Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Audiofly Dátum április 07, 2013, 21:48:52
Sziasztok

Azt szeretném megkérdezni tőletek hogy a HUf alapú MB át lehet e változtatni euro alapúra ?

Elvileg nem, de az ügyfélszolgálatuk tud ebben segíteni.

Egyébként a Moneybookers-nek egy "vaskos" témája van a fórumon, itt az Online Sportfogadás Fizetőeszközökön belül, felül.  Inkább oda ríj legközelebb...

Sziasztok, én most kezdeném a hetes sportfogadásokat.
A bet365-nél nyitok számlát.

Lenne pár kérdésem hozzátok.
Pénz be és kifizetésére a Skrill-re gondoltam, mint egy netes pénztárca, de nem tudom pontosan, hogy működik a dolog. Remélem kifizetésre is kell majd nem csak befizetésre.
-  Hazai bank --> Skrill --> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda --> Skrill --> Hazai bank.
-  Bank kártya ( MC ) --> Skrill --> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda --> Skrill --> Hazai bank.
-  Vagy inkább a Skrill-től kell felvenni Skrill MasterCard-al az ATM-nél?
-  Milyen költségek vannak? Utalás, levétel,kártya díj,stb......

-  Szerintetek az esetleges koncessziós díj bevezetése után marad az iroda?

Ha valamit kihagytam, mint kezdő sportfogadó vagy nem jól gondolok, akkor kérlek, javítsatok ki.
Nagyon megköszönném, ha valaki részletesen segítene.

Most még haldokló netről vagyok, de a hétvégére ígértek rendes netet.


Idézetet írta: focitomi Dátum április 08, 2013, 23:00:50
Sziasztok, én most kezdeném a hetes sportfogadásokat.
A bet365-nél nyitok számlát.

Lenne pár kérdésem hozzátok.
Pénz be és kifizetésére a Skrill-re gondoltam, mint egy netes pénztárca, de nem tudom pontosan, hogy működik a dolog. Remélem kifizetésre is kell majd nem csak befizetésre.
-  Hazai bank --> Skrill --> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda --> Skrill --> Hazai bank.
-  Bank kártya ( MC ) --> Skrill --> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda --> Skrill --> Hazai bank.
-  Vagy inkább a Skrill-től kell felvenni Skrill MasterCard-al az ATM-nél?
-  Milyen költségek vannak? Utalás, levétel,kártya díj,stb......

-  Szerintetek az esetleges koncessziós díj bevezetése után marad az iroda?

Ha valamit kihagytam, mint kezdő sportfogadó vagy nem jól gondolok, akkor kérlek, javítsatok ki.
Nagyon megköszönném, ha valaki részletesen segítene.

Most még haldokló netről vagyok, de a hétvégére ígértek rendes netet.

A folyamatábrák jók!

Ha skrillről "hazautalsz", akkor 1,8 eurós fix költséggel számolhatsz, összegtől függetlenül, tehát nem érdemes elaprózni.

Ha bankkártyát csináltatsz a Skrillhez, akkor azzal számolnod kell, hogy a kártya nem lehet forint elszámolású, hiába forint alapú a Skrill számlád!
Ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy még az egyébként díjmentes vásárlásoknál is lesz 3-5% közötti költséged a konverzió miatt.
Ha meg pénzt veszel fel, akkor ehhez hozzájön még 1,8 eurós díj is. (van néhány ATM Pesten, ahol eurót is felvehetsz)

Tehát a hazautalás és a kp felvét százalékosan annál drágább, minél kisebb összeget veszel fel, vásárlásnál mindegy, ott az összeggel arányos a költséged, csak az aktuális árfolyamtól függ. (illetve hogy mire ténylegesen megtörténik az elszámolás - ez a vásárlást követő 1-2 nap - merre mozdult az árfolyam)

A kártyának van 10 eurós éves díja is.
Én csak vásárlásra használom, ha készpénz kell, akkor inkább az utalást választom, mert így is 1,8 euró a költség, de nem kell 3-5%-ot fizetnem a pénzváltás miatt.
(az más kérdés, hogy amikor a magyar számláról felveszem, akkor is van egy kp felvételi díjam, de az 100 000 ft-nál is csak 300 ft költség és nem 3-5000, mint ha Skrill kártyával vettem volna fel.)

