TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum február 28, 2017, 13:48:22
Ezekről jön vmilyen értesítés, vagy random szórják a kenyeret?

nekem mindig küldenek emailt

Aki sokat játszik itt, szeretném kérdezni, hogy
NBI-es meccseknél szokott kínálni a tippmixPro gólokra 3.5 alatt/felett, 4.5 alatt/felett és 5.5 alatt/felett opciókat, vagy csak 2.5-ből teszi ki?

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2017, 14:14:52
Aki sokat játszik itt, szeretném kérdezni, hogy
NBI-es meccseknél szokott kínálni a tippmixPro gólokra 3.5 alatt/felett, 4.5 alatt/felett és 5.5 alatt/felett opciókat, vagy csak 2.5-ből teszi ki?

Szokott lenni több is. Bár túl nagy szorzókra ne számíts...

Sziasztok!

Érdeklődnék a TippmixPro iránt..milyen a kínálat a többiekhez képest? Azt gondolom, hogy például szögletekre, lapokra fogadni esélytelen. Ennek ellenére érdemes itt fogadni? Van azért mozgástér? Oddsokra mi a vélemény?
Igazából bárki, akinek lenne ideje kérem írjon egy rövid összefoglalót róla, mennyire tartja jónak vagy rossznak.

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Idézetet írta: Norx00 Dátum március 11, 2017, 12:42:34
Sziasztok!

Érdeklődnék a TippmixPro iránt..milyen a kínálat a többiekhez képest? Azt gondolom, hogy például szögletekre, lapokra fogadni esélytelen. Ennek ellenére érdemes itt fogadni? Van azért mozgástér? Oddsokra mi a vélemény?
Igazából bárki, akinek lenne ideje kérem írjon egy rövid összefoglalót róla, mennyire tartja jónak vagy rossznak.

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Amennyi energiát belefektettél ennek a kérdésnek a megválaszolásába -- csak ezt a topicot kellene átfutni -- szerintem ne kezdj sportfogadásba. :D :cya:

Idézetet írta: slices Dátum március 11, 2017, 13:45:24
Amennyi energiát belefektettél ennek a kérdésnek a megválaszolásába -- csak ezt a topicot kellene átfutni -- szerintem ne kezdj sportfogadásba. :D :cya:

Gondolom "megírásába"..:) Azért bátorkodtam, mivel 2013 óta megy a topic, de akkor a 4 éve megírt vélemények még a mai napig változatlanok, értem. Akkor ígérem, átnézem. 66 oldal az eddigiekhez képest pite.:)

És értékelem a tanácsod. :)

Idézetet írta: router12 Dátum március 11, 2017, 14:20:31
Szerintem te is tudod, ha ranezel. Olyan, mintha ossze kene hasonlitanod egy Wartburgot egy sima Opel Astraval (direkt nem irtam jobb autot). A szempontok tulnyomo tobbsegeben az Opelt valasztanad, de egy-ket dologra jobb a Wartburg, peldaul ha 200 kg sodert vagy viragfoldet kellene elszallitani az utasterben omlesztve, akkor Wartburg vagy ha vannak kisgyerekek a csaladban, akik szeretnek autok tetejen ugralni, akkor is inkabb Wartburg. Na, kb. ilyen a Tippmixpro.
(egyebkent a netes irodak vs Tippmixpro osszehasonlitas teljesen ertelmezhetetlen szamomra, ha valakinek van internete, akkor nem tudom, hogy mi viszi ra, hogy ott fogadjon es ne mondjuk a bet365-on vagy az unibeten. A netes irodak vs papiros tippmix osszehasonlitas se konnyu, de ott lehet egy-ket (foleg erzelmi ok), ami miatt az ember a tippmixet valasztja.

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Idézetet írta: Norx00 Dátum március 11, 2017, 12:42:34
Sziasztok!

Érdeklődnék a TippmixPro iránt..milyen a kínálat a többiekhez képest? Azt gondolom, hogy például szögletekre, lapokra fogadni esélytelen. Ennek ellenére érdemes itt fogadni? Van azért mozgástér? Oddsokra mi a vélemény?
Igazából bárki, akinek lenne ideje kérem írjon egy rövid összefoglalót róla, mennyire tartja jónak vagy rossznak.

Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Ha megnyitod a tippmixpro oldalát, akkor egyből láthatod a szorzókat, ha meg beírod mondjuk a surebet.com kalkulátorába ezeket, akkor azt is láthatod, hogy mekkora haszonnal dolgoznak.
Ebben nem is nagyon lesz javulás, mert a pro-nak nincs online versenytársa itthon. (a tippmixhez képest meg jobbak a szorzók és a kínálat is)

A szorzóik nagysága alapján az online irodák utolsó harmadához tartoznak, de néha piacvezető oddsokat is találni náluk, elsősorban magyar érintettségű eseményeknél.

További előnyök:
- időnként könnyű bónuszokat osztogatnak
- adómentes az itteni nyeremény
- a külföldi online irodáknál megnehezítették a ki- és befizetéseket, meg is drágultak ezek sok helyen, belföldi utalással tudtommal már csak itt tudsz befizetést vagy kifizetést indítani

Idézetet írta: Knapp Dátum március 11, 2017, 16:07:10
Ha megnyitod a tippmixpro oldalát, akkor egyből láthatod a szorzókat, ha meg beírod mondjuk a surebet.com kalkulátorába ezeket, akkor azt is láthatod, hogy mekkora haszonnal dolgoznak.
Ebben nem is nagyon lesz javulás, mert a pro-nak nincs online versenytársa itthon. (a tippmixhez képest meg jobbak a szorzók és a kínálat is)

A szorzóik nagysága alapján az online irodák utolsó harmadához tartoznak, de néha piacvezető oddsokat is találni náluk, elsősorban magyar érintettségű eseményeknél.

További előnyök:
- időnként könnyű bónuszokat osztogatnak
- adómentes az itteni nyeremény
- a külföldi online irodáknál megnehezítették a ki- és befizetéseket, meg is drágultak ezek sok helyen, belföldi utalással tudtommal már csak itt tudsz befizetést vagy kifizetést indítani

Neked is nagyon szépen köszönöm, igazán hasznos információkat írtál.:) Így már jó képet kapok róla.

Idézetet írta: router12 Dátum március 11, 2017, 14:20:31
egyebkent a netes irodak vs Tippmixpro osszehasonlitas teljesen ertelmezhetetlen szamomra, ha valakinek van internete, akkor nem tudom, hogy mi viszi ra, hogy ott fogadjon es ne mondjuk a bet365-on vagy az unibeten.

Egy előnye van: Örült kombi fogadások nyitott tárháza 10 Ft-os alapon, amit nem tennél meg 0,1-0,2 EUR vagy 50 Ft-s alapon: döntetlenek vagy pontos eredmény 6-7 feletti kombinációja stb. Szerintem.

Új promó van az oldalon, egész áprilisban tart.
A díjak vonzóak, s bár lehet egyszeres fogadásokkal is próbálkozni, elsősorban a nagy kötéseket és a nagy szorzókat díjazzák, utóbbit persze csak akkor, ha nyertesek is.
Van "ranglistaverseny" a gyűjtött pontok alapján illetve ez mellett sportutazásokat és egyenlegfeltöltéseket is sorsolnak a megadott szintet elérőek között.

A szinteket érdekesen lőtték be, a legmagasabb, 10-es szintet az első nap egyből elérték négyen és a ranglista első 100 helyezettjének mindegyike egyből legalább a 7-es szinten van...

Hja és igen, végre megértették, hogy semmiféle adatkezelési jogot nem sért, ha a részben kipontozott felhasználónevet megjelenítik egy ranglistán, ez feltétlenül dicsérendő.

Figyelni fogom a játékot, de a pontszámok már most elszálltak: az első két helyezett 200,000 pontnál jár, miközben egy 3000 ft-os, 2-es szorzós nyertes fogadás 60 pontot ér, ha ugyanez veszít, akkor meg csak 30-at...
Ugyanakkor akinek az örült kombijai ebben a hónapban jönnek be a tippmixpronál, azok nyerhetnek hozzá pluszban pár százezer forintot... (ha a 200 ft-os, 200-as szorzós 10-es kötésed bejön, akkor az 40,000 pontot jelent a ranglistára, tehát lényegében a nyert bruttó forintösszegnek megfelelő pontot kapod meg. Ez mondjuk csak a legalább 8-as kötésekre igaz, de jelzi, hogy mennyire lehet reális fogadásokkal versenybe szállni.)

Az első már 900 000 pont felett jár  :D nem tudom én mit akarok itt a 8000 pontommal :D tegnap két 3000 forintos 8-as kötésem ment el az utolsón, pedig azokkal én is valahova az elejére ugrottam volna  :bash:

Idézetet írta: lacuss Dátum április 02, 2017, 08:16:11
Az első már 900 000 pont felett jár  :D nem tudom én mit akarok itt a 8000 pontommal :D tegnap két 3000 forintos 8-as kötésem ment el az utolsón, pedig azokkal én is valahova az elejére ugrottam volna  :bash:

Aki az élre ugrott, az a tegnapi ranglistán még nem volt a 100-ban...

Az első nap dobogósai a 2. napon 1000/0/6075 pontokat szereztek, ami viszont jobban jellemző a mezőnyre, hogy az 5. helyezett pontszáma majdnem 100,000-rel nőtt.
A többi helyezéshez kapcsolódó pontszám változása:
10. +57938
20. +27138
50. +15339
80. +10669
100. +9750

Bő egy hét alatt kiderül, hányan gondolják komolyan a rendszeres játékot, ki teszi szisztematikusan a szelvényeket és kinek akadt be "csak" egy-egy nagyobb szorzója. (persze utóbbiak is jó helyzetbe lesznek, főleg, hogy az extra nyeremény után nem fáj nekik annyira pár tízezret rááldozni a további pontgyűjtésre)

Hét közben egyébként is csökken az aktivitás, ezért meg kell várni a 2. hétvégét, azután nagyjából megsaccolható lesz, hogy egy 20. vagy 50. helyhez hány pont kell majd a végére.



Volt már valakinek lehetősége bejutni a tippmixpro "kapcsolatfevétel"-be? Szeretem volna egy-két jó szót mondani!

Mekkora rohadt tetveték banda ez!! (Ha valaki kíváncsi, részletezem.)