USA hanyatlása - coming III. World War ?!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Vicc hogy az egész híradó a menekültekről szól. Ekkora birka országot hogy ennyire fogalmatlanok ebben a szituációban. Szánalom. Azt szokták mondani a negatív reklám is reklám - hát most reklámozzuk magunkat rendesen.

Azért van tele velük a híradó,mert sajnálni kell őket.

Ez egy kicsit jobb, mint a "Sárkány ellen sárkányfű, muszlim ellen töpörtyű!"

http://kromek.hu/?p=20426

Mint tudjuk, "Hír az, amit valaki el akar titkolni a világ elől. Minden más csak hirdetés."

Tehát, vegyük le a cikkből az érzelmekre ható részeket és így szélesebb lesz a rálátásunk a problémára. A lényeg egy mondatban is elfér: Nem kerítésekkel, kvótákkal tudjuk megállítani a menekülthullámot, hanem azzal, ha rendet teszünk a Közel-Keleten. Az megint más kérdés, hogy mi a rend nekünk és mi nekik.

http://24.hu/kulfold/2015/09/20/kobani-a-romvaros-ahova-visszaternek-a-sziriai-menekultek/

Szerintem ez a ,,rendettenninaluk" duma egy oltari faszsag, amit jobbrol-balrol hallunk. Azon kivul hogy utalnak bennunket es nem kernek belolunk, az  egesz lehetetlen. Vagy ugy gondolja valaki hogy Irakban sikerult? Allatkertben elobb tanitod meg a majmokat, ne verekedjenek a bananon. Durva? Egyaltalan nem. Foleg ha a banan szot felcsereled a hit szora...

Allatkertben elobb tanitod meg a majmokat, ne verekedjenek a hiten.

Felcseréltem.


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 21, 2015, 08:07:48
Allatkertben elobb tanitod meg a majmokat, ne verekedjenek a hiten.

Felcseréltem.

Hajnalban irtam, okosat akartam... ugorj ket lepcsot a gondolatsorokban... :D Emberek meg a hatalom, illetve hit miatt verekednek... ennyi :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 21, 2015, 08:21:28
Hajnalban irtam, okosat akartam... ugorj ket lepcsot a gondolatsorokban... :D Emberek meg a hatalom, illetve hit miatt verekednek... ennyi :D

Értettem ám, sőt még egyet is értettem, csak hétfő reggel mindig viccesnek képzelem magam. :D

Nem leszek tovább offtopik, jöjjön egy nóta.

! No longer available

László Petra te féreg! Remélem jólesik hogy amíg téged kib@sztak a munkahelyedről mint macskát szarni, tönkremegy az életed, és előbb-utóbb kénytelen leszel felakasztani magad, addig az általad felrúgott menekült most Spanyolországig repült. Neked köszönhetően olyan állást kapott (Getafe edzői stáb), ami után biztosan nem lesz pénzügyi gondja, a gyereke, akire miattad ráesett, pedig élete álmát váltotta valóra hétvégén, amikor CR mellett futott ki a Bernabeuban.

! No longer available


Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 22, 2015, 11:08:39
Te is fel akarod rúgatni magad, mi?  ;D

Ha én is így járok utána, vállalom  :ok: Sőt, nem vagyok válogatós, nekem a Juve vagy a Real meló sem derogálna  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 22, 2015, 10:57:20
Neked köszönhetően olyan állást kapott (Getafe edzői stáb)...

Most nem ellened írom, szóval nehogy félreérts, csak tegyük helyre ezt a hírt. Ez tipikus magyar média, kicsit csúsztatnak, négyzetre emelnek, hogy még jobban hangozzon a dolog. Egy getafe-i oktatási központban fog dolgozni, de a központ elnöke elmondta, hogy egyelőre csak jófejségből alkalmazzák, merthogy csak arabul tud, szóval így hasznát nem veszik, spanyolul kel megtanulnia először. Egyelőre Escribá munkáját nem veszélyezteti ;D

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 22, 2015, 11:25:15
Most nem ellened írom, szóval nehogy félreérts, csak tegyük helyre ezt a hírt. Ez tipikus magyar média, kicsit csúsztatnak, négyzetre emelnek, hogy még jobban hangozzon a dolog. Egy getafe-i oktatási központban fog dolgozni, de a központ elnöke elmondta, hogy egyelőre csak jófejségből alkalmazzák, merthogy csak arabul tud, szóval így hasznát nem veszik, spanyolul kel megtanulnia először. Egyelőre Escribá munkáját nem veszélyezteti ;D

Persze, tudom hogy nem komoly állást kapott, de mindenképp egy olyat amivel nem lesznek megélhetési gondjai, és maradhat is Spanyolországban. Aminek örülök hogy nem kapusedző, Megyerit lehet felrúgná  ;D

Ezt a baromságot 110 ezren olvasták, és 144 komment érkezett rá. A főoldali NCAAF cikket 75-en olvasták. Szóval tényleg jó lenne ha ébredne a magyar, és a baromság helyet értelmeset is olvasna. A terroristás cikk ráadásul a Kreatív kütyük rovatban van, amihez külön taps ezúton. Szóval aki Nike Airmaxben van, az terrorista, csak hogy tudjátok...


Mindig is sejtettem, hogy LeBron is ISIS tag...