PDC Darts Világbajnokság 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a VB-t?

Michael van Gerwen
21 (75%)
Michael Smith
7 (25%)

Összes szavazó: 26

Szavazás lezárva: január 02, 2019, 12:28:03

december 15, 2018, 11:41:17, SPF Admin
PDC Darts VB 2019
2018.12.13. - 2019.01.01. Alexandra Palace, London

Sziasztok!

Csináltam egy új témát a darts vb-nek, készülnék egy hosszabb esélylatolgatással negyedekre lebontva, vannak összegyűjtött anyagok a résztvevőkről, melyeket beraknék ide, illetve torna előtt ajánlanék néhány hosszú távú fogadási lehetőséget és persze a vb alatt itt tudnánk megvitatni a meccseket, és azt is előrebocsájtom, hogy minden napra hozok pár tippet. Mostanában sajnos -a snookerhez hasonlóan- a darts témában is monológot folytatok, így akit érdekelne ez a "projekt" az jelezze már valamilyen formában.. :D

A mai képvilágban (Insta-faszom meg társai), amikor az emberek alig kommunikálnak szavakkal ez kemény kihívás, de nem lehetetlen.

Nekünk is van egy-két meglepetésünk az idei darts-vb-re, ugyhogy érdemes többször betérnetek ide.  :beerchug:

Sok sikeres zöld tippet!  :topbet_125:

#2 december 05, 2018, 17:05:34, peshark
Az köztudott ugye, hogy az eddigi legnépesebb mezőny lesz ezen a vb-n, nem vagyok benne biztos, hogy ez jobbá teszi majd a vb-t, szerintem a minőség rovására mehet ez az irány, van olyan meccs, aminek a résztvevőit még én sem ismerem, pedig eléggé benne vagyok a dartsban már egy ideje.. :D Kezdetben az első és második fordulós meccsek ömlesztve zajlanak majd, az első kör az igazából egy selejtező kör, az ezt a meccset nyerők játszanak ezután kiemelt játékosokkal, ahogy az fel is van tüntetve alul. Addig is itt van az első két forduló programja, és a kevésbé ismert játékosok bemutatása.. Úgy döntöttem, hogy a jobb átláthatóság érdekében a játékost bemutató cikkeket linkkel teszem be, így jobban tudunk majd a tippekre és a gondolataimra összpontosítani  ::) ;D

dec. 13 20:00      
   de Zwaan - Kumar
   Schindler - Harris
   Dekker - Ashton
   Cross - de Zwaan/Kumar
dec. 14 13:30      
   Barnard - de Sousa
   Tabern - Ra. Smith
   Nicholson - Burness
   J. Lewis - Schindler/Harris
dec. 14 20:00      
   Noppert - Lam
   Stevenson - Evetts
   Dobey - Koltsov
   G. Anderson - Nicholson/Burness
dec. 15 13:30      
   North - Marijanovic
   Mansell - Long
   Payne - J.Smith
   Hopp   - Noppert/Lam
dec. 15 20:00      
   Alcinas - Ross
   Searle - Burton
   Brown - Sedlacek
   Gerwen - Tabern/Ra. Smith
dec. 16 13:30      
   Clemens - Kirk
   O'Connor - Meeuwisse
   Dolan - Liu
   Chisnall - Payne/J. Smith
dec. 16 20:00      
   Humphries - Hunt
   Edgar - Labanauskas
   Ro. Smith - Lim
   Wright - Alcinas/Ross
dec. 17 20:00      
   van der Voort - Ilagan
   Jones - Petersen
   Joyce - Dobromyslova
   van Barneveld - Edgar/Labanauskas
dec. 18 13:30      
   Thornton - Larsson
   Evans - Rodriguez
   Ratajski - Asada
   Webster - vdVoort/Ilagan
dec. 18 20:00      
   Lennon - Bailey
   Meulenkamp - Portela
   van den Bergh - Puleo
   Gurney - Ro.Smith/Lim
dec. 19 13:30      
   Aspinall - Nentjes
   de Graaf - Malicdem
   Cullen - Dolan/Liu
   Huybrechts - Thornton/Larsson
dec.19 20:00      
   Wilson - O'Connor/Meeuwisse
   Whitlock - Joyce/Dobromyslova
   M.Smith - Meulenkamp/Portela
   Wade - Ratajski/Asada
dec.20 13:30      
   Wattimena   - Bernard/de Sausa
   Norris - Lennon/Bailey
   Bunting - Humphries/Hunt
   Beaton - Dobey/Koltsov
dec.20 20:00      
   Reyes - Evans/Rodriguez
   King   - Dekker/Ashton
   A.Lewis - Stevenson/Evetts
   Suljovic - Searle/Burton
dec.21 13:30      
   van de Pas   - Mansell/Long
   Henderson   - Clemens/Kirk
   West   - North/Marijanovic
   K.Anderson - de Graaf/Malicdem
dec.21 20:00      
   White - Jones/Petersen
   Klaasen - Brown/Sedlacek
   Price   - Aspinall/Nentjes
   Clayton - van den Bergh/Puleo

A 9nyil.blog.hu jóvoltából olvashatunk néhány soros jellemzőt a játékosokról, folyamatosan teszik fel a játékos értékeléseket, ezzel egy időben én is megosztom ezeket a kis tájékoztatókat.

https://9nyil.blog.hu/2018/12/01/nyakunkon_a_vilagbajnoksag_820
https://9nyil.blog.hu/2018/12/03/mire_megy_a_vilagbajnoksag_egyik_legrutinosabbja
https://9nyil.blog.hu/2018/12/04/mire_mennek_a_soft_kiralyai_a_vilagbajnoksagon

#3 december 05, 2018, 17:06:06, peshark
4. és 5. résszel folytatják a 9nyil szerzői, jellemezve a két női játékost is.. :) Illetve itt vannak olyan játékosok, akikről konkrétan én sem hallottam még, de nem hiszem, hogy ezek a játékosok túl sokáig jutnának és sokat kellene velük foglalkozni az esélylatolgatásokban.

https://9nyil.blog.hu/2018/12/05/mire_mennek_a_holgyek_a_vilagbajnoksagon
https://9nyil.blog.hu/2018/12/05/pro_tour

Nézzük meg negyedekre lebontva a sorsolást, és az esélyeket.

1. negyed: a világelső és 11 további vb cím... Nem kapott könnyű sorsolást MvG, gyakorlatilag a 4. körben szembejöhet Adrian Lewis vagy Barney, utána alulról az esélyek alapján megkapja Whitlockot/Wadet, azért nem egy álomsorsolás. Ebben a negyedben Gerwen győzelmében semmi értéket nem látok, viszont az a tény, hogy a 4. körben kerülhet össze a fent említett kétszeres/ötszörös világbajnokkal, egy egész jó oddsot ad nekünk arra, hogy ellene fogadjunk majd, ha úgy adódik. Tudom, ésszerűtlennek látszik Gerwen ellen fogadni, de meg kell hagyni, hogy az idei év koránt sem szólt annyira az egyeduralmáról, mint a korábbi évek. Látjuk, hogy meg lehet őt verni, és nem hiszem, hogy az önbizalma csökkent volna, de az ellenfelek láthatják, hogy nem érinthetetlen. Nyilván hazabeszélek majd, és Barney mellett teszem le a voksom, aki megfoghatja, de ez koránt sem csak abból adódik, hogy hatalmas Barney fan vagyok...:D Egyrészt láttuk már vb-n is azt, hogy ha valaki képes megverni a világelsőt, az pont Barney lehet. Ellene valahogy a fontosabb meccseken nem jön az a ,,clutch" teljesítmény a kopasztól, ráaadásul a 4. körben 4 szettet kell nyerni a győzelemért, ami legekre lefordítva 12 leget jelent egy hosszú meccsen... Ha később találkoznának, akár már a negyeddöntőben, vagy az elődöntőben, nem pártolnám ennyire Gerwen vereségét, mert 5-6 szettben szerintem jelenleg egyetlen ember tudja legyőzni, és az az ember nem az ő negyedében van. Bíztam benne, hogy látunk egy jó vb-t Lewistól, viszont így, hogy Barney útjában van, így megelégednék tőle a harmadik körös szerepléssel..:D Azt viszont látni kell, hogy idén visszajövőben van a darts elitjébe Adrian, 16 negyeddöntőjével, 8 elődöntőjével és 4 döntőjével azért ezt jelezte is az év során, nagyon sajnálom, hogy Barneyval ilyen hamar találkozhatnak. Gerwen után Wade-re van a ,,legkisebb (10.00) odds a negyed győztese címre, de hiába az elmúlt idők jó szereplése, Wadeben nem látom most azt, hogy 5 szettig menő meccsben meg tudná verni MvG-t, már ha eljutnak odáig... Wade konkrétan már az első körben nagyon kemény ellenféllel kerülhet szembe, ha a lengyel sas legyőzi Asadat, Ratajski ellen nem hiszem, hogy bárki is szeretné az első meccsét játszani egy vb-n. Utána jöhet neki Klaasen, majd papírforma szerint Whitlock, közel sem egyszerű a helyzet. Érdemes még kiemelni Anastasia Dobromyslovat ebben a negyedben, a két vb-n induló hölgy versenyző közül őt sorsolták az első negyedbe, nyilván nagy szám lenne az is, ha az első körös meccsét nyerné az orosz, de ahogy Vincent vdVoort-ot megverte anno a Grand Slamen, úgy most is bőven benne van egy meglepi a részéről szerintem. A második körben már Whitlock jöhet szembe, az azért mindenképp keményebb dió. :D Ugye ahogy említettem, a harmadik körben már hatalmas meccs lehet Lewis és Barney meccse, az első meccsük biztos vagyok, hogy nem fog gondot okozni nekik, aztán egymás ellen mehet a tüzijáték, meg a csoda, az már teljesen 50-50 meccs lesz, valószínűleg Lewisnak több esélyt adnak majd az irodák, de Barneyt leírni vb-n elég nagy hiba lenne. A negyed alsó részéről is írtam már, Norris a kakukktojás nekem, idén gyakorlatilag nem láttam játszani, ez pedig abból adódik, hogy két European Tour versenyen indult mindössze, a Players Championshipeken pedig soha nem nyert 2 meccsnél többet, de az elmúlt időben még egyet sem. Whitlock ebből adódóan nálam a 4. körig simáán eljut, Norrist (ha egyáltalán sor kerül a meccsre és Steve Lennon nem küldi hamarabb haza Alant), ott Wade-del tolhatnak esetleg egy jó meccset.

