RocknRolla

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sokan kérdezik: mi az a spíler? Én azt mondom, mindannyian szeretjük kivenni a részünket a jóból. Vannak, akik pénzt hajszolnak, vannak, akik hírnevet. De az igazi spíler mindezt együtt.


Rock n Rolla Trailer

Én lila köd nélkül igyekszem ezt megtenni. Ha egy nap nincs tippem, nem játszok. Igyekszem hírekre kereskedni, az kifizetődő volt a múltban is. Kerülni fogom a nép tippeket és a vesztes tippeket is. Úgy érzem, qrva jó leszek.

iLogic visszatééért!! Múlt évben nagyon fasza naplód volt, kíváncsian várom a produkciót!  :beerchug:

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 26, 2015, 23:59:41
iLogic visszatééért!! Múlt évben nagyon fasza naplód volt, kíváncsian várom a produkciót!  :beerchug:

Köszönöm!
Sajnos az akkori naplómon erőt vett a lila köd, remélem ezen nem fog :beerchug:

Örök tézis az, hogy célok nélkül nincs siker. Cél pedig nincsen eszköz nélkül.

Az én eszközeimm ezek lesznek:



&



A célom pedig ez:



Elrugaszkodott terv, tudom. De időm és kedvem van, már csak jó tippek kellenek :D.
Egy igazi spílernek meg jár ilyen autó.

Ha a kezdeti befektetésemet x-nek tekintem, akkor nagyjából 400 x-re van szükségem ahhoz, hogy célomat teljesítsem.

Lehetetlen vállakozás, de ha sikerül, sikerül, ha nem, akkor nem. Nem fogok ezen sokat szenvedni. Vezettem ilyen autót az elmúlt hónapokban, ennyi pénzt meg megér nekem az, hogy megadjam az esélyt arra, hogy nekem is lehessen ilyenem. Ha bukok, bukok. Leszarom. Az esélyt viszont megadtam magamnak. Azt meg megérdemlem. Old Spice.

Kiváncsi vagyok a naplódra legutóbbi infóm a betferire mentál át tenisz tradelni vagy mi szóval várom most mivel állsz elő.

#6 március 27, 2015, 07:18:21, butyi
megnéztem neked, itt a legutóbbi infó:
Idézetet írta: iLogic Dátum november 15, 2014, 05:13:25
Köszönöm az oldal üzemeltetőinek, hogy itt lehettem! Sok remek embert ismerhettem meg itt, és azt kell mondanom, nagyon sokan jól ismeritek az adott sportágakat, hiába nem hittem az ebben rejlő lehetőségekben. Kívánok Nektek sok sikert, sok nyertes tippet és sikert, én ezennel búcsúzok, megkaptam álmaim állását, ahol a fogadás ki van zárva. Hiányozni fog ez, de meg kellett hoznom ezt a döntést. Jó kis közösség ez, hiába van néhány önmagától elszállt egyén. Szóval drukkolok Nektek, hajtsátok ki az irodák pénzét!

Üdvözlettel: iLogic

Idézetet írta: Lancer Dátum március 27, 2015, 07:13:59
Kiváncsi vagyok a naplódra legutóbbi infóm a betferire mentál át tenisz tradelni vagy mi szóval várom most mivel állsz elő.

Naja, volt olyan próbálkozásom is. Eleinte baromira jól ment, aztán jött a csőd. Most konkrétan tippekre akarok majd rámenni, nyitott szemmel járni, újságokat és fórumokat olvasva. Jelenleg csak a kerti munkákra kell időt szakítanom, így időm lesz egészen addig, amíg el nem jön a pálinkafőzés ideje.

#8 március 27, 2015, 21:52:16, iLogic
1. tipp

Moldova - Svédország: Zlatan gólt szerez @1,75 sportingbet

A svéd újságok szerint Elmander kiesésével egyértelműen Zlatanra fognak játszani egy papíron 4-4-2-vel, gyakorlatilag 4-4-1-1-gyel.