Ha még nem nyitottál Skrill számlát, akkor használd az oldalon lévő linket és az első irodai befizetésed után (Skrill-->bet365) kapsz 20%, max. 10 euró bónuszt a Skrill számládra.



Marad-e a bet365?

A koncessziós díj bevezetése után ha ők nem maradnak, akkor senki...
Szerintem nekik van a legtöbb magyar ügyfelük.
Ha esetleg nem maradnak, még abban lehet reménykedni, hogy nem tiltják ki a magyar ügyfeleket és ha találunk kiskaput, akkor elérjük őket.

,,Ha bankkártyát csináltatsz a Skrillhez, akkor azzal számolnod kell, hogy a kártya nem lehet forint elszámolású, hiába forint alapú a Skrill számlád!
Ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy még az egyébként díjmentes vásárlásoknál is lesz 3-5% közötti költséged a konverzió miatt.
Ha meg pénzt veszel fel, akkor ehhez hozzájön még 1,8 eurós díj is. (van néhány ATM Pesten, ahol eurót is felvehetsz)"

A nyugati határszélen lakom, Ausztriában is fel tudom venni az ATM-nél? Milyen költséggel?

Ha ezeket választom:
-  Hazai bank ---> Skrill ---> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda ---> Skrill ---> Hazai bank.
-  Bank kártya ( MC ) ---> Skrill ---> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda ---> Skrill ---> Hazai bank.
A hatóságok látják, hogy honnan jött a pénz a kérdés hogy lehet-e bajom belőle?
Tehát a skrill-ről jövő pénzt vizsgálhatják, ellenőrizhetik-e?????????

Vagy jobb és nincs szem előtt ez a verzió.
- Hazai bank átutalás vagy Bank kártya ( MC ) - --> Skrill ---> Fogadóiroda --------------- Fodadóiroda ---> Skrill- --> ATM-nél felvenni Skrill MasterCard-al akár külföldön is €uroban.
Nem szeretnék pár tízezerért ellenőrzést a nyakamba ugyanis jobb félni, mint megijedni.


Ti is kaptatok ilyen levelet Skrilltől? Milyen ez a Winamax pókerterem?

Idézetet írta: focitomi Dátum április 09, 2013, 20:31:51
A nyugati határszélen lakom, Ausztriában is fel tudom venni az ATM-nél? Milyen költséggel?

Ha ezeket választom:
-  Hazai bank ---> Skrill ---> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda ---> Skrill ---> Hazai bank.
-  Bank kártya ( MC ) ---> Skrill ---> Fogadóiroda--------------- Fodadóiroda ---> Skrill ---> Hazai bank.
A hatóságok látják, hogy honnan jött a pénz a kérdés hogy lehet-e bajom belőle?
Tehát a skrill-ről jövő pénzt vizsgálhatják, ellenőrizhetik-e?????????

Vagy jobb és nincs szem előtt ez a verzió.
- Hazai bank átutalás vagy Bank kártya ( MC ) - --> Skrill ---> Fogadóiroda --------------- Fodadóiroda ---> Skrill- --> ATM-nél felvenni Skrill MasterCard-al akár külföldön is €uroban.
Nem szeretnék pár tízezerért ellenőrzést a nyakamba ugyanis jobb félni, mint megijedni.

Osztrák ATM-nél is lesz 1,8 euró kezelési költséged, azt nem tudom, hogy a váltást kifizettetik-e.
Ha a költség abból adódik, hogy euró alapú a kártyád és forint alapú a Skrill számlád, akkor ugyanúgy meg kell fizetned, ha euróban veszel fel pénzt, akkor is.

Kíváncsi lennék rá, hogy a forint Skrillről euróban pénzt felvevő felhasználók milyen költségeket tapasztalnak.

