Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 14, 2010, 14:22:32, Milan
Ebben a témában lehet ordibálni egy vesztes fogadás után....

Tisztelt Fórumtagok/láttogatók:

Felhivom a figyelmeteket, hogy az itt megjelenő hozzászólások tartalmazhatnak vulgáris szavakat, ezért aki nem szeretne hasonlókat olvasni, az nyugodtan lépjen ki ebből a témából! Nincs moderáció (csak abban az esetben, ha fórumtagok egymást sértegetik, rasszista hozzászólások, illetve hivő embereket sértő hozzászólások születnek)!   :police:



Rengeteg téma van, ami sokkal hasznosabb. Pl. Saját Naplók

Akkor én felavatnám:

A KURVA ÉLETBE AZ ÖSSZES BUNDÁZÓ TETVES SENKIHÁZI CSAPATTAL!!!![/color]  :crazy:

Bassza meg, ilyen nincsen! Sheffield Utd ment 3-0ra, 71. percben 3-2. Komolyan mondom, ha innen nyer a Wednesday, akkor teleirom ezt a topikot!

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 18, 2009, 19:12:31
Nagyon tetszik, amit Várda mondott. Annyiban kiegészíteném, aki bundázik az nem sportember! Hétvégi NB1-es forduló kapcsán van egy-két tippem hol lesz ilyesmi....

Hali TiB!   Ha megosztanád velem a gondolataidat, akkor én meg is játszanám. Továbrra sem tudok privátot küldeni Neked. :(

Jis negali daryti, tik nori praturtėti ;D

Azt üzenem a két baromnak akik piros lapot kaptak a mai meccseimen (MyPa , Bohemians 1905), hogy nőljön köröm a faszukra!!!!!! Kitaposom a belüket a jövő héten elmegyek egy cseh - finn körútra és kifizettetem velük az elmaradt nyereményt!!  Páros lábbal beleszállok!!!!  :bash: :fakk:
Persze amiket nem mertem rakni a héten azok mind jöttek volna. Kúvaannya!  :crazy:

Asszem jövök ide, ha az eb döntő under 145,5 lesz! De azért hajrá over! :ok:

#7 szeptember 21, 2009, 13:20:08, Milan
Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 20, 2009, 19:53:56
Asszem jövök ide, ha az eb döntő under 145,5 lesz! De azért hajrá over! :ok:

Egy pont kellett volna!!!! Bazd szájba a rohadt büdös kurva szájbabaszott tetves kurva anyád te geci!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash:

Utolsó meccs a 8ból, 500 ftból 18 ezer lehetett volna!


Én is szeretném tolmácsolni jókívánságaimat a teljes valenciai védelemnek és kedves édesanyjuknak!
Továbbá a Gijon Gregory névre hallgató senkiházi, egész évben épp ma betaláló, fasszopó játékosának. A spanyol élvonal Koplárovicsának... S, remélem hogy aminél közelebbi jövőben az Andorrai bajnokság legalsóbb osztályában találja magát!
S, megragadnám az alkalmat, hogy értesítsem, hogy a napokban rózsaszín csekken legyen szíves befizetni az elvesztett 200 eurómat, amitől miatta elestem!  :twak_125:

#9 szeptember 21, 2009, 13:18:54, Milan
Először is megbaszhatja magát az összes Fradi játékos, azért amit csinál! A mocskos kurva anyjukba képzelik, hogy így lehet játszani?!
Ilyen védelmet még nem is láttam! 2 ismeretlen ......, olyan vékonyak mint a kisujjam. Nyugodtan leszophatjátok ezt a buzi senkiházi angol edzőt!!

A másik ez a bundázó buzi köcsög Gijon, aki eddig kb romba döntötte az egész bankrollomat a tavalyi döntetlen nélküli szériával.
Jól megszedték magukat tavaly ezek a ......, most meg az alibi Valenciával játszik X-et?? Ez a sportrajongók és a fogadók szájbabaszása!! Etikátlan, utolsó tetves geci viselkedés az ilyen, SOHA többet nem engednék ilyen csapatot az első osztályba.

Kezet foghatnak a Fradival, két mocskos szemét csaló geci patkány banda!
Basszátok meg a büdös kurva anyátokat!!!  :crazy:  :fakk: :hanyas:

Nálam mindkettő elvágta magát egy életre!
Fradi a BL-be??? A Debrecen C-csapata meg a Garami unokaöccsei jobbak a ....

Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 20, 2009, 22:57:04
Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 20, 2009, 19:53:56
Asszem jövök ide, ha az eb döntő under 145,5 lesz! De azért hajrá over! :ok:

Egy pont kellett volna!!!! Bazd szájba a rohadt büdös kurva szájbabaszott tetves kurva anyád te geci!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash:

Utolsó meccs a 8ból, 500 ftból 18 ezer lehetett volna!

Törölt rész

paretamas - először is over145,5 lett az Eb döntő. Másodsorban amennyiben kérhetlek, az Isten káromlást légyszives hanyagold. Egyrészről ha nem hiszel Benne, akkor teljesen felesleges szidni, hisz számodra nem létező dolgoknak a szidásában nem teljesedhet ki a mondanivalód. Másrészről pedig ha vannak itt emberek akik hisznek Benne, azok pedig zokon vehetik ezt.

szumos mondatai nagyon beütöttek, és bár buktam én is szépen a köcsög Valencia-n, de ezért az irományért megérte ;D Luckyboy pedig mindkét mérkőzésről leirta azt, amit én is akartam, igy a tegnapi feszültségemet úgy látom magamban vezetem le >:( A gumiszoba mára megtelt...

Idézetet írta: jaaas Dátum szeptember 21, 2009, 11:05:17
Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 20, 2009, 22:57:04
Idézetet írta: paretamas Dátum szeptember 20, 2009, 19:53:56
Asszem jövök ide, ha az eb döntő under 145,5 lesz! De azért hajrá over! :ok:

Egy pont kellett volna!!!! Bazd szájba a rohadt büdös kurva szájbabaszott tetves kurva anyád te geci!!!!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash: :bash:

Utolsó meccs a 8ból, 500 ftból 18 ezer lehetett volna!

Törölt rész

paretamas - először is over145,5 lett az Eb döntő. Másodsorban amennyiben kérhetlek, az Isten káromlást légyszives hanyagold. Egyrészről ha nem hiszel Benne, akkor teljesen felesleges szidni, hisz számodra nem létező dolgoknak a szidásában nem teljesedhet ki a mondanivalód. Másrészről pedig ha vannak itt emberek akik hisznek Benne, azok pedig zokon vehetik ezt.

148,5 overnek kellett volna lennie, elírtam.

Amikor pedig azokat a sorokat írtam, nemigen jutott eszembe az általad említett gondolatok.

Ha valakit megbántottam volna a mondanivalómmal, akkor azoktól ezúton is elnézést kérek.

Ejj, de jó ez a szoba!!! ;D

Csimav!! Merre vagy?  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 21, 2009, 12:25:48
Ejj, de jó ez a szoba!!! ;D

Csimav!! Merre vagy?  ;D

Én is őt várom!  ;D