Sportingbet - SPF, Napi Ajánlat!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sassari - Charleroi, elsőként éri el a 10 pontot: Charleroi, odds: 3,6
Igokea - Khimki, Igokea +8,5 pont (hossz. nélkül), odds: 1,8
ASVEL - Valencia, ASVEL +7,5 pont (hossz. nélkül), odds: 1,8

brávó Pika.. :D

arra se venni a fáradtságot hogy saját listát állíts össze :DDD

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 13, 2013, 20:19:25
brávó Pika.. :D

arra se venni a fáradtságot hogy saját listát állíts össze :DDD
Az még hagyján, hogy a Maradj talpon játékban is rendre csak másolja a másik tippjét, de itt még a szabályzatot sem olvasta el...
Magyarán: teljesen mindegy, hogy jönnek-e a tippek, úgy sem nyerhet.  :D :D :D :D

Melóban voltam,dolgoztam. Gondoltam,hogy le ne maradjak a játékról,megosztom az előttem levő tippjét. De látom,az is baj,hogy megszülettem..

Igen drogos,ott is másoltam,innen is,meg onnan is,és? Fáj ez neked? Nincs időm nekem keresgélni tippeket,ezért is nem játszom mostmár. Látszik,hogy nincs jobb dolgod,na de mindegy.

További szép estét!   :-\

Egyrészt megtisztelő, mikor a tippemet másolják, másrészt viszont addigra már két meccs is elkezdődött a háromból...

Harmadrészt az első tipp elúszott, pedig 11:11-nél együtt voltak újra a csapatok.  (és volt 14:16 is)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 13, 2013, 22:23:15
Egyrészt megtisztelő, mikor a tippemet másolják, másrészt viszont addigra már két meccs is elkezdődött a háromból...

Harmadrészt az első tipp elúszott, pedig 11:11-nél együtt voltak újra a csapatok.  (és volt 14:16 is)

Ha ezt látom és tudom,ugyancsak nem osztom meg,de épp annyi időm volt,hogy másoljam és elküldjem.

Idézetet írta: Pikaa Dátum november 13, 2013, 22:13:40
Melóban voltam,dolgoztam. Gondoltam,hogy le ne maradjak a játékról,megosztom az előttem levő tippjét. De látom,az is baj,hogy megszülettem..

Igen drogos,ott is másoltam,innen is,meg onnan is,és? Fáj ez neked? Nincs időm nekem keresgélni tippeket,ezért is nem játszom mostmár. Látszik,hogy nincs jobb dolgod,na de mindegy.

További szép estét!   :-\
Van jobb dolgom, csak mulatságosnak tartom ;)

Peace  :beerchug:

Hát ma se nyertem :S Grat. drotosani vagy FIRPO82 ?  KELL a sportingbetes toll !!!!:D

Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 13, 2013, 16:10:54
Mi lett a ma reggeli sorsolással?Eső miatt elmaradt? :laugh:

Meglesz tartva hamarosan, csak sok volt a teendő.

#54 november 13, 2013, 23:56:16, Milan
Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 12, 2013, 15:35:54
Számomra a top 5 irodában benne vannak,de némely dologban azért lehetnének jobbak:
Jó lenne, ha lehetne például kézilabdában félidei eredményre tippelni.
Nem lenne rossz ha lenne például kosárlabdában vagy 3 féle ponthatár vagy 3 féle hendikep megadva.
Jó lenne, ha lehetne olyan szelvényt csinálni, hogy betutizik az ember egy pár meccset és ahhoz ír még pár meccset kombinációba(bár ezt a lehetőséget más irodáknál is hiányolom-összesen egyről tudok amin ezt lehet).
Amúgy tényleg nem rossz, sokmindenre lehet fogadni(még noname izraeli női focira is), valamint a bónuszok is eléggé megfelelőek.

Íme a győztes. Gratulálunk!

Megj.: 1. és az utolsó véleményt nem vettük figyelembe, előbbiben nincs javaslat, utóbbi meg túl későn érkezett.

Köszönöm szépen.Ez a sors keze volt. ;)

Idézetet írta: Jabba Dátum november 13, 2013, 16:00:09
Alba Fehervar v Kolejliler: Alba Fehervar győz @ 2.60
Varese v Ratiopharm Ulm: Ratiopharm Ulm győz @ 2.25
Union Olimpija v Paris-Levallois: Union Olimpija -5.5 @ 1.80
Össz: 10.53

Íme a szerdai nyertes! Gratulálunk!  :beerchug:

Sportingbet - SPF, Nap Ajánlata - Csütörtök, November 14!

A mai nap az új játékosoké a főszerep, vagyis azoké akiknek még nincs Sportingbetes számlájuk, s soha nem is volt.

Nyiss egy Sportingbet számlát általunk ITT!

Küld el az újonnan regisztrált Sportingbetes számlád azonosítószámát a [email protected] e-mail címre!

Az azonosítószámod megtalálod a számládra való bejelentkezés után (bal oldalt fent, Felhasználói azonosítója: xxxxxxx)

Jelentkezési határidő: November 14, 23:59 CET!

A mai nap általunk regisztrálok közt kisorsolunk egy Sportingbetes ajándékcsomagot!

Íme a Sportingbet ajándékcsomag tartalma (eredeti Wolves mez, tollak, pókerkártya):



Sok sikert!  :beerchug:

Sziasztok !Elnézést hogy most írok de egyetemre járok és általában ilyenkor jutok géphez . Ahogy este figyelgettem a tegnapi Eurocup kosarakat abban a tudatban feküdtem le hogy én nyertem . igaz az össz. szorzóm csak 6,53lett de elsőnek éreztem magam . Firpo érvénytelen tippet tett mert módosította a 8feletti oddsát , Jabba tippje pedig vesztes . Az OLimpija - Paris  meccs 63-63s döntetlennel ért véget és hoszabításban igaz hogy 8-l nyert az Olimpija de a Sportingbeten a hendikep fogadás nem számít a hoszabtásban , csak a rendes játékidő a mérvadó "Hosszabbítás nem számít.". Ezek alapján mind 3 tippem győztes , jabba-é pedig vesztes. "Elnézést" hogy mertem szólni , de szerintem így igazságos.

Idézetet írta: drotosani Dátum november 13, 2013, 19:20:31
ASVEL v Valencia   Tipp: Asvel +7   Odds:1,875
Sassari v Charleroi Tipp: Charleroi +18  Odss1,875
Union Olimpija v Paris-Levallois    Tipp: Paris +6  1,875

Totál:6.57

Igazad van drotosani! Elnézést a kavarodásért.  :beerchug: