Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Abszolút igazatok van. Csak annyival egészíteném ki, hogyha valaki nagy bankkal nyomul (tényleg naggyal), az simán bevállalja a kis oddsot is.

Idézetet írta: kovacspeter05 Dátum január 08, 2019, 03:35:57
Abszolút igazatok van. Csak annyival egészíteném ki, hogyha valaki nagy bankkal nyomul (tényleg naggyal), az simán bevállalja a kis oddsot is.

A bank nagysaga  sehogy nem fugg ossze az odds bevalalasaval... Vagy erteket latsz a kis szorzoban vagy nem... es akkor oda teszed fuggetlenul attol hogy 100 ezres vagy 100 millas a bankod... Random kis oddszot az igazan profik nem tesznek oda, csak azer mer nagy a bank...

Aki már jóideje foglalkozik napi szinten a sportfogadással, az már tud(hat)ja, hogy a pénz mennyisége csak egy behelyettesíthető változtó egy jól kidolgozott stratégiában. 1 millió forintnál is ugyanúgy 20x kell jól eltalálni egy 1,05-ös odds-ot, mint 10 ezer forintnál, ahhoz hogy kitermeld a kockáztatott összeget. Lehet, hogy 100szor annyit nyersz egy fogadással, de 100szor annyira is fáj, ha bukod az 1 milliódat. Max pszichológialiag van annyi előnye a nagy tétnek, hogy tényleg kétszer is átgondolod, hogy mit fogadsz meg, de ez az előny is szerintem csak hetekig fog a szemed előtt lebegni.
Ugyanez a bajom azzal, aki a money managementet az egekbe isteníti, pedig csak hamis biztonságérzetet ad. Ok, játszol a bankod 1%ával, ami 10000-nél 100 forint. Mit csinál a kezdő? Betesz 1 millát a bankjába, hogy nagyobb legyen az 1%... És ugyanúgy elbukja hosszú távon, ha rossz a stratégiája. Max csak arra jó ez az 1%-os tétrakás, hogy ne lyukadj ki azonnal a fogadóoldal bankkártyás fizetőoldalán.

Ha a kezdo nem nez utana es az egyetlen info ami atjon neki az hogy az egymillas bankjanak 1% rakja, az edes keves sajnos... A jo money management nem mindenhato... csak megvedi a penzed a rossz sorozatoknal...
Egy kezdonek ket lehetosege van - vagy marad a sorsjegy mentalitasnal - azaz itt van egy otvenes teszek fel egy lottot, nyerek sokat sokat, es szorakozok...
vagy szisztemat kezd keresni, megfigyelni, sajatot fejleszteni, papirtesztelni ami evekbe kerul... Sportfogadas egy kegyetlenul nehez melo. Ugyved orvos, evekig tanulja a szakmat, es elejen tapasztalt kollegak felugyelet alatt dolgozik amig eloszor operall illetve pert vezet... Ugyanugy a sportfogadas, es egy joszisztema fejlesztese tesztelese, elles bevetese eveket vesz el az eletedbol... Ezt igy kell latni, es donteni, megeri-e. Sportfogadas attol kegyetlen szakma, mert csak a leg legjobbak profitalnak... atlagosak nullan vannak, a rosszak becsodolnek... Egy pek, hentes ha csak atlagos, nem fog ehen halni, max a teszkoba meri max szeleteli a szalamikat es fizetest kap...

A nagy bank mindössze annyit jelent, hogy sokat veszíthetsz.
Semmi nem következik belőle a nyereségességre vonatkozólag.
Inkább azok, akiknek még nem volt nagyobb tőkéjük képzelik, hogy ha több pénzen ülnének, akkor biztos könnyebb lenne nyereségessé válni.

Idézetet írta: csabax Dátum január 07, 2019, 22:25:47
Eredetileg úgy szándékoztam írni, hogy lehetőleg SOKKAL több legyen a nyertes szelvény, mint a vesztes szelvény. Ám mégsem írtam így, mert időközben eszembe jutott, hogy majd - várhatóan - úgyis érkezni fogsz a szorzókról szóló dumával vagy valami mással, s így inkább meghagytam a lehetőséget a kibontakozásra.  ;)
Remélem, hogy jól cselekedtem.
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Jóvanna...   :P

Ki próbáltam a lay the draw stratégiát a Genoa- Milán meccsen! Az első gól a 72. percben esett. Gól után cash out(1 euro profitot mutatott) de valamiért nem írta az egyenlegemhez! Miért? 

Rájöttem! Ha a meccs véget ér akkor írja jóvá!  :bash: :beerchug:

Sziasztok!

Szeretnék véleményt kérni a következő stratégiáról/ taktikáról?
Várom az észrevételek, kritikákat.

