Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Látványos megnyitó után látványos hazai gólok. A házigazda magyar válogatott telt ház előtt, nagy gólkülönbséggel győzött Venezuela ellen Budaörsön.


Csordulásig megtelt a budaörsi sportcsarnok az U19 világbajnokság megnyitójára, valamint az azt követő Magyarország-Venezuela találkozóra. A nézők remekül szórakoztak, hiszen a sokszínű megnyitó után a magyar válogatott simán győzött első mérkőzésén.

A házigazda gyorsan elhúzott dél-amerikai ellenfelétől, a ragyogóan védő Borbélynak sokáig csak Palacios volt képes gólt lőni. Az első félidőt követően 19-10 volt az állás. A folytatásban a hazai kapuban már Miklós, elöl pedig elsősorban a 11 gólig jutó Bujdosó parádézott. A venezuelaiakon a viszontagságos utazás fáradalmai is megmutatkoztak, így a magyar játékosok egyre jelentősebb fölényben játszva, számos indításgólt szerezve, 39-17-re nyerték meg a vb nyitómeccsét.

Rafael Vargas, szövetségi kapitány, Venezuela: "Rendkívül fiatal csapattal érkeztünk a világbajnokságra, a keret átlagéletkora mindössze 17,7 év, így számunkra elsősorban a tapasztalatszerzés a cél. A magyar kézilabdának komoly hagyományai vannak, a különbség reálisnak mondható, főleg úgy, hogy a repülőnk csak ma érkezett meg Budapestre."

Kovács Péter, szövetségi edző, Magyarország: "Ez egy laza bemelegítő mérkőzés volt. A rotáció az első és második félidő között azért volt indokolt, hogy mindenki játéklehetőséghez jusson. Gabon ellen reményeim szerint még könnyebb dolgunk lesz. Az első komoly megmérettetés Ausztria ellen vár ránk."

Bánhidi Bence, beálló: "Nagyon jó volt végre telt ház előtt megmérettetni magunkat, és úgy gondolom, hogy a közönségnek köszönhetően maximálisan fel tudtunk pörögni a vébére. Az első félidőben kialakult eredmény miatt megengedhettük magunknak, hogy többet cseréljünk, és így mindenki tudott tartalékolni az erejével. Ez a győzelem önbizalmat ad a következő mérkőzéseinkre".

Borbély Ádám, kapus: "Szerencsére jól ment a védés, pedig külön nem készültünk fel Venezuelából. Az első két-három lövés után felpörgött az egész csapat, a közönség egyenesen szuper volt. A második félidőben Miklós Gergő is szenzációsan őrizte a kapunkat, aminek külön örülök. A gaboni csapatról nem tudjuk, milyen játékerőt képvisel, de reméljük, akkor is győztesen jövünk le a pályáról."

11.- én 18:15 től Érden játszunk Gabon ellen. Gyertek sokan szurkolni, én ott leszek!:)

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 20:47:51
11.- én 18:15 től Érden játszunk Gabon ellen. Gyertek sokan szurkolni, én ott leszek!:)

Jó szurkolást, majd egy beszámolót kérnénk a meccsről, ha időd engedi  :beerchug:

Előre is köszi!!!

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 10, 2013, 20:52:49
Jó szurkolást, majd egy beszámolót kérnénk a meccsről, ha időd engedi  :beerchug:

Előre is köszi!!!

Mindenképp! :)

Egyébként a Spanyolok elleni felkészülési meccsen is kinn voltam ahol 20-25 re kikaptunk. Ott érződött, hogy nagyon izgultak a srácok. Nagyon sokat hibáztak, sok ziccert kihagytak. Pedig simán verhettük volna őket 2-3 góllal is. Remélem most már nincs para, és faszán fogják tolni. Mert a tehetségük simán meg van hozzá.

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 20:47:51
11.- én 18:15 től Érden játszunk Gabon ellen. Gyertek sokan szurkolni, én ott leszek!:)

Tudunk találkozni valahol? Gyerekkel megyek.  ;)

Hàt akàr:) csak azt sajnàlom, hogy az utolsó meccset nem biztos, hogy latom mert akkor epp közszolgalatit fogok telhesıteni a meccs ideje alatt es.ha nem a lelatora osztanak be infosnak akkor az arena kırül leszek, es lemaradok a meccsröl. Tobbi magyar meccsre szerencsere nem vagyok beosztva.

Tesco parkoló? Vagy hol?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 10, 2013, 22:18:28
Tesco parkoló? Vagy hol?

Tesco parkolo? Az nagyon messze van a csarnoktol.:) elvileg jon egyik kezis haverom is, es busszal megyunk az meg ott rak le a csarnok elott:Dd

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 22:21:43
Tesco parkolo? Az nagyon messze van a csarnoktol.:) elvileg jon egyik kezis haverom is, es busszal megyunk az meg ott rak le a csarnok elott:Dd
Na, akkor pontosítok. Csatlakozhatunk hozzád? Ha igen, akkor mikor, hova menjünk?

Persze:) telorol vagyok, de holnap de. Irok privit es akkor megbeszeljuk. ;)

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 22:34:22
Persze:) telorol vagyok, de holnap de. Irok privit es akkor megbeszeljuk. ;)

En is telorol vagyok, de akkor várom privit!  :)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 10, 2013, 22:39:54
En is telorol vagyok, de akkor várom privit!  :)

Azzal tisztaban vagy ugye, hogy meg csak most leszek 16.?:)) egyebkent ha facere felveszel vagy felveszlek ott is megtudjuk dumalni, csak ne itt offoljuk szet a temat:Ddd

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 22:43:53
Azzal tisztaban vagy ugye, hogy meg csak most leszek 16.?:)) egyebkent ha facere felveszel vagy felveszlek ott is megtudjuk dumalni, csak ne itt offoljuk szet a temat:Ddd

Ne aggódj, örülök, ha találkozunk! ;) És ez nem off..;)

Oks:)) akkor holnap 11 - del fele irok:) amugy csak erre az egy meccsre szeretnetek kimenni?

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 10, 2013, 22:59:03
Oks:)) akkor holnap 11 - del fele irok:) amugy csak erre az egy meccsre szeretnetek kimenni?

Ok. Egyelőre igen.