SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 02, 2021, 09:33:52
Véget érő események, és persze két nyertes tipp  :D Amilyen a formám, egyértelmű, hogy kimaradtak.   :D

Egyébként nem is ez itt a probléma(persze ez is), hanem az, hogy az előző hónapokban is rengetegszer csináltam így, hogy mondjuk 30-án írtam előzetest a másik hónap elején rendezendő eseményre (akkor sem voltak még meghirdetve a köv. hónap gurui), és az előzetes mindig be is került a következő hónap versenyébe. Akkor sem jeleztem sosem. Egyszer rákérdeztem, azt mondtátok, hogy no problem, lehet írni, be fog kerülni, és mindig be is került. Ezért mertem azt gondolni talán joggal, hogy most is automatikusan bekerül.

Jelentsd kérlek a két tippet.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 02, 2021, 11:06:19
Jelentsd kérlek a két tippet.
már jelentem is  ;D

(utoljára még suliban jelentettem: Tanár Úrnak tisztelettel jelentem, az osztály létszáma ...  ;D )

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 02, 2021, 11:11:54
már jelentem is  ;D

(utoljára még suliban jelentettem: Tanár Úrnak tisztelettel jelentem, az osztály létszáma ...  ;D )

Néha fel kell eleveníteni azokat a gyönyörű pillanatokat.  ;)

Megoldva.  :ok:

Egy apró kis megjegyzés: a "be kell", és a "szeretném ha" között van némi különbség.  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 02, 2021, 09:33:52
Rákerestem már, hogy jól emlékszem-e, de jól. Például itt e két írás, ugyanúgy július végén beküldve augusztus eleji meccsekről szóló írások, automatikusan bekerültek a köv. hónap gurus versenyébe. Pedig ott sem volt sehol jelezve, kérvényezve, hogy kerüljenek be, ahogy korábban sem. Most 'bemákolok' két nyertes tippet itt a gelyvás hónapjaim után, aztán nesze  :D

Szóval a lényeg, ennek a kazah-ukrán írásnak és a norvég-hollandnak ugyanúgy ott lenne a helye a szepmtemberi versenyben, mint ahogy a linkelt kosármeccsek automatikusan bekerültek az augusztusi versenyben, ahogy az meghirdetésre került.

Az új versenyeket a hónap vége fele szoktuk kiírni, kb. olyan húszadika után. Nyilván erre nincs egy pontos szabályunk.

Amikor létrejön a verseny, akkor automatikusan be tudjuk választani az addig megírt, és abba a versenybe beillő elemzéseket/tippeket. Most megtörténhet, hogy ez kimaradt.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy simán benne van a pakliban, hogy amikor az említett júliusban megírt elemzéseket megírtad már "élt" a rendszerben az augusztusi verseny.

Túl van ez tárgyalva. Bekerültek a tippek. Haladjunk.  :ok:

Prémium szeptember 2021:

1. hely: Szigo
Nyereménye: 26556 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Titti7
Nyereménye: 13535 HUF Skrillen keresztül

3. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 5605 HUF Skrillen keresztül

4. hely: Powell
Nyereménye: 5472 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 3728 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Sound
Nyereménye: 3698 HUF Skrillen keresztül

7. hely: csatarid
Nyereménye: 3405 HUF Skrillen keresztül

8. hely: BvB_09
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Hali!

Remélem nem gond, ha visszatértem. :D


Prémium október 2021:

1. hely: oakland23
Nyereménye: 18409 HUF Skrillen keresztül

2. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 16890 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 9539 HUF Skrillen keresztül

4. hely: zsivany20
Nyereménye: 8456 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Sound
Nyereménye: 4707 HUF Skrillen keresztül

6. hely: Várda64
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

7. hely: csatarid
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: Titti7
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Prémium november 2021:

1. hely: BvB_09
Nyereménye: 19079 HUF Skrillen keresztül

2. hely: Titti7
Nyereménye: 15226 HUF Skrillen keresztül

3. hely: Szigo
Nyereménye: 8077 HUF Skrillen keresztül

4. hely: csatarid
Nyereménye: 7285 HUF Skrillen keresztül

5. hely: Várda64
Nyereménye: 6579 HUF Skrillen keresztül

6. hely: zsivany20
Nyereménye: 3754 HUF Skrillen keresztül

7. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

8. hely: oakland23
Nyereménye: 2000 HUF Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

@Admin  Irtam egy tippet a Durrant - O'Connor meccsre es sikerult rossz piacra bekuldeni... Ahogy az elemzesbol is lejon, a legtobb 180-ra szerettem volna tenni a tetem. Lehet ezen segiteni? Köszi!

Idézetet írta: peshark Dátum december 20, 2021, 12:54:28
@Admin  Irtam egy tippet a Durrant - O'Connor meccsre es sikerult rossz piacra bekuldeni... Ahogy az elemzesbol is lejon, a legtobb 180-ra szerettem volna tenni a tetem. Lehet ezen segiteni? Köszi!

Sajnos ebben az esetben maximum törölhetjük (amit meg is tettünk) a tippet, egyéb lépést nem tehetünk.

Idézetet írta: Admin Dátum december 20, 2021, 18:58:18
Sajnos ebben az esetben maximum törölhetjük (amit meg is tettünk) a tippet, egyéb lépést nem tehetünk.

Akkor az járható út lenne, hogy lementem a szöveget, kitörlitek a tippet és berakom a szövegem a normális tipphez? :D

Idézetet írta: peshark Dátum december 20, 2021, 19:06:43
Akkor az járható út lenne, hogy lementem a szöveget, kitörlitek a tippet és berakom a szövegem a normális tipphez? :D

Új tipp beküldése az egyetlen járható út.

Idézetet írta: Admin Dátum december 20, 2021, 19:10:02
Új tipp beküldése az egyetlen járható út.

Tökéletes, köszönöm a segítséget! :)