Van egy bankom, ez a 100%.
A pénzemet esélyes "tuti" meccsekre tolom fel.
Elsőnek a pénz 7,91%-át, olyan módon hogy ilyen 1,01-1,15 oddsok legyenek (most van 1,20-as is a PSG-Rennes hazai), nincs kőbe vésett szabály van olyan 1,20 amit én biztosabbnak érzek mint 1,05-öt.
Lehetőleg foci és topligák, de akár kézi vagy gyengébb fociligák, elég sokat mazsolázok a meccsekből.
Lehetőleg hétvégi meccsek, amikor mindig van forduló + előre nézek a jövőhétig hátha hétközben látok olyat amit érdemesebb mint hétvégit (itt nyilván csak a top bajnokságok oddsai vannak még kint)
Szumma szummárum összeszedek 1.83 eredő oddsot.

Ha nyertem akkor a következőt újra a bank 7,91 % ával teszem.
Ha buktam akkor 25,90%/ ha nyerek vissza a 7,91%
ha másodjára is buktam itt van még 66,19% ezt szintén 1,83 oddsra ha nyerek akkor 21% nőtt a pénzem 3 hét alatt.
Ezek a számok kivannak számítva, nem is a matematikája lényeges.
Hanem, hogy szerintetek működhet e?

Felvetődhet a kérdés, hogy miért nem minden nap csináljuk így? Szerintem hét közben nehéz összehozni, mivel sok ismeretlen csapat van. Illetve én nem random rakom bele a kis oddsokat. És sokszor vagy győzelmet rakok vagy DNB győzelmet, vagy csak hogy lesz gól, ha idegenben van az esélyes akkor bevédem x2-re.
Továbbá ha a 3. lépcsőhöz kerülök, ott van egy olyan alternatíva, hogy 2 oddsot bontok két részre 2 hétre lebontva, ha nem érzem 1 hétvégére biztosnak.
Sokan ajánlják azt a féle játékost, hogy ha játszok pl. 2,00 odds akkor találjam el 55% ban, és egységnyi téttel, csak hogy pont az a nehéz benne, mert a matematika ellenünk dogozik, itt ugye 33% aránnyal lehet sikeresnek lenni. Talán jobb lenne mégtöbb lépcső, ahhoz nagyobb bank kéne...

Matematikailag 10% esélye van, hogy egy ilyen sorozat bukik. Tehát 10 próbálkozásból 1x elfog és akkor ugrik az egész bank.

Eddig idén 31 nyertes meccsem volt és 3 vesztes.
Ebből utólag egy kurva nagy meglepetés volt a Siófok - MTK női kézi.
Volt egy tét nélküli hoki (sajnos nem voltam annyira tisztába a meccs komolyságával)
És volt a héten egy török kupa, a Fenerbahce megtréfált, azt hittem egy másodosztályú csapat ellen összeszedik magukat.

Idézetet írta: drzdolik Dátum január 25, 2019, 16:30:40
Sziasztok!

Szeretnék véleményt kérni a következő stratégiáról/ taktikáról?
Várom az észrevételek, kritikákat.

Van egy bankom, ez a 100%.
A pénzemet esélyes "tuti" meccsekre tolom fel.
Elsőnek a pénz 7,91%-át, olyan módon hogy ilyen 1,01-1,15 oddsok legyenek (most van 1,20-as is a PSG-Rennes hazai), nincs kőbe vésett szabály van olyan 1,20 amit én biztosabbnak érzek mint 1,05-öt.
Lehetőleg foci és topligák, de akár kézi vagy gyengébb fociligák, elég sokat mazsolázok a meccsekből.
Lehetőleg hétvégi meccsek, amikor mindig van forduló + előre nézek a jövőhétig hátha hétközben látok olyat amit érdemesebb mint hétvégit (itt nyilván csak a top bajnokságok oddsai vannak még kint)
Szumma szummárum összeszedek 1.83 eredő oddsot.

Ha nyertem akkor a következőt újra a bank 7,91 % ával teszem.
Ha buktam akkor 25,90%/ ha nyerek vissza a 7,91%
ha másodjára is buktam itt van még 66,19% ezt szintén 1,83 oddsra ha nyerek akkor 21% nőtt a pénzem 3 hét alatt.
Ezek a számok kivannak számítva, nem is a matematikája lényeges.
Hanem, hogy szerintetek működhet e?

