Női Kézilabda BL 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:58:47, Admin
Női Kézilabda BL 2021/22

Itt lehet beszélgetni a 2021/22-es női kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 30., 12:00CET

itt a nagy szezonnyitó hétvége, erre sehol senki, semmi tipp  :laugh: :'(

Az kemény, hogy Radicevic és Mehmedovic elment a Kastamonuhoz, kíváncsi vagyok mennyit kapnak kézbe  :D
Kastamonu - Odense 25-31, de Rajcic, a Kastamonu kapusa extrát hozott, nagyon jól védett, rengeteg ziccert fogott, mégis full esélytelen volt a Kastamonu. Radicevic és Mehmedovic két energiabomba, kíváncsi vagyok, meddig fognak pörögni, mert a BL-ben full esélytelenek, a török bajnokság meg gondolom hatalmas motiváció nekik  ;D A Kastamonut sem értem, mert ha csapatot építenek, én azért valahonnan két átlövőt összekukáztam volna, de ez így nagyon karcsú...

bl-ben el lesznek ők, előre léptek mert Montenegróban még bajnokság se volt  :'(  ;D :D
Reistad vs CSM 5gól
Háfra vs Vipers 2 gól
Reistad > Háfra  ;D

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 12, 2021, 20:25:24
bl-ben el lesznek ők, előre léptek mert Montenegróban még bajnokság se volt  :'(  ;D :D
Reistad vs CSM 5gól
Háfra vs Vipers 2 gól
Reistad > Háfra  ;D


Én inkább Dahlt emelném ki, aki brutálisan megszórta a Győrt. Háfráék kortársa. ÉS nem azért kiemelendő mert 12gólt dobott, hanem ahogy dobta.. Megkockáztatom most, a legnagyobb felfedezettje lesz az évnek és ő lesz az újabb példája hogy kell játékost nevelni 19-23év között..

Nekünk van egy Klujberünk, aki 3év alatt nem tanult meg védekezni és nem lehet kettesben fent hagyni és egy Háfránk aki annyira 0, hogy Ambros alig meri játszatni. Ha Ryu teljesen beilleszkedik és Minko felépül ennyit se fog, mert úgy látszik Hansent is eléggé erőlteti Ambros, ami nem is csoda, mert őt nem kell cserélni.


Oak: Az a 4 konti játékoson kívül a többi nem bl szintűek.. Gondolj bele, olyan törökök a kiegészítők akik még EBre se jutnak ki..

Tényleg, én csak azt remélem a következő generáció jobb lesz. Vámos, Kuczora, Pál, Kajdon, Afentaler, Farkas

ehftv.com az istenért sem engedett be a régi regisztárációval, végső elkeseredésemben ráklikkeltem az azonosítás facebook-kal opcióra, aztán kellett még egyet kattintani, és máris benn voltam :D Facebook nélkül lassan már szarni sem tudunk...

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 19, 2021, 14:11:12
ehftv.com az istenért sem engedett be a régi regisztárációval, végső elkeseredésemben ráklikkeltem az azonosítás facebook-kal opcióra, aztán kellett még egyet kattintani, és máris benn voltam :D Facebook nélkül lassan már szarni sem tudunk...

jött nemrég email hogy jelszót kell választani mert összevontak valamit valamivel, megújultak ;D
Háfra vs Krim 1gól
Reistad vs Brest 6gól
Dahl vs Savehof 5gól

2 mecs után Dahl 17gól Reistad 11gól Háfra 3gól  ::)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum szeptember 20, 2021, 18:30:55
jött nemrég email hogy jelszót kell választani mert összevontak valamit valamivel, megújultak ;D
megkaptam én is, próbáltam belépni a régivel, választottam újat, csináltam én mindent, de sehogy sem volt jó nekik. Végső elkeseredésemben választottam azt a facebookos izét, aztán tényleg két két kattintás után tudtam nézni a meccset. Viszont most baromira fogalmam nincs, hogy mi a jelszavam :d, vagy legközelebb hogy tudok majd belépni.
Nekem most is csak a sign in with facebook opció működik, amúgy nem tudok belépni sehogy...

Háfra vs CSKA 1 gól
Reistad vs Buducnost 4 gól
Dahl vs Metz 4 gól

3 mecs után Dahl 21 gól Reistad 15gól Háfra 4gól  ;D

Fradi 9 év után tudott újra nyerni Rosztov ellen :ok: Győr meg védelmet oda rakta 10 meg 15 perces gólképtelen Moszkova, Solberg 40% hatékonyság
jah Kristiansen 18. percben piros lapott kapott 7es fejlövés után
3 hét múlva újra meccsek

Hafra alig jatszik. Ami varhato volt. 6.opcio max. Oftedal,Kristiansen,Minko,Ryu es Hansen egyertelmuen elotte van a belso posztokon.

Reistad vs Ftc 10gól
Dahl vs Kastamonu 2gól
Háfra vs Odense 1gól

4 mecs után Dahl 23 gól Reistad 25gól Háfra 5gól 

sajnos 0 meccset láttam a hétvégén :-\

#13 október 23, 2021, 19:31:03, csak1tomi
Győr -2,5
Vendégcsapat 1-5 góllal nyer

29:33

#14 október 23, 2021, 17:35:59, csak1tomi
fradi meccsen végén 7est elfújták kidobásnak, mikor levágta 6est és kontakt volt, ez mindig 100% hetes, kapták is a "buzi ribanc"ot az orosz bírók  ;D :D de a végén csak ott a győzelem