2.negyed: A negyed felső része a keményebb dió, itt már az első körben szerintem egy nagyon jó oddsot kaphatunk, de erről később.. Felső részben gyakorlatilag a második körben egy hatalmas csata jöhet össze, aminek Gurney nem hiszem hogy annyira örül, hiszen ha hozza a selejtezős meccsét a szingapúri legenda, akkor Paul Lim következhet az észak-írnek. Ebben a részében van a negyednek még Jamie Lewis, akiről láthattuk a tavalyi vb-n is, hogy ha elkapja, nagyon tudja tolni, bár idén azért nem volt valami szuper éve, bár a tavalyi még ennél is gyengébb volt, és hát úgy is eljutott az elődöntőig az elmúlt vb-n. Na ettől függetlenül, szerintem ő nem lesz most tényező az idei vb-n, ha Schindler esetleg megnyeri a selejtezős meccsét, már ellene necces lehet a dolog, a harmadik körben pedig mindegy kit kap nálam kieső. Ide sorsolták még Chizzyt, Huybrechtset, Thorntont, egyikőjükben sincs most szerintem meg az a plusz ami egy jó vb-hez kell, pedig nagyon örülnék neki, ha bármelyikük is végre jól játszana, de nem érzem úgy, hogy ez most fog bekövetkezni. A negyed alsó részében ott van az én vb-esélyesem, vagyis Gary Anderson. Rá gondoltam akkor, amikor Gerwen legyőzőjéről beszéltem..Igazából Wattimena kellemetlen ellenfél lehet már a harmadik fordulóban, de szerintem ott sem fog sokat totojázni Gary, alulról nem gondolom, hogy bárki veszélyt jelentene rá, oké ismert nevek, VdvVoort, Webster vagy épp Dobey, Beaton, de egyik sincs Gary közelében sem. A negyeddöntőben már parázs csata lehet ha mondjuk Gurney/Paul Lim vagy éppen egy jól teljesítő Chizzy jön szembe, 5 nyert szettben egyedül Gurneyt tudom elképzelni, aki jelenlegi formájában meg tudná szorongatni a skótot, viszont megverni szerintem jelenleg ő sem. Így adódik a helyzet, hogy az második negyedet nyeri Gary és amennyiben az első negyedben érvényesül az irodák szerinti papírforma, akkor az elődöntőben MvG-Gary meccset láthatunk... 1,50-es odds van Gary negyed győzelmére, nem egy életbiztosítás ezen az oddson, ha 1,8 körül lenne, gondolkodás nélkül raknám.

