Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sunik29 Dátum január 29, 2019, 19:12:41
:beerchug: a tippert szurkolok , lefuttattam az adatbazisomon , par szurest ehez a mecshez hasonlo multbeli mecsek eredmenyeiert(vizsgaltam) , kicsit sietnem kellet , mert keson vettem eszre a tippet, nem rossz a meglatasod. De sajnos jol gondolod ,h nincs most sok ertek,  persze igy nem mondanak sokat ezek a szamok neked , de ezek jottek ki  ''6db szures" ( over/under) 5/8 ,  1/3, 2/0,  4/2, 4/2, 0/1  . Sok szerencset!!

Félidő 2:0! Na ha innen nem jön le, akkor kapják be  ;D

#181 január 30, 2019, 05:41:26, robmiller
A nap második és egyben utolsó tippje a német másodvonalba vezet. A nem is olyan régen még élvonalbeli Darmstadt a feljutási pozíciókért hajtó St. Paulit fogadja. Igazából főként a vendégekben bízom a tipp kapcsán, hiszen elég jól termelik idegenben is a dugókat, legutóbbi 3 túrájukon 6 gólt ragasztottak. A Darmstadt statjai már nem annyira vonzóak, valószínűleg ez adja az oddsunk relatív magas mivoltát. Viszont hazai pályán azért többnyire elérnek legalább 1 találatot. Szokásosan rizikós tipp, de ha ez vagy a lentebbi egyiptomi over lejön, már (l.fsznyi) nyereséggel zárom a napot... ;D Vagy nem...

20:30 Német Bundesliga 2
Darmstadt - St. Pauli 2.5 over @2.05 2:1

#182 február 02, 2019, 19:32:09, robmiller
Bár az odds miatt nem lövök rá most pénzt (2.00 alatt csak nagyon erős megérzéseknél lövök tétet...), de gondoltam felhívom a figyelmet egy 15:00-kor kezdődő indiai meccsre. A sereghajtó Chennaiyin fogadja a 7. helyezett Pune Cityt. Nem akarom szaporítani a szót, de elég underes mindkét csapat. Ugyan a hazaiak legutóbbi két otthoni meccsükön overeztek, de az leginkább az ellenfeleknek volt köszönhető. A Pune City pedig idegenben nem éppen potens csapat góllövés terén. Ehhez képest elég korrekt szorzót kínálnak egy ennyire underes szagú meccsre. Szerintem valahol a reális oddsnak, 1.53-1.61 környékén kéne mozognia...

15:00, Indiai Super League
Chennaiyin - Pune City 2.5 under @1.80 1:2

#183 február 02, 2019, 19:32:28, robmiller
Ez meg csak egy kis érdekesség. Szintén 15:00-kor kezdődik a Serie B-ben a Cosenza - Cittadella meccs. Ami meglepett a meccsel kapcsolatban, hogy a Cosenza a legutóbbi 3 hazai meccsét zsinórban 0:0-ra hozta le! Ráadásul az elmúlt 5 fordulóban 4-szer ikszelt, abból 3 szintén zsinórban az elmúlt meccseken jött le. Bár a meccs 2.5 gólok terén underes, és a szorzóban semmi érték (1.57), azért dupla esélyben ez az 1.42 az 12-re megfontolandó. Kíváncsi leszek vajon most is X lesz-e.  ;D

Ez 2:0 lett.

#184 február 03, 2019, 13:05:46, robmiller
11:00-kor kezdődik az azeri Premier Leagueben a nemzetközileg is ismert Gabala mérkőzése a SumQuayit ellen. Számomra meglepetés, hogy a Quarabag mellett talán legismertebb csapat csupán 5. helyen áll a 8 csapatos minibajnokságban, nem kis távolságra nemzetközi kupaselejtezőket érő dobogós helyektől. Érdekes, hogy utolsó két bajnokiját zsinórban 0:0-ra hozta le, előtte viszont szép számmal jöttek az overek. Hazai környezetben pl. a legutolsó három meccsen 11 dugó született, abból 6-ot ők vállaltak! A mostani ellenfelük a 6. helyen található, s legutóbbi meccsüket szintén 0:0-ra hozták le. Nem lebecsülendőek, ugyanis a kupában idegenben ki tudták ütni a jelenlegi éllovas Netfcit (0:2). A megérzésem azt mondja, hogy a Gabalának kapaszkodnia kellene felfelé, s hazai pályán nem verhetetlen ellenfél ez a kiscsapat. Remélem a vendégek lőnek egy korai gólt, s akkor benne lehet a pakliban tényleg az overünk. Ezen a szorzón egységnyi téttel bevállaltam.

11:00 Azeri Premier League
Gabala - SumQuayit 2.5 over @2.20 1:0

Na most kezd megmutatkozni, hogy nem olyan döfi ez a rendszer?  ;D

#185 február 04, 2019, 14:20:58, robmiller
15:45, Darts Masters
J. Cullen - J. Wade
Cullen +1.5 hendi @1.80 6:10

Igazából a darts topikban pesharkkal már eszmétcseréltünk erről a meccsről. A legveszélyesebb underdogként értékelt játékos a délután etapban Cullen. Ha hozza a tegnapi játékát, s Wade nem javul fel, akkor el fogja kapni.

20:45 Championship
Sheffield United - Middlesbrough

A talán a nap bajnoki rangadójának is aposztrofálható a Borough Sheffield-i vendégjátéka. A hazaiak jelenleg a 3. pozícióban tanyáznak, míg a vendégek a még rájátszást érő 6. helyen állnak. A Middlesbrough rendkívül impozáns sorozatban található a bajnokságban. A Boxing Day óta veretlenek a pontvadászatban, akkor pont a Sheffield United városi riválisa a Wednesday happolta el előlük a 3 pontot. Azóta szépen gyűjtögetik a sikereket és a remiket. Egyedül talán az alsóbb osztálybeli Newport elleni FA kupa zakóval (2:0) lehetnek elégedetlenek a szimpatizánsok, bár lehetséges, hogy a piros-fehérek beáldozták a kupaszereplést a bajnokságért.

A Sheffield főleg hazai pályán számít félelmetes ellenfélnek. Elmúlt 5 otthoni fellépésükből a legutóbbi négyet zsinórban megnyerték, s ezen összecsapásokon mindössze egyetlen gólt kaptak még a Boxing Dayen a Derbytől! Viszont tény, hogy a Blackburn, Bolton, QPR trió mostanság nem képvisel ezen a szinten igazán komoly játékerőt. Viszont a Middlesbrough ellen meglepődnék, ha tartanák ezt a sorozatot. Eleve a vendégek kerete papíron több mint kétszerese a Sheffieldének, ráadásuk az egykori Stoke edző Tony Pulis edző legénységében vannak gólerős játékosok: Assombalonga (26/9) vagy éppen Hugill (24/6). A hazaiak oldalán pedig elsősorban a félelmetes mutatókkal rendelkező csapatkapitánytól várható találat. Billy Sharp az elmúlt 29 meccsén 22 alkalommal zörgette meg az ellenfelek hálóját, s legutóbbi az Aston Villa ellen mesterhármast jegyzett. De rajta kívül David McGoldrick sem áll rosszul 11 szerzett találatával.

Összegezve: Adott két jó szériában lévő csapat, akiknek reális célja lehet a feljutás, ha nem is a közvetlen de a rájátszáson keresztül mindenképpen. Gyakorlatilag karácsony óta mindkét fél szép kis mutatókat szállít. Meglepődnék, ha a vendégek nem érnének el egy találatot, azon pedig nagyon elcsodálkoznék, ha a hazai pályán a bajnokságban 2. legjobb mérleggel rendelkező Sheffield ne rúgna gólt. A mindkét csapat gólt szerez opcióra ehhez képest pedig egész jó kis szorzót kínálnak a bukik.

Tipp: BTTS @2.10

Szabadidőben egy kis fogadás estére. Rangadót rendeznek a skót másodosztályban. A 2. helyezett Dundee fogadja az éllovas Ross Countyt. A két együttes legutóbbi összecsapásán a Dundee elhozta mindhárom pontot idegenből (0:1). Igazából a Ross Countynak most is simán beleférne a zakó, hiszen utcahosszal vezeti a Championshipet. 11 pontos előnyük nagy valószínűséggel automatikus visszajutást ér az élvonalba. Én azért mégis a rájuk adott 2.87-es szorzóban látok értéket. Underdogként kezelik őket a bukik, holott eléggé háromesélyes ez a meccs. Sima kimenetelbe nem tenném meg a vendégeket, de a DNB opcióra kínált 2.00 határozottan tetszik. Csak nem zakóznak oda-vissza egy szezon alatt..meglátjuk.

