Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 13, 2013, 12:57:04
Fasza, köszi az infót! Azt viszont marhára nem értem, hogy mi a picsáért kell az ezer fős csarnokba vinni a németek elleni meccset! Most mit mondjak Csengének? :D

Ezt is tudom ;D! Mert, sok Német lakik Budaörsön akiket biztos érdekelni fog a meccs.. :great: :great: :great:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 13, 2013, 13:00:10
Ezt is tudom ;D! Mert, sok Német lakik Budaörsön akiket biztos érdekelni fog a meccs.. :great: :great: :great:

A pénteki norvég meccsre mikortól lehet jegyet venni, megkérdeznéd?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum augusztus 13, 2013, 13:07:26
A pénteki norvég meccsre mikortól lehet jegyet venni, megkérdeznéd?

Este megyek a Magyar - Osztrákra és megkérdem :)

Kegyetlen nehéz dolgunk lesz az elkövetkező 3 meccsen, mert ahogy nézem iszonyat erős mind a három ellenfelünk.. Szóval nagyon fel kell kötnünk a gatyánkat ha valamit el akarunk érni az elkövetkező 3 meccsen. De igazából annyi is elég lenne, ha nem hagynánk ki annyi ziccert.. :bash:

Talán még a mai ellenfelünk lesz a leggyengébb, szóval ma nyerni kell! :beerchug:

brazil - angola mehet -10ből hazaira?

#830 augusztus 13, 2013, 13:33:53, davixxx
Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 13, 2013, 13:26:31
brazil - angola mehet -10ből hazaira?

Én -8.5 el raktam bet365 ön, szerintem simán lejön.:)

Láttam az eddzésüket az Angolaiaknak, elég érdekes volt..

Itt a véleményem a meccsről.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=6983

akkor kezdek egy ilyennel élőben, mondjuk ilyen u19-es tornákon elég vakon vagyok :D

Amúgy az utolsó pár fordulóban bele szaladhatnak a kisebb csapatok még nagyobb verésekbe is, mert pl. Tegnap is voltak kisebb csapatok mint  Chile meg ezek akik reggel eddzésre se mentek már el, mert leszarják nagyjából az egészet..:D Szóval lehet majd még jó kis oddsokat fogni itt a VB ideje alatt. :ok:

jéézus :D:D
ki amúgy ennek a tornának az esélyese? akikre mindig lehet tolni mert prok :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 13, 2013, 13:38:30
jéézus :D:D
ki amúgy ennek a tornának az esélyese? akikre mindig lehet tolni mert prok :D

Itt olyan nincs akire mindig lehet tolni.. ;D ;D Van több is.. Horvátok is elég jók, Franciák se rosszak, Spanyolok se, bár engem a játékukkal nem nagyon győztek meg.. Elvileg mi is esélyesek vagyunk, de mi ugye eddig csak két gyenge csapattal játszottunk. Szóval több esélyes a dolog.:)

Kíváncsi leszek erre a Brazil meccsre. Elvileg simán jönnie kéne, de hát elvileg.. ;D

akik felnőtt szinten vadak pld norvég meg szerbek itt utánpótlásban nem olyan nagy tényező?

geec végig abban a hitben vooltam h ezen csajok :D

#837 augusztus 13, 2013, 15:14:17, davixxx
Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 13, 2013, 13:30:55
Én -8.5 el raktam bet365 ön, szerintem simán lejön.:)

Láttam az eddzésüket az Angolaiaknak, elég érdekes volt..

Itt a véleményem a meccsről.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=6983

Úgy néz ki, hogy nagyon sima lesz.. :ok:

Nyitottam egy csoportot a VB idejére, ha nem gond. szóval mostantól ott írjunk, ami a VB hez kapcsolódik.

Ilyen gyenge volt a Győr?17 gólt dobott a meccsen.Nem láttam a meccset,ezért csodálkozom,hogy a Fradi így kivédekezte őket?

Idézetet írta: knosy Dátum szeptember 01, 2013, 14:26:31
Ilyen gyenge volt a Győr?17 gólt dobott a meccsen.Nem láttam a meccset,ezért csodálkozom,hogy a Fradi így kivédekezte őket?

A Fradi volt ilyen jó, 58% os kapusteljesítmény!!! Ma az egész csapat 120% ot nyújtott, Tomori, Zácsik és a többiek nagyon akarták ezt a győzelmet, a Győri csajok meg támadásban 0 ák voltak, de ez a Fradi védekezésének köszönhető.