Felvetődhet a kérdés, hogy miért nem minden nap csináljuk így? Szerintem hét közben nehéz összehozni, mivel sok ismeretlen csapat van. Illetve én nem random rakom bele a kis oddsokat. És sokszor vagy győzelmet rakok vagy DNB győzelmet, vagy csak hogy lesz gól, ha idegenben van az esélyes akkor bevédem x2-re.
Továbbá ha a 3. lépcsőhöz kerülök, ott van egy olyan alternatíva, hogy 2 oddsot bontok két részre 2 hétre lebontva, ha nem érzem 1 hétvégére biztosnak.
Sokan ajánlják azt a féle játékost, hogy ha játszok pl. 2,00 odds akkor találjam el 55% ban, és egységnyi téttel, csak hogy pont az a nehéz benne, mert a matematika ellenünk dogozik, itt ugye 33% aránnyal lehet sikeresnek lenni. Talán jobb lenne mégtöbb lépcső, ahhoz nagyobb bank kéne...

Matematikailag 10% esélye van, hogy egy ilyen sorozat bukik. Tehát 10 próbálkozásból 1x elfog és akkor ugrik az egész bank.

Eddig idén 31 nyertes meccsem volt és 3 vesztes.
Ebből utólag egy kurva nagy meglepetés volt a Siófok - MTK női kézi.
Volt egy tét nélküli hoki (sajnos nem voltam annyira tisztába a meccs komolyságával)
És volt a héten egy török kupa, a Fenerbahce megtréfált, azt hittem egy másodosztályú csapat ellen összeszedik magukat.

ha csak odds alapján válogatod a meccseket akkor az hosszú távon 0-ra vagy kis minuszra jön ki. persze ha minden kis szorzós meccset megjátszol
ha ezekből válogatsz, akkor vagy nyereséges leszel vagy vesztes. ez ki fog derülni mittudomén egy év alatt

felesleges csodamódszert keresni. millió statisztikát szűrtem már excelben, az oddsokat nézve minden kis minusszal vagy 0-ra jön ki, ha a stratégia szerint az összes tippet megjátszol ami átment a szűréseden.

minden azon múlik ezekből te jól választasz-e vagy sem. 


a fogadóirodák remekül belövik az oddsokat. semmilyen statisztika alapú fogadással nem lehet őket kijátszani. vagy jól válogatsz vagy nem. ez van el kell fogadni. kicsit sem különb ez mint a lottó vagy nyerőgépek
felesleges önigazlásért

Idézetet írta: drzdolik Dátum január 25, 2019, 16:30:40
Ha nyertem akkor a következőt újra a bank 7,91 % ával teszem.
Ha buktam akkor 25,90%/ ha nyerek vissza a 7,91%
ha másodjára is buktam itt van még 66,19% ezt szintén 1,83 oddsra ha nyerek akkor 21% nőtt a pénzem 3 hét alatt.
Ezek a számok kivannak számítva, nem is a matematikája lényeges.
Hanem, hogy szerintetek működhet e?

Matematikailag 10% esélye van, hogy egy ilyen sorozat bukik. Tehát 10 próbálkozásból 1x elfog és akkor ugrik az egész bank.

Ha jól értem, akkor ez 3 próbálkozás alatt fogy el, nem 10 alatt.

Köszönöm a választ igen remekül belövik.
De pl még sokszor idén adnak 1,10 egy Dormund meccsre vagy egy Realra, akkor idén érdemes a Dortmundra tenni az aktuális ellen, vagy PSG, Man City, de nem mindig mindenki ellen.
Persze így is csak lutri.

De ha nagyon egyszerűen írnám le a kiválasztási rendszert akkor van 100 db 1,10 es odds (nem annyi csak a példa kedvéért, mert én inkább 1,05-1,20 gondolkozok). Abból 10 tuti bukó lesz. Akkor marad 90 ami jó, én nekem 6-ot kell kiválasztani. Tehát nagyobb az esélyem arra, hogy a 90 be legyen mint a 10-ben. Mert ugye keveset játszok meg és nem 100 ilyen van, hanem jóval több, főleg a gólos és DNB fogadásokkal.
Mígy egy sima 2,5 felett alatt 1,85 - 1,85 oddson ott 50-50%.
Ezért írtam hogy kis oddsokat keresek.
Persze lehetséges hogy 3x egymás után is lesz benne rossz fogadás. De vállalni kell a kockázatot.

És ami a legfontosabb a tétemelésnél, hogy már az elsőt úgy kell megtenni mintha az lenne az utolsó, nem pedig úgy hogy most elmegy akkor mindegy úgy is nyer majd a következő.

a 2. válaszra írnám hogy
3 próbálkozás után fogy el a bank


30 (3x10 és innen a 10) felett viszont már esélyes, hogy várható egy bukás.
Ezt most azzal írnám le, hogy a Barcelona nyer egymást után 3 meccset akkor a 4 et is simán nyerheti, ha 15-öt már várható hogy bukni fog, ha 40 et nyer egymás után, akkor már nagy eséllyel bukni fog, nem azért mert szar csapat, hanem mert ez a nagy számok törvénye...


matematikailag 10 esetből 1 szer fog bejönni hogy egymás után 3 vesztes legyen.
csak ugye ez nem úgy fog
lehet már az első 3 körösnél bukod, lehet csak az 50.-nél rontasz 3-at.

Idézetet írta: drzdolik Dátum január 25, 2019, 17:12:02
Köszönöm a választ igen remekül belövik.
De pl még sokszor idén adnak 1,10 egy Dormund meccsre vagy egy Realra, akkor idén érdemes a Dortmundra tenni az aktuális ellen, vagy PSG, Man City, de nem mindig mindenki ellen.
Persze így is csak lutri.

De ha nagyon egyszerűen írnám le a kiválasztási rendszert akkor van 100 db 1,10 es odds (nem annyi csak a példa kedvéért, mert én inkább 1,05-1,20 gondolkozok). Abból 10 tuti bukó lesz. Akkor marad 90 ami jó, én nekem 6-ot kell kiválasztani. Tehát nagyobb az esélyem arra, hogy a 90 be legyen mint a 10-ben. Mert ugye keveset játszok meg és nem 100 ilyen van, hanem jóval több, főleg a gólos és DNB fogadásokkal.
Mígy egy sima 2,5 felett alatt 1,85 - 1,85 oddson ott 50-50%.
Ezért írtam hogy kis oddsokat keresek.
Persze lehetséges hogy 3x egymás után is lesz benne rossz fogadás. De vállalni kell a kockázatot.

És ami a legfontosabb a tétemelésnél, hogy már az elsőt úgy kell megtenni mintha az lenne az utolsó, nem pedig úgy hogy most elmegy akkor mindegy úgy is nyer majd a következő.

Értelek. Én is ilyen alacsony oddsokkal foglalkozok, mert nekem hosszabb távon könnyebb velük plusszban lenni. Nem azért mert így több a zöld, hamem mert nagyob eséllyel találok el egy kis oddsokból összerakott 1,2-őt mintha egymagában megtennék egy 1,2 oddsot.

Szerintem csináld.


Véleményem szerint az egyetlen dolog amit nem tudnak az oddsokba kalkulálni az irodák az a kötés.

Sziasztok! Az eddigi sportfogadó pályafutásom alatt szinte csak és kizárólag a fociban utaztam. Az utóbbi pár hétben viszont felkeltettem valami az érdeklődésemet. Kézilabda. Mindig is érdekelt, de valamiért sosem fogadtam kézi meccsre. Egyenlőre papíron vezetem a képzeletbeli tippjeimet. Valami azonnal feltűnt. Szerintem ez nem lesz új info, de brutálisan kevés a döntetlen. 87 darab meccset tettem meg képzeletben papíron. Ebből egy sem lett döntetlen. A győztes csapatot 73 esetben találtam el. (jól választottam. sok statisztikát bújtam mellette, mert néha becsúsznak a döntetlenek. 5-ös 6-os kötésekben simán 1.4-1.5 az odds, ha azt teszi meg az ember, hogy valamelyik csapat nyer. Azt azért hozzátenném, hogy irgalmatlan nagy a bunda veszély. (kiugróan nagy a döntetlen odds) Mit gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni?

Idézetet írta: kovacspeter05 Dátum február 03, 2019, 10:54:13
Sziasztok! Az eddigi sportfogadó pályafutásom alatt szinte csak és kizárólag a fociban utaztam. Az utóbbi pár hétben viszont felkeltettem valami az érdeklődésemet. Kézilabda. Mindig is érdekelt, de valamiért sosem fogadtam kézi meccsre. Egyenlőre papíron vezetem a képzeletbeli tippjeimet. Valami azonnal feltűnt. Szerintem ez nem lesz új info, de brutálisan kevés a döntetlen. 87 darab meccset tettem meg képzeletben papíron. Ebből egy sem lett döntetlen. A győztes csapatot 73 esetben találtam el. (jól választottam. sok statisztikát bújtam mellette, mert néha becsúsznak a döntetlenek. 5-ös 6-os kötésekben simán 1.4-1.5 az odds, ha azt teszi meg az ember, hogy valamelyik csapat nyer. Azt azért hozzátenném, hogy irgalmatlan nagy a bunda veszély. (kiugróan nagy a döntetlen odds) Mit gondoltok? Érdemes ezzel foglalkozni?

Amennyiben csak és kizárólag statisztikákból jósolsz, akkor inkább felejtsd el. Amennyiben nem, akkor csináld tovább papíron legalább fél-egy évig (szerintem).