Napi tipp - január 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valencia-Sevilla
LaLiga 21:30
tipp: büntetőt ront a Sevilla @ 21.00 (bet365)

A Sevilla játékosai elég fáradtnak tűntek, de Mir, Papu vagy Ocampos egy-egy jó megmozdulással is képes lehet büntetőt kiharcolni. Diakhabyék a hazai védelemben képesek butaságokra, szerintem sanszos, hogy a Sevilla lőhet büntetőt. Már csak ki kell hagyni, amire megint látok esélyt, hisz fejben Rakiticék fáradtak, és Valenciában azért van hagyománya a büntetők hárításának. Cilessenék sem maradnak el nagyon Diego Alvestől, bár ő azért igazi mester volt e téren. De tényleg picit úgy érzem, akár Serie A, akár LL, szinte több tizi marad ki, mint bemegy...

Sziasztok!

Időpont: 2022.01.19. (20:45)
Esemény: Foci Németország (Hoffenheim - Freiburg)
Tipp: Alternatív szögletek (12 felett)
Odds: 3.75
Iroda: bet365
Indoklás:

Két jó formában lévő csapat most itt a kupamérkőzésen mutathatja meg mire képes. Egymás elleni mérkőzéseik változatos eredményűek voltak viszont egy ilyen eredmény többször is volt az egymás elleni mérkőzéseiken mint az utolsó mérkőzéseiken is. Ma is lehet egy ilyen eredmény.

Sziasztok!

Labdarúgás >> Szaúd-Arábia >> 1. divízió
Al-Sahel SC - Al Shoalah

19 Január 2022 15:45

Gólok száma - 1. félidő: 2,5 felett

odds: 10.00
Unibet

Jégkorong

Sönderjyske-Rödovre
1.harmad pontos eredménye 1:1
7.5
Unibet

A harmadik fogadja az utolsót, elvileg papírforma hazainak kellene lenni. Alig másfél hete fordított párosításban találkoztak, akkor is 5 góllal voltak jobbak a mostani hazaiak. Mégis úgy gondolom, hogy az első harmadban még nem dől el semmi, egy emberelőnyt simán kihasználhatnak a vendégek is.

spanyol kupa este 9
Sociedad-Atletico Madrid
Atleti win BTTS-sel
6.5
bet365

A Torrente-féle Atleti idén már sok gólt kap is, szerez is, és a drámai meccsek, fordítások sem állnak távol tőle. Mindkét csapat rossz formában zárta az évet, de a pihenő után talán összekapják magukat, és játszhatnak egy fordulatos, 3-4 gólos meccset, BTTS-sel, és az Atleti tudásbeli fölénye is kijöhet, amely bár nyerni fog, kap hátul legalább egy gólt.

2021.01.19. 20:45
Német DFB Pokal
Hoffenheim - Freiburg
Tipp: btts
Odds: 1,61
Bet365

labdarúgás, Premier Liga
2022.01.19 20:30

Leicester-Tottenham
Tipp: 1 félidő eredménye 1:1
odds:7
Unibet

2022.01.19 21:00
Real Sociedad-Atletico Madrid
Szögletek száma 8 felett a mérkőzésen
Odds:1.66
bet365

Idézetet írta: Titti7 Dátum január 18, 2022, 23:40:002021.01.19. 02:30
Tenisz, ATP AUS Open
GRIEKSPOOR, T - CARRENO BUSTA
Tipp: PONTOS EREDMÉNY: CARRENO BUSTA 3-2 -RE NYER
Odds: 6,50
Iroda: william hill

Carreno Busta rutinos GS résztvevő, aki az Olimpián Tokióban érmet is szerzett. Griekspoor a CH szinteken nagyot szakított az év végén, és az idei ATP sikereivel ott tart, hogy zsinórban 29 meccse veretlen tétmérkőzéses fellépésein. Nem lesz könnyű megpucolnia ezt a diót Carrenónak. Egy igazi öt szettes horrorra készülhetnek a nézők, a jó formákból kiindulva, de a nagyobb GS tapasztalat a végén a spanyolnak érhet továbbjutást a harmadik körbe.
Nyertes!

Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2022. 01. 19., 21:00

Brentford - Manchester United
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez


Odds: 1,73
Iroda: Unibet

Indoklás: Mikor szerezzen gólt CR7, ha nem most? Legalábbis megmutathatja, mennyire profi: kétmeccses pihenőből tér vissza, és a csapatnak is igencsak szüksége lenne a jó és eredményes játékára, ha még ki szeretne hozni valamit ebből a PL-szezonból. Bár - a csapatról szóló hírek alapján - erre vajmi kicsi az esély.

Másfelől a hazaiak mikor szerezzenek gólt, ha nem ma? Két tragikus meccsen vannak túl, amit 1-7-re hoztak, és egyre közelebb kerülnek a kiesőzónához. Mai vendégüknél pedig most szinte minden fontosabb, mint a foci.

Nem tudom, mi lesz a vége, de a BTS elég tutinak látszik.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 18, 2022, 22:58:16FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - 20. forduló
19.01.2022 19:00
Lille - Lorient
Tipp: 1
Odds: 1.53
Bet365

Nyertes

IdézetLabdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2022. 01. 19., 21:00

Brentford - Manchester United
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez


Odds: 1,73
Iroda: Unibet

Indoklás: Mikor szerezzen gólt CR7, ha nem most? Legalábbis megmutathatja, mennyire profi: kétmeccses pihenőből tér vissza, és a csapatnak is igencsak szüksége lenne a jó és eredményes játékára, ha még ki szeretne hozni valamit ebből a PL-szezonból. Bár - a csapatról szóló hírek alapján - erre vajmi kicsi az esély.

Másfelől a hazaiak mikor szerezzenek gólt, ha nem ma? Két tragikus meccsen vannak túl, amit 1-7-re hoztak, és egyre közelebb kerülnek a kiesőzónához. Mai vendégüknél pedig most szinte minden fontosabb, mint a foci.

Nem tudom, mi lesz a vége, de a BTS elég tutinak látszik.


Nyertes!

Idézetet írta: tripax Dátum január 19, 2022, 17:15:34labdarúgás, Premier Liga
2022.01.19 20:30

Leicester-Tottenham
Tipp: 1 félidő eredménye 1:1
odds:7
Unibet

nyertes ✌️

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 19, 2022, 10:31:15Soccer » England » Premier League
Leicester - Tottenham
Today, 19 Jan 2022, 20:30
Tipp: -2 EH Corners Tottenham
3.5
Unibet

nyert

#29 január 20, 2022, 07:04:12, Titti7
Idézetet írta: Titti7 Dátum január 18, 2022, 23:40:002021.01.19. 02:30
Tenisz, ATP AUS Open
GRIEKSPOOR, T - CARRENO BUSTA
Tipp: PONTOS EREDMÉNY: CARRENO BUSTA 3-2 -RE NYER
Odds: 6,50
Iroda: william hill

Carreno Busta rutinos GS résztvevő, aki az Olimpián Tokióban érmet is szerzett. Griekspoor a CH szinteken nagyot szakított az év végén, és az idei ATP sikereivel ott tart, hogy zsinórban 29 meccse veretlen tétmérkőzéses fellépésein. Nem lesz könnyű megpucolnia ezt a diót Carrenónak. Egy igazi öt szettes horrorra készülhetnek a nézők, a jó formákból kiindulva, de a nagyobb GS tapasztalat a végén a spanyolnak érhet továbbjutást a harmadik körbe.

Idézetlabdarúgás, Premier Liga
2022.01.19 20:30

Leicester-Tottenham
Tipp: 1 félidő eredménye 1:1
odds:7
Unibet

Jött az elemzett tenisz tippem, amit vártam, úgy, ahogy levezettem.
De a bedobott pontos eredmény, elemzés nélkül megelőzte.
Kicsit disszonáns nekem, hogy írás nélkül meg lehet előzni egy jó kis írásos várakozást, egy tippeléssel. Arra szerintem ott a tippjáték ...

Ezt már korábban is leírtam általánosságban, hogy jobb lenne, ha egy elemzett tippet, nem írna felül egy "tippjátékos" bedobott tipp. Ez egy jó példa most, pont rajtam keresztül ...

De tudom, ezek a szabályok ... gratulálok @tripax !