3.negyed: Talán az egyik legkevésbé megjósolható negyed. Itt található ugyanis a címvédő, Rob Cross személyében, aki már az első meccsén valószínűleg az egyre jobb formában és magabiztosabban játszó Jeffrey de Zwaannal játszhat, 3 nyert szettben ott egész nyugodtan jöhet majd a meglepi az alapján, amit a két játékostól idén láttunk. Cross egyértelműen nem hozza azt a játékot, amivel tavaly vb-t nyert, engem nagyon meglepne, ha itt címvédést láthatnánk, valahogy nem tudom elképzelni, hogy milyen forgatókönyvnek kellene lennie ahhoz, hogy ez bekövetkezzen. Ha abszolválná az első meccsét Cross, a második körben Reyes/Evans jöhet szembe, Rapid Ricky is egyre jobb formát mutatott idén, Cristo verte már meg november végén Crosst (méghozzá 6-1-re).. Akik viszont még az említett játékosoknál is nagyobb veszélyt jelenthetnek, az Johnny Clayton, Dimitri van den Bergh és Bunting. Mind a hárman jól belehúztak a sorsolásnál, Clayton már az első meccsén megkaphatja az ifjúsági vb címét megvédő belgát, az hatalmas meccs lesz, utána a győztesnek valószínűleg Bunting jön majd, aki szintén javuló formát mutat mostanában, majd aki megnyeri ezeket a meccseket játszhat az eddig kibeszélt Cross ág nyertesével... Igazából nálam leginkább a Clayton/Dimitri meccs győztese esélyes arra, hogy ebben a negyedben az egyik negyeddöntős helyet elhozza. Crossban most nem látom azt az átütő erőt, mint tavaly és mind Claytonnak, mind a belgának meglehetősen jó éve volt. A negyed alsó részében pedig olyan játékosok vannak a selejtezősökön kívül, mint Suljovic, Wilson, Michael Smith és Hendo. Ebből a részből leginkább Suljo-Smith küzdhet majd meg az előzetes elvárásoknak megfelelően a negyeddöntős helyért, de Hendo bármikor tud egy jó játékot előhozni és ugyanez érvényes Wilsonra is. Suljovic az első körben –nálam- a 32g-os táblát beszakító nyilakkal dobáló Ryan Searlevel játszhat, aki szintén egyre stabilabb játékossá növi ki magát, nem lesz az egyszerű menet az osztráknak. A selejtezős játékosokból Searlen kívül szerintem itt nem nagyon fog senki meglepetést okozni, és a négy kiemelt közül valaki fog bejutni a negyeddöntőbe. Személy szerint én Smithre teszem le a voksom, igazából az oddsok alapján az egész negyed megnyerésére is neki van a legjobb esélye (Cross csak a második helyen van), sajnos Smith sokszor nem tudja a legfontosabb pillanatokban kihozni magából azt, amit tud. Tavaly emlékezhetünk, hogy Cross ellen tavaly 3:2-es szett előnyben jó néhány meccsnyilat elrontott, sajnos ez gyakran jellemző rá, én nagyon szeretem a játékát, annyira letisztultan, ösztönösen dobja el a nyilait, hogy öröm nézni, örülnék neki, ha behúzná az egész negyedet, de az eszem azt mondja, hogy még 3,50-es oddson sem igazán éri meg ezt megjátszani...