Andreas Isaksson -Pierre Bengtsson, Erik Johansson, Andreas Granqvist, Martin Olsson - Sebastian Larsson, Albin Ekdal, Kim Källström, Erkan Zengin - Zlatan Ibrahimovic, Isaac Kiese Thelin

Tét: 20

+15  :ok:


Akkor hajrá Archy! :)

A film iránti ízlésed remek, a tippjeid is legyenek sikeresek!
Figyelemmel kísérem majd a munkásságodat. :)

Sok sikert!
Tomka


Idézetet írta: iLogic Dátum március 26, 2015, 23:51:23
Sokan kérdezik: mi az a spíler? Én azt mondom, mindannyian szeretjük kivenni a részünket a jóból. Vannak, akik pénzt hajszolnak, vannak, akik hírnevet. De az igazi spíler mindezt együtt.


Bet365 tőzsdés próbálkozással mi lett?

Idézetet írta: sleve Dátum március 28, 2015, 11:34:29
Bet365 tőzsdés próbálkozással mi lett?

Egy idő után úgy tűnt, működik/működhet a dolog, így befizettem. Két nap alatt feltekertem rá két nagyobb összeget és néhány kisebbet ellenfogadásként. Harmadnapra a maximális feltehető összeg 22 EUR volt. Ekkor abbahagytam.

#13 március 29, 2015, 12:18:40, iLogic
2. & 3. tipp

Ausztrália - Új-Zéland, krikett VB-döntő
Kezdés: vasárnap 05:30

Ez számomra az év leginkább várt eseménye. Ez a meccs olyan, mint egy Brazília - Argentína fociban (bár sokkal barátságosabb). Külön pikantériát ad a meccsnek az, hogy a VB két társrendezője találkozik a döntőben.
A csoportmeccsek során már megmérkőztek, akkor az új-zélandiak már azelőtt megnyerték a meccset, hogy az első ütésükre sor került volna. Ausztrália nagyon gyengén játszott, s bár rövid meccs volt, az új-zélandi batsman, McCullum így is leheozott egy 50-est, ráadásul 11 hatpontos is született. Új-Zélandon tehát a Black Caps nyert, holnap viszont Ausztráliában, s ennek örülhetnek az Aussie-k.
Két olyan érv is az ausztrálok győzelme mellett szól, ami érzésem szerint nagyon nagy értékké teszi azt: először is az, hogy Melbourne-ben húzhatják be világbajnoki címet, másodszor pedig a Phillip Hughes - faktor. Mint ismeretes, a 25 éves, hatalmas tehetséggel megáldott ausztrál batsman tavaly novemberben halt meg egy rosszul felpattanó és Őt eltaláló labda miatt. A krikett világ egyöntetűen gyászba borult. A fájdalom azóta se tűnt el. Mindezt hűen tükrözte az Ausztrália - India meccs is. Steve Smith remekül játszott, s miután teljesítette a 100-as határt, ujjait az ég felé emelve tisztelget Hughes előtt. Ennek a napnak egyszerűen Hughes-ról, a krikettről és az ausztrál győzelemről kell szólnia.
Természetesen találhatunk olyan érveket is, amik a Kiwik mellett szólnak, hiszen történelmük első VB-döntőjére készülnek, még veretlenek (mondjuk India is az volt az elődöntőig) és egyértelműen a legszebb krikettet mutatták be a tornán.

Egy kis statisztika (csak a top játékosokra): (a játékos neve után a szerzett pontok vannak, majd zárójelben az, hogy mennyi labdából csinálta azt meg. A csapatnevek mellett pedig a mérkőzés összes 6-osa, majd zárójelben a csapat által szerzett hatpontosok).

Ausztrália: 5 (3)/ - / 11 (4)/ 16 (13)/ 10 (nyolc)/ 6 (6)/ 6 (3)

Warner 22 (18)/ - / 34 (42)/ 178 (133) / 9 (12)/ 21 (6)/ 24 (23)/ 12 (7)
Smith 5 (9)/ - / 4 (11)/ 95 (98)/ 72 (88)/ - / 65 (69)/ 105 (93)
Finch  135 (128)/ - / 14 (7)/ 4 (9)/ 24 (24)/ 20 (10)/ 2 (5)/ 81 (116)/
Clarke  -/ - / 12(18) / - / 68 (68)/ 47 (47)/ 8 (11)/ 10 (12)

Új-Zéland: 8 (4)/ 2 (0)/ 7 (7)/ 11 (7)/ 4 (1)/ 14 (nyolc)/ 31 (15)

