Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum július 09, 2014, 23:42:31
Így higgyünk a jegyzőkönyvnek..
Higgyél te a jegyzőkönyvnek....
http://www.utanpotlassport.hu/2014/07/09/dramai-kieses/
Itt Sirián lőtte kapura. Onlajnok szerint is Sirián lőtte rá. Te nem nézted a meccset sem, de "biztos igazad" van ;)

Lehet félreértettél, de én elhittem hogy jobban tudod és neked volt igazad.. csak arra utaltam, hogy ennyire hihető a hivatalos oldalról letöltött pdf

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 10, 2014, 00:49:08
Lehet félreértettél, de én elhittem hogy jobban tudod és neked volt igazad.. csak arra utaltam, hogy ennyire hihető a hivatalos oldalról letöltött pdf

Ebben az esetben elnézést kérek!
Peace  :beerchug:

Ez a Hajdu Jancsi néha annyira eunuchnak tűnik, hogy az hihetetlen... Már legalább 5 perce elfogyott a tudomány a magyaroknál és megvárja, hogy a románok fordítsanak.

Véget ért a női U20-as vb. A fekete ló Dél-Korea akkora meglepetéscsapat lett, hogy végül megnyerte a tornát nem kis meglepetésre. Az oroszok, akik egyébként elvileg a világ legjobb csapata (ebben a korosztályban), csupán ezüstérmes lett. A dánok hatalmas csatában, nem túl látványos meccsen, rengeteg hibával 1 góllal meg tudták verni a németeket. Azokat a németeket, akik a magyarokat verték ki az negyeddöntőben. Azon a meccsen a magyarok kritikán aluli teljesítményt nyújtottak a második félidőben, pedig ma a dánoknak nem lett volt esélye Szekerczésék ellen. A lényeg: a magyar csapat éremért jött, helyette a HETEDIK helyet szerezte meg.
A nap másik hatalmas csalódása a románok kiütéses veresége a nyugat-románok franciák ellen.

Elkezdődött az U18-as női vb. A nyitómérkőzésen a magyarok, a torna egyik, ha nem a legnagyobb favoritját (Oroszországot) MEGLEPETÉSRE legyőzték. A Marathonbet potom 15x pénzt fizetett a magyar sikerre. Hiába kértem tegnap a ...... bet365-t, nem nyitottak piacokat, így :
1., van nem tudok majd fogadni az U 18-as vb-re,
2., regelek Marathonbetre

Szép volt lányok!  :beerchug:

A magyar csapat a tegnapi fantasztikus siker után kisebb meglepetésre a norgékat is megverte. Mit megverte?! Elverte keményen :) 29-22 :) 

Szép volt csajok!  :beerchug:

U18 Norvégia - Japán 33-33!

Ez kőkemény! 1,02-es oddsa volt a norvégoknak. Úgy néz ki, hogy igen csak a meglepetésekre érdemes ugorni ezen a tornán!
Marathonbeten a dán -HC-os wint tenném, de most egy fogadásért nem fogok relgeni. Ha más lát benne fantáziát, akkor neki ajánlom.  :cya:

A magyar női U18-as kézi válogatott 31-21-re legyőzte Paraguayt, így továbbra is hibátlanul vezeti a csoportját!  :beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum július 23, 2014, 14:20:01
U18 Norvégia - Japán 33-33!

Ez kőkemény! 1,02-es oddsa volt a norvégoknak. Úgy néz ki, hogy igen csak a meglepetésekre érdemes ugorni ezen a tornán!
Marathonbeten a dán -HC-os wint tenném, de most egy fogadásért nem fogok relgeni. Ha más lát benne fantáziát, akkor neki ajánlom.  :cya:

Easy money volt! 21-gyel nyertek a dánok!  :beerchug:

ezen az U18 női Vb-n ma estére a portugál - Montenegrón azért utóbbiak 1,83-as oddsa szerintem ajándék szerintem. rémképeim alapján a portugál kézilabda nem túl nagy múlttal és eredménysorral büszkélkedhet. Nálam már csak ezért is megért 10 €-t a tipp unibeten...

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 26, 2014, 20:37:50
ezen az U18 női Vb-n ma estére a portugál - Montenegrón azért utóbbiak 1,83-as oddsa szerintem ajándék szerintem. rémképeim alapján a portugál kézilabda nem túl nagy múlttal és eredménysorral büszkélkedhet. Nálam már csak ezért is megért 10 €-t a tipp unibeten...

A bukik nagyon-nagyon jól (reálisan) adják az oddsokat, viszonylag ritka a meglepi. A józan ész velem is X2-t rakatott volna (én nem szeretem a döntetlen lefedetlenül hagyni), de inkább hagytam, ez a fiatal portugál csapat nem olyan rossz.
De sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Lacapi Dátum július 26, 2014, 20:37:50
ezen az U18 női Vb-n ma estére a portugál - Montenegrón azért utóbbiak 1,83-as oddsa szerintem ajándék szerintem. rémképeim alapján a portugál kézilabda nem túl nagy múlttal és eredménysorral büszkélkedhet. Nálam már csak ezért is megért 10 €-t a tipp unibeten...

29-11 lett a vége, Megmondom az őszintét, én sem számítottam rá, hogy ilyen sima lesz.

Lunde gyermeket vár!
Ugrott a BL elsőség ismételt megvédése  :'(

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 04, 2014, 14:48:49
Lunde gyermeket vár!
Ugrott a BL elsőség ismételt megvédése  :'(
A focista Trajkovic az elkövető. :laugh:
Egy klasszis kapusra adhatna még egy kis pénzt az Audi. :)