PDC Darts Világbajnokság 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a VB-t?

Michael van Gerwen
21 (75%)
Michael Smith
7 (25%)

Összes szavazó: 26

Szavazás lezárva: január 02, 2019, 12:28:03

Idézetet írta: robmiller Dátum december 14, 2018, 09:54:33
Gyertek àt kérlek a vb-s topikba! Ne két helyen menjen egyszerre az eszmecsere. Könnyebb és kényelmesebb egy helyen lekövetni a kommenteket!

Hétvégén nekiállok a "hogyan használjuk a fórumot" könyvemnek.  ;D  :cya:

OFF vége!


Darts szakik!

Rasta Lewisra, miért van ez a viszonylag nagy odds Harris ellen?
Nem követem annyira a dartsot, de tavaly klasszis szinten tolta. Egy Harrist vernie kellene, nem? Vagy az csak kifutott eredmény volt és most gyenge formában van?

Köszönöm előre is a választ!

Idézetet írta: Gorriaran Dátum december 14, 2018, 14:00:40
Darts szakik!

Rasta Lewisra, miért van ez a viszonylag nagy odds Harris ellen?
Nem követem annyira a dartsot, de tavaly klasszis szinten tolta. Egy Harrist vernie kellene, nem? Vagy az csak kifutott eredmény volt és most gyenge formában van?

Köszönöm előre is a választ!

Igazából Lewis szerintem baromi labilis játékos. Van amikor 109-es átlagot dob és szétveri az ellenfelet, máskor meg 85-öt. Szerintem a bukik sem tudják perpill, hogy most melyik arcát mutatja, s Harris látva a tegnap Schindler elleni meccsét, rágós falat lehet, ha azt a szintet hozza ma a walesi, amit tegnap a német. Benne van, hogy nagyon simán nyer Lewis, de az is, hogy kiesik a fenébe...szerintem ennek szól az 1.40

#34 december 14, 2018, 15:00:43, robmiller
Nézegetem ezt a Tabern - Smith meccset.

Azt nézem, hogy az ausztrál azért mintha jobban muzsikálna az utóbbi időben az angolnál. Augusztusban a Brisbane Mastersen 6:1-re verte Michael Smith-et. Jó oké tudom, hogy népszerűsítő torna, de azért ez kemény alázás. Novemberben meg Keegan Brownt verte a World Seriesen és Barnevelddel 6:5-ös végletekig szoros meccset tolt, mondjuk nem volt szívonalas meccs. Agyalok ezen a Smith @1.80 megjátszásán.

De nem teszek rá semmit, mert ez a Barnard meccses tipp is úgy szállt el 2:0-ról ahogy illik. Sousa 180-akról ne is beszéljünk. Elég volt mára a pénzégetésből  ;D

Idézetet írta: Gorriaran Dátum december 14, 2018, 14:00:40
Darts szakik!

Rasta Lewisra, miért van ez a viszonylag nagy odds Harris ellen?
Nem követem annyira a dartsot, de tavaly klasszis szinten tolta. Egy Harrist vernie kellene, nem? Vagy az csak kifutott eredmény volt és most gyenge formában van?

Köszönöm előre is a választ!

Nem sokat tudok hozzfuzni Rob indoklasahoz, eltatog majd Lewis ahogy az "igazi Lewistol" megtanulta, aztan meglatjuk mire lesz ez eleg, ha 1.4korulit raknal arra a meccsre, akkor az inkabb egy 3.5 szett over, az nalam sokkal biztosabb, mint barmilyen vegkimenetelre rakni.

#36 december 14, 2018, 15:46:52, peshark
Ez a durva amugy ezen a Barnard meccsen is, a portugalrol azt sem tudjuk hogy letezik egy meccs kivetelevel, aztan egyik legeben bedob 7db t20-at, a t19 drotot meg alulrol kettevagta, hihetetlen :D


Több, mint 10 meccsnyilat úsztam meg eddig ma és még hol a nap vége.  :redchug:

Köszi Sousa és Tabern!  :beerchug:

Nicholson még mindig egy agyhalott... :noway:

Sport tv harmadik meccs 2-0-nal befejezi a kozvetitest mert lejart az ido... idiotak, nem tudom mit gondoltak, minden meccs 3-0 lesz vagy mi, de ezzel hivatalosan is minden meccset a skyon nezek tovabb mert nem birom ezeket :D

Idézetet írta: peshark Dátum december 14, 2018, 17:25:36
Sport tv harmadik meccs 2-0-nal befejezi a kozvetitest mert lejart az ido... idiotak, nem tudom mit gondoltak, minden meccs 3-0 lesz vagy mi, de ezzel hivatalosan is minden meccset a skyon nezek tovabb mert nem birom ezeket :D

Ráadásul egy magazin műsor megy, nem is valami élő közveítés...   :bash:
Skyt streamen nezed!?

#41 december 14, 2018, 19:44:03, RedMunchen
Unibeten van a Fogadj biztosítással! promóció:
- Ha a választott játékosod elveszíti a mérkőzést, de övé lesz a meccs legmagasabb kiszállója, készpénzként térítjük vissza tétedet akár 15 000Ft értékben!

Mennyire jellemző, hogy a meccs győztese a legnagyobb kiszállót is elviszi?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 14, 2018, 18:13:59
Ráadásul egy magazin műsor megy, nem is valami élő közveítés...   :bash:
Skyt streamen nezed!?

Mindig ugy csinalom, hogy sky sports tv guideot megnezem, aztan beirom gugliba, hogy melyik ado es cricfree-s live streamet szoktam nezni, nekem sosem szaggat es szep a kepe.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 14, 2018, 19:40:59
Unibeten van a Fogadj biztosítással! promóció:
- Ha a választott játékosod elveszíti a mérkőzést, de övé lesz a meccs legmagasabb kiszállója, készpénzként térítjük vissza tétedet akár 15 000Ft értékben!

Mennyire jellemző, hogy a meccs győztese a legnagyobb kiszállót is elviszi?


Soha nem neztem ilyen szempontbol a meccseket, de ez teljesen hektikus, neha a king of the ochet raktam unibeten anno, de azert itt barki barmikor bedobhat egy 160-at vagy hasonlo nagy kiszallot, en ezt nem jatszanan, hacsak nem az eselyesre es elvileg jobb jatekosra fogadsz, ott azert nagyobb a valoszinusege, de nem egy eletbiztositas.

Mekkorat jatszik Burness, bedobta a szettert a duplat es kinezett oldalra hogy hoppa, nyertem egy szettet?  ;D

Na azért ma már vannak fogadhatónak tűnő meccsek, van amit már indokoltam korábban..

Richi North nyer 1,57
Josh Payne nyer 1,61
Ryan Searle nyer 1,80