vége felé már pl. egy 55 vs AA szituban már előre sajnáltam az AA-t is igazam is lett, de ez csak egy volt a számtalan hasonló közül. A végére már csak 2500-as stackem volt,BB 1200, SB-n voltam az eddigi legerősebb lapommal, AQs-el, így all-in mentem, BB-ről T8 megad, és riveren nyílván jött a 8... :D
Jó lett volna még 5-10 percig húzni, és akkor legalább bubi megvan, de talán majd legközelebb, hátha akkor lapokat is kapok...  ::)

Végre sikerült egy kis sikerélményt is szereznem magmnak, 888-on amit adtak 2$ kezdőtőkét, DoN-ozással sikerült felvinnem 6,61-re, igaz álltam már 9 felett is, csak az utóbbi pár kör nem jött be.

Ami nagy pozitívumot sikerült felfedeznem a 888 termében az az, hogy az asztalnál ülő társaink képébe különböző dolgokat lehet dobálni :D  :great:

Idézetet írta: Herry00 Dátum június 06, 2013, 10:00:07
Itt külön leírom a játékot amivel tegnap kiestem, kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy hibáztam-e és hogy mit rontottam el.

Lapjaim: 6s6h, BB voltam, 48k-s stackel, nagyvak 3k, egy arc beemel 6k-ig, neki kb 170k-s stack, mindenki más dob.
Nemrég kerültünk vele egy asztalhoz, de az eltelt idő alatt azt sikerült róla leszűrnöm, hogy szinte minden flopot megnéz, A+bármi és K+bármivel már emel is flop előtt, valamint a kisebb emeléseket flop, turn után is megadja, sőt van hogy river után is megad a semmire, bízva a magas lapban.

Megadtam neki 6k-ig, jött a flop: 2s, 3s, 5s

Top pár, flösshúzó, sorhúzó... Úgygondoltam all-in megyek, olyan hú de nagy emelést már nem nagyon bírt volna el a stackem, kissebbet meg úgyis megadta volna, és akkor lett volna esélye lejavulni. Így arra gondoltam úgyis dobni fog, ha meg szerencsém van a flop eltalálta a magas lap melletti kísérőjét és akkor megad.
Megadta, nála KK és ennyi....

Nem mondom, hogy nincs koncepció a játékban, hiszen sok esetben el tudod dobatni vele, ugyanakkor 3/4 pot körüli donkbettel is vélhetően eléred ugyanezt a célt és még mindig marad nálad valamennyi, ha visszajátszik rád és el kell engedned. Elég peches volt ez a flop ha belegondolsz...

Sok sikert kívánok az asztaloknál!


Köszi!  :great:

Alap esetben én is úgy cselekedtem volna, de itt az ellenfelemből simán kinéztem volna, hogy megadja, és mivel Q,K,A-ra tettem a kezét, bármilyen kísérővel ami ugye szintén simán lehet 6+, így egyértelműsíteni akartam neki, hogy én vagyok a jobb.