Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum december 21, 2013, 11:02:58
19.-én kiutaltam az OTP-s bankszámlámra a Skrillről,de utána olvastam a következőt:


Idén megfog érkezni szerintetek?

Ha kaptál a Skrilltől egy withdrawal processed visszaigazoló e-mailt, akkor jó eséllyel megkapod holnap estig. Ha ez az e-mail még nem jött meg, de holnap délutánig megjön, akkor is van egy 30% esély, hogy az OTP s számládra megérkezzék a lóvé. Ha nem így lesz, akkor már csak jövőre küldik sajnos. Az OTP rendszere is csak holnap lesz nyitva a jövő héten.

Üdv!
A problémám az, hogy igényelnék mastercardot, de sok lenne az átváltási költség, ezért úgy döntöttem, hogy a moneybookers számlámat is átcsinálom EUR-ra, ilyenkor mit ajánlotok? Valami olyasmit írtak, hogy be kell zárni az előzőt, és újat nyitni más email címmel, de valamit tennem kell hogy ne kelljen újra igazolnom magam... de itt a fórumon meg olyanokat olvastam, hogy egy embernek több számlája is van. Ez lehetséges, vagy nekik ez nem hivatalos (pl más nevén van stb.)? Ha be kell zárnom, valaki le tudja írni pontosan, hogy mit kell tennem, hogy az új számla pikkpakk megnyíljon, és ne kelljen újra verifikálnom magam? Nem akarok a levélre várni sokat...

Hali!
Szeretném kérdezni, ha valaki utalt már Skrill-re kisebb összeget (500Ft) az simán meg kell, hogy érkezzen rá? Vagy csak akkor érkezhet meg ha nem 0 euró van rajta? Tehát kell rajta lenni pénznek? (ez az 500Ft egy játékban volt a nyeremény)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 31, 2013, 10:06:54
Hali!
Szeretném kérdezni, ha valaki utalt már Skrill-re kisebb összeget (500Ft) az simán meg kell, hogy érkezzen rá? Vagy csak akkor érkezhet meg ha nem 0 euró van rajta? Tehát kell rajta lenni pénznek? (ez az 500Ft egy játékban volt a nyeremény)
Igen. Nem. Nem.

Köszi szépen, akkor valami másért nem érkezik meg.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 31, 2013, 10:39:57
Köszi szépen, akkor valami másért nem érkezik meg.

Kérdezz rá, hogy egyáltalán utalták-e már!
Azonnaliak a skrill-skrill tranzakciók, másodperceken belül meg kell, hogy kapd, ha elindítják.

Azt azért megnézheted, hogy a "Settings / Account settings" menüben az "Enable auto accept payments" be van-e pipálva!
Ha nincsen, akkor a beérkező tranzakciók csak akkor kerülnek jóváírásra a számládon, ha egyesével jóváhagyod azokat.

köszi szépen, nem volt kipipálva, de most megcsináltam,
13.11.07-én igényeltem a Skrill-re a pénzt, ott az van, hogy 30 nap után indítják az utalást, de már 2x írtam a fórumba, hogy mikor kapom meg, de semmi válasz

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 31, 2013, 16:00:09
köszi szépen, nem volt kipipálva, de most megcsináltam,
13.11.07-én igényeltem a Skrill-re a pénzt, ott az van, hogy 30 nap után indítják az utalást, de már 2x írtam a fórumba, hogy mikor kapom meg, de semmi válasz

Az már eleve nem hangzik jól, hogy 30 nap után indítják...

Nektek a support mennyi idő után válaszol? Pénteken írtam nekik, jött a levél hogy Case Created, semmi válasz, tegnap délelőtt választ erre az emailra (azt írják hogy lehet rá válaszolni) semmi válasz, ma délután megint, még nem jöt válasz. Ez normális? Várjak egy hetet amíg képesek lesznek visszaírni?

#1164 január 02, 2014, 11:09:17, bjoci
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:27:02
Ha bármilyen kérdésed van a Moneybookers, új nevén Skrill-vel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielött feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

BAJ VAN!