A Skrillről jövő pénzeket a fogadó bankok látják, a hatóságok alapból nem. Nagyobb összegű vagy gyanús tranzakcióknál van jelentési kötelezettségük, különben csak akkor kezdi figyelni a hatóság, ha valami más miatt a személyed eleve képbe kerül.
Ez az elmélet, ha elkezdik tudatosan figyelni a Skrill számlákról érkező tételeket, nem fogják nagy dobra verni.   :)
Egyébként az még nem jelent semmit, hogy Skrillről jött a pénzed, az származhat bárhonnan, egy másik magánszemélytől, családtagtól, vaterázásból stb.
Viszont bármelyik esetben felmerülhet, hogy honnan származik a jövedelmed és adóztál-e utána.
Kisebb összegeknél aligha fognak kutakodni, hacsak egy jóindulatú ismerősöd fel nem hívja rád a figyelmet.  :)

Az tény, hogy a skrilles kártyahasználatnál kihagyod a magyar bankszámládat, így kevésbé vagy szem előtt.
A kártyahasználat mellett még egy érv szól a költségei ellenére is, hogy a pénzed sokkal könnyebben mozgatható, egyszerre elérhető személyes felhasználáshoz is illetve ha irodához kell befizetni, akkor is!
Ha pl. hétfőn költeni akarsz, akkor akkor legkésőbb csütörtökön illik elindítani a kiutalást a Skrilltől, azaz már szerdán érdemes az irodától kikérni a pénzt.
Ezzel veszítesz 4 napot ahhoz képest, mint ha kártyával költenéd el a pénzt és elég lenne csak vasárnap kikérned az irodától...

(az is lehetséges probléma, hogy túl sokat vagy túl keveset utaltatsz ki, mint amennyire végül szükséged van)

Eddig nem nagyon használtam a Skrillemet, mert a Netelleren VIP vagyok, és van eurós, és forintos számlám is.
Viszont most szükségem lenne a Skrillre, de meg kellene változtatnom a forintos számlát eurósra.

Valaki megírná nekem mi ennek a menete, illetve milyen e-mailre írjak nekik, mert az Istennek se találom.


(Gondolkodtam még azon, hogy most az akcióban 2.000 eurós befizetéssel VIP lehetnék, de a Bronze fokozathoz meg nem jár multi currency lehetőség, és hogy a Silvert elérjem ahhoz 30.000-et kellene befizetnem az irodákhoz, szóval azt elvetettem.)

Ismerősök azt javasolták, hogy szerintük csak akkor nyissak Skrill számlát, ha már kifizetésre érdemes nyereségem van, mivel úgyis elég nehéz az elején nyerni szerintük.


A kérdésem hogy később is lehet majd a be és kifizetés irányait változtatni?
Tehát ha most mégis Bankszámla vagy Bank kártya ( MC ) ------> Fogadóiroda és ha már lesz kifizetésre érdemes nyereményem akkor meg Fodadóiroda ---> Skrill- --> ATM-nél felvenni Skrill MasterCard-al.


A befizetést és bónuszt (15000Ft+15000Ft=30000Ft) háromszor kell megforgatni, ami 90000Ft tétet jelent minimum 1,5 odds-on, azt hiszem, ezzel elleszek egy darabig.
Ha csak nem találok egy jó kis stratégiát.

Én is kíváncsi lennék arra, hogy a forint Skrill-ről €uróban felvett pénzt milyen költség terhelik?

Köszönöm az eddigi segítséget is.

Lehet valahogyan törölni a megadott email címeket? Nem találok ilyen opciót, és 5-nél több email címet nem enged hozzárendelni.

Idézetet írta: focitomi Dátum április 10, 2013, 20:40:18
Ismerősök azt javasolták, hogy szerintük csak akkor nyissak Skrill számlát, ha már kifizetésre érdemes nyereségem van, mivel úgyis elég nehéz az elején nyerni szerintük.