Skót Championship, 20:45
Dundee United - Ross County DNB 2 @2.00

Idézetet írta: robmiller Dátum március 19, 2019, 15:42:19
Szabadidőben egy kis fogadás estére. Rangadót rendeznek a skót másodosztályban. A 2. helyezett Dundee fogadja az éllovas Ross Countyt. A két együttes legutóbbi összecsapásán a Dundee elhozta mindhárom pontot idegenből (0:1). Igazából a Ross Countynak most is simán beleférne a zakó, hiszen utcahosszal vezeti a Championshipet. 11 pontos előnyük nagy valószínűséggel automatikus visszajutást ér az élvonalba. Én azért mégis a rájuk adott 2.87-es szorzóban látok értéket. Underdogként kezelik őket a bukik, holott eléggé háromesélyes ez a meccs. Sima kimenetelbe nem tenném meg a vendégeket, de a DNB opcióra kínált 2.00 határozottan tetszik. Csak nem zakóznak oda-vissza egy szezon alatt..meglátjuk.

Skót Championship, 20:45
Dundee United - Ross County DNB 2 @2.00

4 nap mulva kupa dontot jatszik a Ross, gondolom nem fogjak magukat kihajtani 100%ban, mig a Dundee idegenbeli meccse elmaradt (ha jol ertettem, vizes, havas palya miatt) igy vagy 10 napja nem jatszottak, tehat pihentebbek. Szerintem is a gol benne van a vendegeknel , de ez a meccs szerintem 1x2re eselyes , neztem az idojarast kb 6 fok erzekelhato, es 32-37Km/h szellokes, ami szerintem mar nagy. De ,hajra ROSS COUNTY!!!

#189 április 03, 2019, 13:52:20, robmiller
21:00, Spanyol 2

Zaragoza - Gimnastic 2.5 under @1.61 3:0

Idézetet írta: robmiller Dátum április 01, 2019, 07:30:25
21:00, Spanyol 2

Zaragoza - Gimnastic 2.5 under @1.61
Korrekt odds lenne: 1.51

#191 április 03, 2019, 13:52:03, robmiller
04. 02. 20:30, Ekstraklasa

Arka Gdynia - Lechia Gdansk 2 @2.30 0:0
Korrekt odds lenne: 1.69

#192 április 03, 2019, 19:56:11, robmiller
Magyar Kupa, 18:00

Videoton - FTC 1X @1.53 2:0

#193 április 05, 2019, 20:02:34, robmiller
Ekstraklasa, 18:00

Korona Kielce - Zaglebie Lubin X2 @1.61 0:2

Már reggel felfigyeltem erre a meccsre, szerintem a jobb formában lévő Lubint leértékelték a bukik. Akkor 1.72 volt az X2 szorzója, csak nem volt időm megtenni, mert nem mértem fel kellően a mérkőzés infoit. Mindamellett, hogy a megérzésem ezt a tippet sugallja, több más forrás is hasonlóan gondolkodik, illetve jól példázza az odds esése is, hogy az irodák túlságosan is underdogként kezelik a vendégeket. Így már nem érzem annyira valuenak fogadást, mint a reggeli szorzóval, de azért egységnyi tétet rápattintottam.

#194 április 30, 2019, 07:19:27, robmiller
Tegnap megtaláltam a fogadás Szent Grálját! Na jó, ez lehet picit túlzás, és még csak egy napon vagyok túl, de hát optimista vagyok!  ;D ;D ;D
Lényeg, hogy egy új taktika alapján gólokra fogadok, és 2.00-lás odds felett. Vasárnap új szűrésféleség után odapörköltem a bet365-nek 16 egységnyi tétet, amire nap végére 4.15 egységnyi nyereség jött ki 25%-os ROI mellett. A legnagyobb eltalált odds 2.75 volt (Ufa - Ural orosz bajnoki 2.5 overre 4:1 lett). Ezeket a mutatókat látva hümmögtem egy párat, és a naplóban vezetve megnézzük meddig tart a "csoda". Magamat ismerve 3 napig sem, de hátha  ;D

Mai tippek:

18:30 Szpartak Moszkva - Rubin Kazan BTTS @2.25 1:1
20:45 Lorient - Auxerre 2.5 over @2.375 2:2
20:45 UC Dublin - Sligo Rovers 2.5 over @2.075 0:2


Vasárnap óta a mérleg: 5.675 egység, 29.68% ROI