Guptill 49 (62)/ 17 (14)/ 22 (22)/ 11 (14)/ 57 (76)/ 105 (100)/ 237 (163)/ 34 (38)
McCullum 65 (49)/ 15 (12)/ 77 (25)/ 50 (24)/ 42 (19)/ 8 (nyolc)/ 12 (nyolc)/ 59 (26)
Williamson 57 (65)/ 38 (45)/ 9 (22)/ 45 (42)/ 33 (45)/ 1 (2)/ 33 (35)/ 6 (11)
Taylor 14 (28)/ 9 (14)/ 5 (5)/ 1 (2)/ 24 (41)/ 56 (97)/ 42 (61)/ 30 (39) / 16 (10)

Az új-zélandi batsman alakulat minden egyes tagja nagyjából ugyanolyan terhelést kapott, ugyanannyit volt játékban. Guptill lesz valószínűleg a torna legtöbb pontját szerző ütője (ehhez még 10 pontra van szüksége és rajta kívül a TOP 10-ből már csak Smith fog játszani, de Neki nagyjából 200 pontra lenne szüksége, ami jó, ha tornánként egy van, azt meg már elhasználta Guptill), a legkiegyensúlyozottabb viszont McCullum (csak Neki nem volt még olyan meccse, ahol kevesebb pontot ütött volna, mint ahány labdát kapott). Úgy gondolom kettejük közül fog kikerülni a holnapi meccsen is a legjobb új-zélandi ütőjátékos, de hogy melyikük lesz, azt nehéz megjósolni (egy kicsivel talán McCullum lehet az esélyesebb).

Ennél a tippnél viszont biztosabbnak tűnik nekem az asuztrál helyzet. Elnézve a játékosok teljesítményét, itt Smith vagy Finch lesz a befutó.  Másnak egyszerűen csak akkor lehet esélye, ha Ők gyorsan kiesnek. Finch esélyeire esetleg rányomhatja a bélyegét az, ha megjelenik Stifler mamája a lelátón.

A hatpontosok nekem viszont lutrik. Ha gálázni fognak a csapatok (amire jó esély van), akkor simán lesz 15-20 6 pontos is akár. Ha az eredménykényszer jelen lesz, úgy viszont a 0-5 sáv tetszene nekem. Sokat gondolkodtam ezen, de végül inkább elengedem.

Tippek:

2. Ausztrália nyer @1,44, Coral. Tét: 200 +88
3. Smith vagy Finch lesz a legjobb ütőjáétkos Ausztráliánál @2,37. Teljes tét: 20. (Finch @5 coral - 9,47-, Smith @4,5 bet365 -10,53-) -20



És még egy kis stat:


#14 március 28, 2015, 23:17:23, iLogic
4. tipp

Bulgária - Olaszország, Olaszország 0 AH @1,39 pinnacle. Tét: 50

A bolgároknál új vezetőedző van, de ugyanaz a kezdő, amit nagyon kikezdtek már. Sokan úgy vélik, az egyetlen esélye a bolgároknak az az olasz felkészülés. Ugye Ők mindig felkészülnek az ellenfelek startégiájából, de a bolgároknak ilyen nincs, illetve van, de minden egyes játékos fejében más. Így a totális káosz ellen kell játszania a Squadra Azzura-nak.

A bolgár kezdő: Mihayolov - Bandalovski, Aleksandrov, Bodurov, Minev -Svetoslav Dyakov, Vladimir Gadzhev, Georgi Milanov - Stanislav Manolev, Mihail Aleksandrov, Ivelin Popov


Még az Izrael - Wales-re is van tippem, de még nem tudom, hogy érdemes-e megjátszani. Az Asdod kapusa fog kezdeni, aki az utóbbi 3 meccsén 10 gólt nyalt be, és bár itt más lesz a védelem előtte, de az önbizalma nem lehet az egekben, ráadásul ez a mostani védelem sem átjárhatatlan. Tetszik emiatt az, hogy a 30. perc előtt lesz a meccs első lapja (Bale-et lerántják), de az is, hogy Wales szerez gólt. A H2H is tetszik, hiszen kétszer találkoztak eddig, és kétszer nyertek 2:0-ra a walesiek, az viszont nem tetszik, hogy mindkét meccs 1958-ban volt. Szóval lehet, hogy ezt kihagyom.