Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valószínű hogy a román felhasználóknak egy román szerveren keresztül kell csatlakozniuk a bf-hez(az új törvényi szabályozás/bf licensz miatt). A kereskedő szoftver meg a .com szerverre akar csatlakozni nem pedig az új .ro-ra. Ezt a szoftver készítőknek kell megoldaniuk. Nem tudom melyiket használod de ezt találtam a geekstoy forumban: You need version 1.4c. When logging in, select "Romanian" from the top left hand corner of the login screen. Viszont ez még csak béta verzió használat előtt olvasd el mire számíthatsz tőle. Ha meg mást használsz akkor az ő suportjuknál érdeklődj.

Most hogy Romániában legális lett a bf a nyeremények után mennyit kell adózni?


Kérdésem lenne, hogy aki használja a betfair apit, annak működik a az élő eredmények lekérése pl.?
Nekem connection errort ír mikor le akarom kérdezni egy esemény állását, az eseményeket le tudom kérdezni. Ez a korlátozás miatt lehet? Régen nem emlékszem, hogy ilyen bajom lett volna azért furcsálom.

Most a bet angel basicet használom.
Ingyenes és most ez is elég.
A gond ott van,hogy nem enged kis pénzzel backelni.
Layelni lehet még 1 centtel is,de backelni nem enged még 1 dolcsival semmi.
Átállítottam mindent ,amit lehet,hogy jó lenne de semmire nem reagál.
Mi lehet a gond?


Helló!
Bet angel basic-et használja valaki?
Olyan gondom van,hogy nem engedi az egy klikkes téthelyezést ez a ratyi!
Settingsben rámentem a behaviourra,ahol a confirm bet nem volt bejelölve,tehát,nem kellene sz@rakodnia!
Működnie kellene az egy klikkes tétrakásnak!
Már mindent kipróbáltam!
Megcsináltam azt is,hogy bejelöltem a confirm betet majd save,aztán vissza az egész,mégsem jó!
Töltsem le újra az egészet,talán úgy jó lehet?
Köszi!

Ha pénzt keresel vele, akkor szerintem fizess elő a BetAngel Tradre. Nem nagy összeg. Ott működik,

Sziasztok!

Valakinek van egy tuti módszere a bet angel-hez?
köszönöm, ha megírjátok.

Hali! Most kóstolgatom a BetAngel basik verzióját! Egyszerûen nem tudom, hogy hogy tudok nagyobb oddsot kérni. Ha a back oldalon pl. 13 en pedig 13,5-ot szeretnek, hol tudom beallitani?

Helló!
Bet Angel Tradert csak paypal által lehet előfizetni?
Nincs vmi más módja?
Ill.
Szerintetek,melyik a jobb trading machine?
Geeks toy vs.bet angel?
Köszi!

dikk má he.Senki nem bet angelezik?! ;D


Még karácony környékén küldött egy ajánlatot a Bet Angel, hogy a BA Professional havi megújítandóba elérhető havi 12,5 fontért. A havi Pro használat alapból 30 font, az éves egyössszegű pedig 150 font. Mindössze két napig volt elérhető az ajánlat, akkor nem használtam ki, de tegnap este rápróbáltam. A fizetés függő státuszban volt, ezért írtam nekik e-mailt. 10 perc alatt válaszoltak, és az ajánlatot érvényesnek tekintették.

BA suportban nehéz csalódni! :beerchug: