Expekt Póker Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem most megy, bár egy normális tornát nem találtam, ahol el tudtam volna indulni, és közben elment a kedvem is. Lehet így jártam jól  :)

Expekt pókeren, ha nyerek a napi 100 dolcsis freerollra belépőt selejtezőn, az a másnapi versenyen is beváltható?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum augusztus 19, 2012, 17:03:23
Expekt pókeren, ha nyerek a napi 100 dolcsis freerollra belépőt selejtezőn, az a másnapi versenyen is beváltható?

Igen! A token a nyerés napjától számítva 1 hónapig érvényes.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 19, 2012, 17:52:31
Igen! A token a nyerés napjától számítva 1 hónapig érvényes.

Köszönöm, végülis nem játszom végig a selejtezőt inkább megyek focizni :D  De legalább legközelebb tudom!  ;)

Kaptam ma egy e-mailt, hogy holnap este 8 órakor lesz egy 1000 dolláros freeroll, melyre kaptam egy jelszót is!
A jelszó: SEPFREE
Mindenkinek sok szerencsét, aki elindul!  :ok:

Idézetet írta: Dacsi Dátum szeptember 03, 2012, 17:02:15
Kaptam ma egy e-mailt, hogy holnap este 8 órakor lesz egy 1000 dolláros freeroll, melyre kaptam egy jelszót is!
A jelszó: SEPFREE
Mindenkinek sok szerencsét, aki elindul!  :ok:

Akartam én is írni. Viszont én a mai napra regeltem vele, holnap meg nincs is ilyen verseny.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 03, 2012, 17:04:32
Akartam én is írni. Viszont én a mai napra regeltem vele, holnap meg nincs is ilyen verseny.
Én csak holnapit találtam... Nekem ilyen verseny csak szeptember 4.-én 20:00-tól lesz.
Lehet játékosonként változik?

Idézetet írta: Dacsi Dátum szeptember 03, 2012, 17:07:40
Én csak holnapit találtam... Nekem ilyen verseny csak szeptember 4.-én 20:00-tól lesz.
Lehet játékosonként változik?

Akkor a kliensben elvolt írva az időpont mikor regeltem.  Mostmár nekem is holnapi dátumot ír, viszont délután 3 kor, még a visszaszámlálást is megkezdte, hogy 5 óra múlva kezdődik...  :D

Idézetet írta: Dacsi Dátum szeptember 03, 2012, 17:02:15
Kaptam ma egy e-mailt, hogy holnap este 8 órakor lesz egy 1000 dolláros freeroll, melyre kaptam egy jelszót is!
A jelszó: SEPFREE
Mindenkinek sok szerencsét, aki elindul!  :ok:

Köszi!  :ok:

Idézetet írta: Dacsi Dátum szeptember 03, 2012, 17:02:15
Kaptam ma egy e-mailt, hogy holnap este 8 órakor lesz egy 1000 dolláros freeroll, melyre kaptam egy jelszót is!
A jelszó: SEPFREE
Mindenkinek sok szerencsét, aki elindul!  :ok:
Köszönjük!  :beerchug:

Sikerült a 35. helyen zárni és 1128ft-t (5$) nyerni :)

Hú ez így éjszakára jól esett :) Pedig 5 perccel kezdés elött regiztem de rendesen rágódtam rajta. 55 centből végülis nem lett rossz:) Győzni sajna esélyem se volt, de nem is érdekel:)

Idézetet írta: anarsia Dátum szeptember 09, 2012, 04:53:49
Hú ez így éjszakára jól esett :) Pedig 5 perccel kezdés elött regiztem de rendesen rágódtam rajta. 55 centből végülis nem lett rossz:) Győzni sajna esélyem se volt, de nem is érdekel:)

Nagyon szép, gratulálok!

Szép volt anarsia, nagy gratula!  :beerchug: