Coral Poker Infó - Befizetés után 10 db Token + free £5

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 18, 2013, 17:47:22
Skrill érvényes volt, szóval biztos a neteller is. Nincs a My account-ban a tokeneknél? Ha nincs akkor írj a live chatnek ha online lesznek. Biztos hogy meg fogod kapni.

Nem nincs ott néztem már mindenhol a tokeneket,igen majd írok a supportnak.


Döntő asztal betöltése előtt kidob egy exe hibával...lol.ezért szar ez a terem :great:

Eddig rendszeresen online voltak, még éjjel meg hajnalban is viszont ma eddig nem voltak fent. Nem tudom mi van velük.

Másnak is zárolták a számláját? Nekem ennyi volt a coral-os karrierem.Gyorsan megy ez náluk...

Nálam is és hurkabalintnál is így volt. Csak dokumentumokat kérnek és kinyitják.

Én pont ma egy hete kértem kifizetést MoneyBookers-re (920$), és még mindig nem érkezett meg... :noway:

Nem mondod. Azt hittem már rég megkaptad. Engem egy nap alatt kifizettek múltkor. Most megint van egy függőben, kíváncsi vagyok mikor jön meg.

A dokumentumokat mennyi idő alatt dolgozzák fel? Kapok majd valamiféle értesítést hogy megfelelt e a doksi amit küldtem? Tegnap küldtem el nekik valamint írtam nekik levelet hogy nem kaptam meg a bónuszokat...

2-3nap míg feldolgozzák és küldenek levelet hogy elfogadták. Bár most lehet tovább tart, haldoklik a supportjuk egy picit.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 19, 2013, 10:57:48
2-3nap míg feldolgozzák és küldenek levelet hogy elfogadták. Bár most lehet tovább tart, haldoklik a supportjuk egy picit.

Igen észrevettem hogy haldoklik a support,már tegnap óta hajkurászom az online support-ot de még egyszer sem láttam online...  :crazy:

Én is beregisztráltam este, nekem különösebb gondom nem volt velük, megkaptam mindent. Viszont nem enged belépni kezdetektől fogva a sportfogadás részlegbe. Küldi az üzenetet, hogy vegyem fel a kapcsolatot velük. Gondolom ez jelenti náluk a zárolást?! Csak azért furcsa, mert a póker részlegbe viszont beenged. A szoftverbe is... Eddigi zárolásaimnál (ilyen-olyan okoknál fogva) teljes stop volt. Itt is azt hittem ez lesz majd.
Az ímélt nem sokkal a regisztrációt követően küldték (az igazolásokról). Válaszoltam reggel, hát majd meglátjuk.
Kérdezném, hogy akkor ez másnál is így történt, hogy csak a sportfogadás részleget nem tudta használni, míg elfogadták a papírjait? Úgy rémlik ez a "zárolás" később jött másoknál... Mondjuk én regisztráció után egyből befizettem a póker részlegbe. Lehet befizetés előtt be tudtam volna lépni.
Azért csinálhatnák ezeket a dolgokat egyértelműbben is.

Idézetet írta: szumos Dátum március 19, 2013, 11:24:49
Én is beregisztráltam este, nekem különösebb gondom nem volt velük, megkaptam mindent. Viszont nem enged belépni kezdetektől fogva a sportfogadás részlegbe. Küldi az üzenetet, hogy vegyem fel a kapcsolatot velük. Gondolom ez jelenti náluk a zárolást?! Csak azért furcsa, mert a póker részlegbe viszont beenged. A szoftverbe is... Eddigi zárolásaimnál (ilyen-olyan okoknál fogva) teljes stop volt. Itt is azt hittem ez lesz majd.
Az ímélt nem sokkal a regisztrációt követően küldték (az igazolásokról). Válaszoltam reggel, hát majd meglátjuk.
Kérdezném, hogy akkor ez másnál is így történt, hogy csak a sportfogadás részleget nem tudta használni, míg elfogadták a papírjait? Úgy rémlik ez a "zárolás" később jött másoknál... Mondjuk én regisztráció után egyből befizettem a póker részlegbe. Lehet befizetés előtt be tudtam volna lépni.
Azért csinálhatnák ezeket a dolgokat egyértelműbben is.

Nekem is ilyesmi volt, megvéltoztattam a jelszavam, és jó lett! :police:

Idézetet írta: davixxx Dátum március 19, 2013, 11:46:26
Nekem is ilyesmi volt, megvéltoztattam a jelszavam, és jó lett! :police:

Nálam a jelszóváltoztatás sem oldja meg a dolgot. Azért köszi.
Megvárom még lecsekkolnak, hát ha csak az a gondja.

Na megkaptam a bónuszokat,sajnos az 5$os tokeneket nem lehet double sng-re felhasználni,azt hittem hogy majd fellehet arra is  :bash: