Gumiszoba 2.0!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mai 3 over tippem:

1. foci -> 67 perc az utolsó egyetlen gólra-> KUKA
2. hoki -> 41 perc az egyetlen utolsó gólra -> KUKA
3. foci -> 76 perc az utolsó egyetlen gólra -> KUKA

köszi a résztvevőknek, számomra már mind zöld volt...

Köszönöm Dzeko E. megmentetted a szelvényemet.

Annyira tudtam.hogy a Real :D egy szánalom...erre a szezonra inkább hanyagolom őket :redchug: :crazy:

Tetves fèregnyulvány Oklahoma hogy basznátok meg az anyátokat a tininija fejü Westbrookal  az élen ....????????

Tapsot ennek a szarházi andersonnak 

Idézetet írta: ereghard Dátum február 01, 2018, 21:25:21
Tapsot ennek a szarházi andersonnak

Úgy tűnik csak hozzák a szokásos buziskodásukat...dögöljek meg, ha ezek nem beszélnek össze a backstage-ben.

Ma két darab meccset tettem. Első a Büyükçekmece-Nevezis kosár 1,14-ért hazai. A tegnapi Alba-Körmend sima hazai után (volt vagy kemény 3-as szorzó a H az egész napos emelkedés miatt) a török csapat saját kezében volt a sorsa. Ha nyernek akkor továbbjutnak a Fiba Eurocupban. Nem sokkal de végig vezettek, a vendégeknek teljesen mindegy a meccs, már rég kiestek. Ehhez képest azért kaparnak. 2pontos hazai vezetéssel fordulnak a 4. negyedre. Nézem a meccset. A házigazdák megtorpannak, az addigi küzdés harmatossá válik és kapnak utolsó negyedben egy 13-28at úgyhogy teljesen sima a vége 77-90. Mindezt egy olyan meccsen ahol a vendégeknek semmi tétje, a hazaiak pedig a biztos továbbjutásért játszanak...Hogy baszódnának meg ezek a mocskos törökök.
Aztán a következő meccsen Boulazac-Dijon francia kosár... na a másik gusztustalan népség. Tettem a hazaiakra egy nagyobb összeget mert az utóbbi időben hazai pályán sok pontot dobnak, a vendégek pedig nem túl acélosak idegenben...végig vezetnek a hazaiak, végig....9 pontos előnnyel fordulnak rá a negyedik negyedre. 78-69, megy a pontszerzés, reménykedem hogy itt nem lesz gond. 5perc 54-el a vége előtt 88-76 az állás...kimegyek mosogatni, gondoltam majd ránézek a végjátékra ha lenne némi izgulnivaló. Visszajövök bazz 93-94, 1perc 12 van hátra. Természetesen innentől már semmi esély 95-99. Hogy rohadtak volna a tetves kurva anyjukba ezek a buzi csigazabálók.
-40 ezen a két meccsen. Jó lett volna a páromat meglepni vmi kis extrával Valentin nap közeledtével, de az maradt neki hogy tiszta ideg vagyok....
Elegem van ezekből az undorító csalásokból ami a játékot és a sportfogadást körbeveszi.
Láttam már több száz kosármeccset de ez számomra elképesztő hogy mi a faszért áll meg egy továbbjutásért küzdő csapat, meg egy kis francia csapat mikor bő 12 ponttal vezetnek a lelkes csarnokukban!
Fasz kivan...


Hogy kell megállítani a gólzáport egy ilyen nyomorék meccsen mint ez a real - real? Elég overre fogadni ha fél óra alatt basznak 4-et, utána tuti nem fognak lófaszt se csinálni ezek a retkek

A kurva életbe! Abba! Beléje! Nagyon!
Miért kell a BL-meccsek mindegyik felvezető műsorában egy orrhangon nyávogó beszédhibásnak erőlködnie a közszolgálatinak csúfolt kib@szott propagandacsatornán?

Dogolj meg Lazio...144 eurot vittel el...koszi szepen ! Nyomorodjatok meg a jo kurva tetves kibaszott anyatokba hogy 1 retkes golt nem tudtatok volna rugni bazdmeg :bash:


Destro a büdös tetves kurva anyádat aki a világra hozott !

A faszomat beleverem már, hogy megint második leszek egy játékban, egy hónapon belül kábé harmadik alkalommal. Kétszer az sftotóban ugyanannyi ponttal korábbi hibázással nem nyertem, most meg ez a büdös gyökér Böde miatt!!!!!! :bash:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 18, 2018, 09:53:54
A faszomat beleverem már, hogy megint második leszek egy játékban, egy hónapon belül kábé harmadik alkalommal. Kétszer az sftotóban ugyanannyi ponttal korábbi hibázással nem nyertem, most meg ez a büdös gyökér Böde miatt!!!!!! :bash:

Remélem nem csak a játékokban teszed ezeket a tippeket, mert ha pakolsz rá mellette tétet, az azért hozhat szépen a konyhára, ha ilyen jól szerepelsz a játékokban!  :beerchug:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 18, 2018, 09:53:54
A faszomat beleverem már, hogy megint második leszek egy játékban, egy hónapon belül kábé harmadik alkalommal. Kétszer az sftotóban ugyanannyi ponttal korábbi hibázással nem nyertem, most meg ez a büdös gyökér Böde miatt!!!!!! :bash:


Ez még mindig jobb annál, mint mikor nyerés után jössz rá, hogy előző hónapban nem is fogadtál a sportingbeten..  ::)