4.negyed: Számomra a legkevésbé izgalmas negyed ez, az tény, hogy szórakoztató figurákkal van tele, de a szórakozás mellé azért a teljesítmény sem árt, amiből pedig nem vagyok biztos, hogy olyan sok jót láthatunk majd ezektől a játékosoktól. Az irodák szerint a negyed fő esélyese a skót Peter Wright, hát igazából egy forintot nem tennék rá, hogy sikeresen abszolválja ezt a negyedet. Természetesen idén nyert Players Championshipeket, megnyerte a Melbourne Masterst, de valahogy én mégsem látom most benne azt a magabiztosságot és jó teljesítményt, ami egy vb előtt szükséges. Én is aktívan dartsozok azért, ennek az egyik fő oka egyértelműen az, hogy gyakorlatilag meccsenként váltogatja a nyilait, nem láttam még olyan játékost, akinek ez bármikor is jót tett volna, nyilván tudja ő hogy mit csinál és nem nekem kell neki osztani az észt, de ez egyértelmű, hogy ennyi nyíl és szerelékcsere mellett nem lehet folyamatosan jól játszani. Ha végre befejezné ezt azzal a darts világának is nagyot segíthetne, mert szerintem mindenki szeretne egy stabil, jó Peter Wrightot látni, másrészt nekünk is sokat segítene, ugyanis akkor nem sokat gondolkodnék a negyed megnyeréséért járó 2-es oddsán, hanem tolnám rá az egyenlegem egy részét. Az első körben Toni Alcinas jön majd szembe valószínűleg, már ő sem egy kellemes ellenfél, ha a spanyolt legyőzi, utána szerintem könnyebb meccse következik majd a skótnak, BvdPas jelenleg nem tényező a dartsban, selejtezős ellenfele pedig ha le is győzné a hollandot, Wright a biztos megálljt jelentené. A 4.kör tehát gyakorlatilag biztos Wrightnak, még a negyedik körös meccsét is valószínűleg meglehetősen könnyedén fogja venni, viszont a negyeddöntőben a negyed felső részéből egy komolyabb ellenfélt kaphat, akibe azért beletörhet a bicskája.. A komolyabb ellenfél a legvalószínűbb esetben a friss Grand Slam győztes Gerwyn Price lesz. Pricenak azért nem lesz könnyű dolga, már a harmadik körben szembejön majd Kyle Anderson (ha minden jól megy) és azért az ausztrál tud nagyon jól játszani, bár ha Price tovább folytatja a Grand Slamen is látott mentális hadviselését, akkor hamar kizökkentheti ellenfelét.. A negyedik negyed felső részében található még Ian White, aki jelenleg 11. ranglistás hellyel büszkélkedhet, viszont már a harmadik körben minden bizonnyal Steve West ellen fog játszani, aki sosem könnyű ellenfél. Valamiért azt gondolom, hogy ha Price legyőzi majd ausztrál ellenfelét, akkor a következő meccse könnyebb lesz, aztán meg tolhatnak egy nagy meccset Wrighttal a negyeddöntős helyért...