Évek óta van Moneybookers (most már Skrill kártyám. Banki átutalással akartam feltölteni az egyenlegét, mert olyan hazai banknál vezetek számlát, akiktől nem lehet neten fogadni, mert a kártya nem engedi ezt az opciót.
El is indítottam a tranzakciót december 18-án(!), másnap meg is kaptam az SMS-t, hogy a pénz elment a Skrillnek a Németországban, a Postbank AG-nél vezetett számlájára:

IdézetAccount holder    Skrill Ltd.
Bank    Postbank AG
City/Town    Frankfurt am Main
Country    GER
Account number    901586661
SWIFT    PBNKDEFF590
IBAN    DE39590100660901586661
Sort code    59010066
Account currency    HUF
Reference    ...... (= Your Customer ID)

A pénz azóta sincs a Skrillnél, pedig még 2300 ft-os tranzakciós költsége is volt az utalásnak.
Korábban maqgyarországi számlára kellett utalni a Skrillhez, az Unicreditnél vezették.

A bankom 5000 (vagyis ötezer!) és még néhányszáz forintért hajlandó információt kérni a német banktól.

Mi a lóf...t lehet tenni?

Jó lenne, ha adnátok valami tanácsot.






Idézetet írta: bjoci Dátum január 02, 2014, 10:52:22
BAJ VAN!

Azért még akkora nincs,azóta elég sok munkaszüneti nap volt,simán beleférhet náluk ekkora csúszás.Mindenesetre a Skrillnek kellene írni és ott érdeklődni,de nem a gyorsaságukról híresek.

Hozzájuk már nem jutott el a pénz, az itthoni bankomtól meg már elment. Azt ingyen megnézték, hogy ez egy létező német számlaszám, és hogy nem ütöttem el semmit (online utalás volt), de hogy mi van a pénzemmel, az kerülne ötezerbe. És csak a Postbankban dekkolhat, Németországban ráadásul a bankok december 24-én is nyitva voltak délig.
Ezért idegesít egyre jobban, mert a bet365-nél a SKRILL-TAP órákon belül utal vissza nyereményt, a számlámra utaltatni meg 3 magyarországi banki munkanap. Nem mindegy.
Ráadásul a bet365 csak oda küldi a kifizetést, ahonnan legutoljára töltöttem fel az egyenlegemet.

Idézetet írta: bjoci Dátum január 02, 2014, 11:52:34
Hozzájuk már nem jutott el a pénz, az itthoni bankomtól meg már elment. Azt ingyen megnézték, hogy ez egy létező német számlaszám, és hogy nem ütöttem el semmit (online utalás volt), de hogy mi van a pénzemmel, az kerülne ötezerbe. És csak a Postbankban dekkolhat, Németországban ráadásul a bankok december 24-én is nyitva voltak délig.
Ezért idegesít egyre jobban, mert a bet365-nél a SKRILL-TAP órákon belül utal vissza nyereményt, a számlámra utaltatni meg 3 magyarországi banki munkanap. Nem mindegy.
Ráadásul a bet365 csak oda küldi a kifizetést, ahonnan legutoljára töltöttem fel az egyenlegemet.

A Skrill állítja, hogy nem jutott el hozzájuk a pénz?
Esetleg a tranzakcióról készíts nekik a bankod oldalán egy "print screen"-t és azt küldd el nekik...
Amit képként mutatsz, az csak a Skrill oldalán található tájékoztató arról, hogy hova kell utalni. Az a kérdés, hogy hova ment valójában a pénz és milyen adatokkal. (pl. helyesen lett-e megadva a közlemény...)

A Skrillnél is manuálisan könyvelgetik a beérkező összegeket, egy gyűjtőszámlára utalunk nekik valamennyien. A feldolgozásban is lehetett hiba.

Ugye a saját számládról utaltál nekik?
Mert ha nem, akkor nem is fogják jóváírni. (levelezés vagy plusz költség nélkül)

A saját számlámról utaltam, és karakterenként ellenőriztem le mindent, mielőtt útnak indítottam volna az összeget. De menthetek képernyőt, és elküldhetem a Skrillnek.
Melyik az a címük, ahol legkorábban látják a reklamációs levelet?

Nekem még mindig nem válaszoltak a péntenen írt kérdésemre, azóta kaptak kettőt, egyikre sem.
Nem lehet hogy ezek most tényleg nem dolgoznak rendesen, SZ-V nincs munka, K-SZ munkaszüneti nap (talán a 31 is ott) és még a karácsonykor felgyülemlett befizetésekkel/kérdésekkel nem érték utol önmagukat?