SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Horusz1987 Dátum február 08, 2012, 14:11:54
Üdv. Uraim!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Fortunawin mikor írja jóvá a januári spf bónuszt?

Köszönöm!  :ok:
:cya:

Még nem sikerült elküldenem a nyertesek listáját, ugyanis csak mától vagyok újra "adásban".  ;D

Mai nap folyamán átküldöm a listát, utána meg szerintem rövid időn belül megkapjátok a bónuszokat.

Idézetet írta: Milan Dátum február 09, 2012, 09:07:19
Még nem sikerült elküldenem a nyertesek listáját, ugyanis csak mától vagyok újra "adásban".  ;D

Mai nap folyamán átküldöm a listát, utána meg szerintem rövid időn belül megkapjátok a bónuszokat.

:) Köszi Milan!

Idézetet írta: Milan Dátum február 09, 2012, 09:07:19
Még nem sikerült elküldenem a nyertesek listáját, ugyanis csak mától vagyok újra "adásban".  ;D

Mai nap folyamán átküldöm a listát, utána meg szerintem rövid időn belül megkapjátok a bónuszokat.

Ez nagyon gyors volt!!! :great:
Megérkezett. 8)

Mégegyszer Köszi!  :beerchug:
Nagy öröm hogy 300as árfolyamon váltották. :)

Köszönöm a nyereményt. Viszont a Fortunawin oldallal nekem negatív tapasztalataim vannak. Remélem van aki tud nekem pozitív példákkal is szolgálni. A nagy oldalak / Bet365, Bwin, Unibet, Expekt / nagyon korrektek, de a fortunawin néha ellentmondásos és pláne lassú.
Ma megfogadtam az 5 euro nyeremény bónuszomat. Arra tettem, hogy az adott röpmeccsen több lesz a pont az első szettben mint 41.5. Több lett. Ellenőriztem a szelvényt mert vesztesként lett elkönyvelve. Hát abból nem derült ki, hogy over vagy under 41.5 fogadta el a tippet a gép. Csak azért írom le mert már régebben is volt problémám az oldallal. És soha nem játszanák itt ha nem nyertem volna eme kiváló oldal által bónuszt. Én sajnálom, hogy a bwin mint szponzor elment de a fortunawin ha nem korrekt ne számítson sok tippelőre. Bízom benne, hogy másoknak jó véleménye van és csak én futottam bele ilyenbe.

A szelvényt underre tetted, ott a "-" jel.

#155 február 09, 2012, 20:11:30, Horusz1987
Idézetet írta: csungi Dátum február 09, 2012, 20:01:25
Köszönöm a nyereményt. Viszont a Fortunawin oldallal nekem negatív tapasztalataim vannak. Remélem van aki tud nekem pozitív példákkal is szolgálni. A nagy oldalak / Bet365, Bwin, Unibet, Expekt / nagyon korrektek, de a fortunawin néha ellentmondásos és pláne lassú.
Ma megfogadtam az 5 euro nyeremény bónuszomat. Arra tettem, hogy az adott röpmeccsen több lesz a pont az első szettben mint 41.5. Több lett. Ellenőriztem a szelvényt mert vesztesként lett elkönyvelve. Hát abból nem derült ki, hogy over vagy under 41.5 fogadta el a tippet a gép. Csak azért írom le mert már régebben is volt problémám az oldallal. És soha nem játszanák itt ha nem nyertem volna eme kiváló oldal által bónuszt. Én sajnálom, hogy a bwin mint szponzor elment de a fortunawin ha nem korrekt ne számítson sok tippelőre. Bízom benne, hogy másoknak jó véleménye van és csak én futottam bele ilyenbe.

Sajnos elég szokatlanul jelzik a megtett szelvény kimenetelét. De sztem ez underként lett elfogadva, mert ott a mínusz jel. Egyébként mínusz és plusz jelekkel tüntetik fel a fogadást(alatt-felett).
Betettem egy példát.  ;)

Köszi a választ. Akkor nagyon elnéztem az amúgy elég nehezen kezelhető oldalt. Akkor lehet, hogy nekem a jól megszokott helyek valók csak. Hiába öregszem.
Mégegyszer köszi és mindenkinek sok sikert !!!

Sziasztok!
A Fortunawines képpel kapcsolatban lenne kérdésem! A beküldött képen szerepelnie kell a bejelentkezési névnek, kérdezném, hogy ez hogyan lehetséges? Hiszen bejelentkezés után sehol nem látom már azt a nevet, amit bejelentkezéshez használok. Csak a saját szép magyar nevem látszik a jobb fölső sarokban. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum február 10, 2012, 18:16:37
Sziasztok!
A Fortunawines képpel kapcsolatban lenne kérdésem! A beküldött képen szerepelnie kell a bejelentkezési névnek, kérdezném, hogy ez hogyan lehetséges? Hiszen bejelentkezés után sehol nem látom már azt a nevet, amit bejelentkezéshez használok. Csak a saját szép magyar nevem látszik a jobb fölső sarokban. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!

Elfogadjuk a szép magyar nevedet is.  :)

Idézetet írta: Milan Dátum február 11, 2012, 12:11:31
Elfogadjuk a szép magyar nevedet is.  :)

Köszi a választ Milan! Akkor ezek alapján feltöltöttem a képemet. Mivel hétfőn utazok el, megnéznéd, hogy jó-e a kép, hiszen utána lehet, hogy nem tudom már módosítani 15-éig. Az esélyt mindig meg kell adni, nehogy ezen csússzon el a rájátszás... : ))
Előre is köszi!

Sziasztok egy kérdésem akadt:D
Én februárban a fortunawin-en tettem fogadást és le is fényképeztem és felis töltöttem a képet.Most Márciusban is ugyan igy kell? Vagy elég csak a februári:D?

Idézetet írta: ChelseaAB Dátum március 02, 2012, 17:27:43
Sziasztok egy kérdésem akadt:D
Én februárban a fortunawin-en tettem fogadást és le is fényképeztem és felis töltöttem a képet.Most Márciusban is ugyan igy kell? Vagy elég csak a februári:D?

Új hónap = új kép


Hello!
Tegnap este feltöltöttem a képet a szelvényről. Leellenőrizné valaki hogy megfelel-e? Kösz!
Üdv.: Ádám

Idézetet írta: DAdee92 Dátum április 15, 2012, 17:36:57
Hello!
Tegnap este feltöltöttem a képet a szelvényről. Leellenőrizné valaki hogy megfelel-e? Kösz!
Üdv.: Ádám

Szia,

Nem tudom, hogy hova töltötted fel, de nálunk még az azonosítónevedet sem adtad meg.

Szóval, hova is töltötted?