Ami a hosszútávú tippeket illeti:

Körülbelül két hete behúztam Gary Anderson végső győzelmét 4,50-es oddson, ez azóta egy kicsit csökkent, de amíg 4 felett adnak rá, nálam ez még mindig value tipp. Egyszerűen az egész éves teljesítménye alapján mondom ezt, rászolgált arra, hogy megkoronázza 2018-at, nem lenne egy egyszerű kihívás, de szerintem bőven megugorható, sokat beszéltem már róla a nyegedében, az elődöntő vízválasztó lesz, ha bekerül a döntőbe, ott szerintem már nincs olyan, aki megverhetné.

Az első negyed nyertesének poénból, kisebb pénzzel szintén behúztam Barneyt (13,00) és Lewist (17,00). Mindkettejüket megindokoltam a negyedet kifejtő soraimban. Nyilván ez meglepetés lenne, de azért tavaly is volt bőven meglepetés a vb-n, idén is lesz ebben biztos vagyok, és ha azt nézzük, hogy egy 5x és egy 2x világbajnokról beszélünk, akkor nem is lenne itt semmi akkora meglepetés.. :D

A nyertes ágban is gyakorlatilag biztos vagyok, hogy a felső lesz, de hát ezt elég sokan gondolják így rajtam kívül, 1,28-ért én ezt hagytam.

Talán a párosítás fogadásoknál van még egy olyan rész, amiben lehet valamennyi érték, hogy ki jut tovább a versenyen. Ahogy részleteztem, nálam Gary gyakorlatilag tuti elődöntős, Gerwen viszont nem.
MvG – Gary Anderson V 2,37

Abbahagyhatnám már Gary favorizálását, de a 9 nyilas kiszálló esetén is a legjobb esélyt neki adom, amire 5,50-es oddsot adnak, azért ez megfontolandó.

A kiesés időpontja opcióban is van egy nagyon tetszetős kis odds, ahogy részleteztem már Cross negyedét, nálam a 4. forduló jelenti a végállomást a címvédőnek Clayton/Dimitri/Bunting ellen, erre 4,33-at kínálnak.

Nézzük akkor az első körös tippeket, olyan túl sok érték nincs a meccsekben, akad viszont néhány ahol nem igazán értem az oddsokat. Az egész vb alatt rendszerezni fogom a tippjeimet aszerint, hogy mennyire gondolom őket biztosnak, A-B-C kategóriás tippek lesznek majd, nyilván az A a legbiztosabb. Illetve gondoltam még egy A+ kategóriára, amire pedig mehet minden... :D Ilyen A+os tipp nem hiszem hogy sok lesz, de remélem azok betalálnak majd elég rendesen.

Igazából az első körben 2 olyan odds van, amit egyáltalán nem tudok hova tenni.. Az első az Ryan Searle oddsa, egyszerűen jobb játékos ellenfelénél, a formája is rendben van, sokat láttam mostanában játszani, nem hiszem, hogy gondot jelentene neki az első forduló. A második (időrendben) pedig Paul Lim, 2 feletti oddsot kapott az öreg, sokat nézem a soft szakágat is, még mindig ugyanolyan jó formában játszik Lim bácsi, egy Ross Smith ellen ne neki legyen már nagyobb oddsa... Láthattuk a tavalyi vb-n is, hogy mire képes még mindig, ugye ott volt a ,,majdnem 9 nyilasa", de azért egy stabil 90+os átlagot úgy gondolom, hogy gond nélkül fog hozni, amivel egy első körös meccset bőven lehet nyerni a vb-n. Dobromyslova szett győzelmére sem adnék én ilyen magas oddsot, azért megmutatta már párszor, hogy milyen játékot képes hozni, én bízok benne, hogy ezt ismét láthatjuk majd tőle és legalább egy szettre jó lesz, 3 nyertig mennek a meccsek, nem lesz ez sima 3-0 oda... Az utolsó tippemhez sokat nem fűznék hozzá, Evans nálam az első kör egyik legtutibb győzelme.

