Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 02, 2015, 17:59:33
Kristina Kristiansen mégsem külföldön, hanem a dán női kézilabda-bajnokságban jelenleg sereghajtó Nyköbing Falster HK csapatában folytatja pályafutását.

hoppácska

Nagyon durva. A Vardar hibásan tette ki az oldalára. Szal ez ok, hogy nem megy a játékostemetőbe, de pont az NFH-ba???
Ez egy rossz vicc. Ha minden "jól" megy, akkor jövőre a másodosztályban fog játszani a klasszis :S

Ambros Martin:

"Nem leszek román szövetségi kapitány! Nem tehetek olyasmit, ami rossz a csapatomnak, a városomnak, az országomnak, a szurkolóimnak, márpedig nekem most az ETO a csapatom, Győr a városom, Magyarország az országom, és akik nekünk drukkolnak, azoknak nem árthatok. Ez a legfontosabb. Kapjak bármilyen ajánlatot, ha úgy érzem, hogy a kapitánykodás bármilyen módon, akár közvetve is az itteni munka rovására megy, nemet mondok."
:great:

#1007 március 05, 2015, 14:06:26, csak1tomi
betsafe
Győr - Érd Győr 1.04 30:27 nem vitték túlzásba utolsó 10perc alatt lőttek 3at érd meg laza 9et :crazy:
Békéscsaba - Ftc  Ftc 1.09 26:32

nagy téttel kis kockázat ajándék pénz hajrá


Pena (Fradi) kihagyja a Blomberg-Lippe elleni első összecsapást egy kisebb sérülés miatt.

 Mette Gravholt elméletileg megy Kristiansen után a dán  Nyköbinghez.


 :wall:  Tomori anno is bevált.. Meg Grimsbö mellett sokat fog védeni Kiss.

A mai Fradi-Győr meccs kimeneteléről mi véleményetek?

Dán hírek szerint Groot már magyarul tanul, így az ő érkezése elég valószínű, aminek én nagyon örülök. Tomori érkezése viszont szerintem nem igaz. Szvsz Hornyák megy, Sen marad, visszajön Amorim, marad Müller és Planéta. Még ha Tóth nem is jönne, akkor is visszatér Görbe, lesz még Kovacsics és Groot (irányítóban). Ok, Szepi megy, Kova/Görbe lemehet szélre, de akkor is Tomi nekem már sok. Persze örülnék neki, HA (!) Martín gatyába tudná rázni, de ha nem, akkor felesleges igazolás.

Idézetet írta: forzainter Dátum március 11, 2015, 14:02:13
A mai Fradi-Győr meccs kimeneteléről mi véleményetek?

Én Győr sikert tettem, Pena hétfőn már edzett, de nem biztos, hogy egy tét nélküli meccsen érdemes lenne erőltetni a visszatérését. Nélküle meg nem sok esély van, mondjuk vele sem.
Az ETO korrekt volt a Nagybányával és szerintem a Metz csapatával is az lesz, mmint megveri őket :D
Ettől függetlenül az X-t levédtem, ekkor profittal nem zárnék, de a tét visszajönne. Fradi siker nálam elképzelhetetlen.
Mondjuk amennyire ismerem Martínt, a kezdőben lesz Herr és Planéta, és akár az sem kizárt, hogy sokgólos meccsen születik a vendégsiker, DE (!) TV-s meccsen szerintem az ETO vezetősége nem engedné meg, hogy véletlenül kikapjon a csapat.

Elek a kupameccs után azt nyilatkozta, hogy nem fogják túl komolyan venni a tét nélküli meccset.
Most hogy ez nála mit jelent, az este kiderül...

Üdv. Szerintem is nyerni fog a Győr, de lehet ez most idegenben nehéz lesz. De meg fogják oldani.
Ferencvárosi TC N   -   Győri ETO N
11.03.2015 18:00
2.80   10.00   1.52

Én is fogadok a Győr sikerére.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 11, 2015, 14:47:40
Üdv. Szerintem is nyerni fog a Győr, de lehet ez most idegenben nehéz lesz. De meg fogják oldani.
Ferencvárosi TC N   -   Győri ETO N
11.03.2015 18:00
2.80   10.00   1.52

Én is fogadok a Győr sikerére.

Tippmix veri az internetes mezőnyt!!! LOL  :D 1,61