A kérdésem hogy később is lehet majd a be és kifizetés irányait változtatni?
Tehát ha most mégis Bankszámla vagy Bank kártya ( MC ) ------> Fogadóiroda és ha már lesz kifizetésre érdemes nyereményem akkor meg Fodadóiroda ---> Skrill- --> ATM-nél felvenni Skrill MasterCard-al.


A befizetést és bónuszt (15000Ft+15000Ft=30000Ft) háromszor kell megforgatni, ami 90000Ft tétet jelent minimum 1,5 odds-on, azt hiszem, ezzel elleszek egy darabig.
Ha csak nem találok egy jó kis stratégiát.

Én is kíváncsi lennék arra, hogy a forint Skrill-ről €uróban felvett pénzt milyen költség terhelik?

Köszönöm az eddigi segítséget is.

Az ismerősök mit mondanak, milyen költségek terhelik?   ;)

Mivel a Skrill megnyitása nem kerül pénzbe, fogalmam sincsen, miért jó várni vele...
Ráadásul érdemes az összes azonosítási folyamatot minél előbb megcsinálni, ami azt is jelenti, hogy lakcímellenőrzésként küldenek egy levelet is, ami nyilván eltart pár napig.

Ráadásul ha Skrillről fizetsz be egy irodához, akkor oda ki is kérheted a nyereményedet, ugyanakkor néhány iroda nem szereti, ha máshova kell kifizetnie. (ilyen a bet365 is)
Szóval ezzel a saját dolgod nehezíted meg.

Gondolom, az ismerőseid azt is mondták, hogy ha olyan Skrillről fizeted be az első 15000 ft-odat a bet365-hö vagy máshova, amit mondjuk ezen az oldalon keresztül nyitottál:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=8355.0
akkor visszakapod a 20%-át, azaz 10 eurót.    ;)



Idézetet írta: CUCS77 Dátum április 10, 2013, 21:32:41
Lehet valahogyan törölni a megadott email címeket? Nem találok ilyen opciót, és 5-nél több email címet nem enged hozzárendelni.

Igen, a Profile / List of email adresses résznél a manage részre kell kattintani.

Az elsődlegest (primary) nem törölheted, viszont bármelyik címből csinálhatsz elsődlegest.
A többit a disable tüntetheti el.

Ha már meg van adva 5 email,de szeretne hozzáadni a hatodikat akkor biza írnod kell egy üzenetet nekik hogy töröljék az egyiket.. Erre van lehetőség a support centerben, van egy ilyen pont valahol. Nekem két nap után törölték az egyiket a senior supportosok..

Disable nem tünteti el(törli) az emaileket,csak használaton kívül helyezi..

Igen, a disable nem törli, csak letiltja.
Akkor írni kell nekik mindenképpen.
Köszi a választ!



Idézetet írta: Knapp Dátum április 10, 2013, 22:42:52
Az ismerősök mit mondanak, milyen költségek terhelik?   ;)

Mivel a Skrill megnyitása nem kerül pénzbe, fogalmam sincsen, miért jó várni vele...
Ráadásul érdemes az összes azonosítási folyamatot minél előbb megcsinálni, ami azt is jelenti, hogy lakcímellenőrzésként küldenek egy levelet is, ami nyilván eltart pár napig.

Ráadásul ha Skrillről fizetsz be egy irodához, akkor oda ki is kérheted a nyereményedet, ugyanakkor néhány iroda nem szereti, ha máshova kell kifizetnie. (ilyen a bet365 is)
Szóval ezzel a saját dolgod nehezíted meg.

Gondolom, az ismerőseid azt is mondták, hogy ha olyan Skrillről fizeted be az első 15000 ft-odat a bet365-hö vagy máshova, amit mondjuk ezen az oldalon keresztül nyitottál:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=8355.0
akkor visszakapod a 20%-át, azaz 10 eurót.    ;)




Köszönöm a segítséget.

A hétvégén belevágok én is a netes fogadásokba a Skrill-en keresztül.

Továbbra is kíváncsi lennék arra, hogy a forint Skrill-ről €uróban felvett pénzt milyen költségek terhelik?