Ryan Searle győzelme 1,72 A
Paul Lim győzelme 2,20 A
Dobromyslova +2.5 1,72 B
Ricky Evans győzelme 1,40 B

Az első körös (selejtezős) meccseknek megfelelően fogom írni a második körös tippeket, amikor már kijönnek az oddsok a meccsekre. Ennyit tudtam most kihozni ebből, bármilyen felvetésre, kérdésre viszont szívesen reagálok! :D


Darts-vb Tippjáték

Tippelj a 2019-es darts-vb mérkőzéseire. A legjobb tippelők pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények:

1.hely: 10 000 Forint Skrillen keresztül

2.hely: 5 000 Forint Skrillen keresztül

3.hely: 3 000 Forint Skrillen keresztül


Jó hír!

A darts-vb alkalmából kiegészítettük a tippelési lehetőségeket, így a mérkőzés kimenetele mellett tippelhettek pl. a pontos eredményre, szetthendikepre, 180-asok számára stb.

Darts-vb: Rendhagyó világbajnokság előtt állunk

Csütörtök este kezdetét veszi a 2019-es darts-világbajnokság a londoni Alexandra Palace színpadán! Olvasd tovább


Idézetet írta: peshark Dátum december 04, 2018, 16:36:37
Sziasztok!

Csináltam egy új témát a darts vb-nek, készülnék egy hosszabb esélylatolgatással negyedekre lebontva, vannak összegyűjtött anyagok a résztvevőkről, melyeket beraknék ide, illetve torna előtt ajánlanék néhány hosszú távú fogadási lehetőséget és persze a vb alatt itt tudnánk megvitatni a meccseket, és azt is előrebocsájtom, hogy minden napra hozok pár tippet. Mostanában sajnos -a snookerhez hasonlóan- a darts témában is monológot folytatok, így akit érdekelne ez a "projekt" az jelezze már valamilyen formában.. :D

Köszönjük a munkádat és a linkeket is, hasznos anyagok nekünk, akik nincsenek annyira képben!!  ;) :ok:

:beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 12, 2018, 11:04:02
Köszönjük a munkádat és a linkeket is, hasznos anyagok nekünk, akik nincsenek annyira képben!!  ;)

Nincs mit, szerintem egész korrekt rövid összefoglalók, viszont a legjobb 16-tal adós vagyok még, itt is van..:D

https://9nyil.blog.hu/2018/12/11/mire_megy_a_vilagbajnoksagon_a_ketszeres_vilagbajnok
https://9nyil.blog.hu/2018/12/12/gary_vagy_michael_tenyleg_kettejuk_kozott_fog_eldolni

Darts-vb: 100 000 Forint értékű bónusz kerül kiosztásra a torna alatt

Naponta 5 000 Forint értékű Unibetes bónuszokban részesülhettek, illetve részt vehettek a tippjátékunkban is, ahol a legjobb 3 játékost díjazzuk.


Egy külföldi dartsos fórumon zajlik egy tippjáték, ott jelenleg 17 ember adta le a tippjeit az első és második körös meccsekre, amiket összeszedtem, hogy egy kicsit lássuk az összképet, mit várnak az emberek a meccsektől. A csütörtök-péntek-szombati meccsek eredményeit gyűjtöttem ki eddig, ezt csinálom majd folyamatosan, mindenkinek ad egy támpontot szerintem :D A meccsek sorban vannak monogramokkal, ahol második körös meccs, ott általában két meccsre is vannak a tippek.




Én Schindlerre behúznék egy 3-0-át  :)