SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Heló egy kérdés ide a fórumba még külön kell regisztrálni vagy hogy van ? Hogy érvényesen tudjak játszani

Idézetet írta: trizna17 Dátum szeptember 06, 2015, 21:45:42
Heló egy kérdés ide a fórumba még külön kell regisztrálni vagy hogy van ? Hogy érvényesen tudjak játszani

Ha játszani szeretnél, akkor regisztrálnod kell.  :ok:

Varhato a kozeljovoben hogy az SPF Kupa 'fogadasi kinalataba' bekerul az amerikai foci is?
Mert a baseball es a snooker mar ott van, gondoltam plusz egy furcsa sport csak nem oszt nem szoroz...

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 10, 2015, 19:44:25
Varhato a kozeljovoben hogy az SPF Kupa 'fogadasi kinalataba' bekerul az amerikai foci is?
Mert a baseball es a snooker mar ott van, gondoltam plusz egy furcsa sport csak nem oszt nem szoroz...

Köszönjük a javaslatot. Megfontoljuk.  :)

Tenisz tippekre vonatkozó szabályzat

Jelenleg:
2. ha egy játékos feladja a meccset, akkor azon tippelőknek akik az illető játékosra tippeltek vesztesként lesz feldolgozva a fogadása, míg akik az ellenfélre tippeltek, azoknak nyertesként lesz kiértékelve a fogadás (ez csak az 12-es fogadási típusra vonatkozik, a többi fogadási típusnál a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki feladott mérkőzés esetén)

2015 december 1.-től:
Ha egy játékos feladja a meccset, a tippet 1.00-ás oddsal értékeljük ki.

Indul a decemberi rájátszás!  :beerchug:

alexander1983 vs flamman
smilerock vs csungi
more75 vs nngirl
Kagawa vs oakland23
adaifiu vs Salvio
baliizu vs Knapp
kreatos vs zotao
prigioni1 vs pappj69

Gratulálok flamman kollégának a győzelemhez!  :)

Az Afganisztán - Srí Lanka meccsen dőlt el az első hely, ha az első félidő 0:0 marad, akkor sikerül előznöm, de az 1. félidő 47. percében leesett egy gól...
Amikor 3 perc hosszabbítást mutattak, raktam is rá gyorsan, hogy az 50. perc előtt lesz gól a meccsen, mert "éreztem", hogy gólig játszanak.   ;D

Én is gratulálok flamannak... Nem volt egyszerű dolga, de hát ez szerencse játék is  :cya:

Köszi!
Tényleg nehéz volt, de a végén csak összejött! :)
Jó játék volt :P

Sziasztok!
Még nem vettem részt egy spf kupában sem. Használja valaki mobilról az oldalt?Nem találom, hogy hol rakhatok a kupában tippeket ???

Idézetet írta: akran Dátum január 04, 2016, 10:24:05
Sziasztok!
Még nem vettem részt egy spf kupában sem. Használja valaki mobilról az oldalt?Nem találom, hogy hol rakhatok a kupában tippeket ???
Stornó. Közben megtaláltam jobbra lent a kínálatot :ok:

Sziasztok, az előző havi nyeremények ilyenkor mikor kerülnek jóváírásra?

Idézetet írta: flamman Dátum január 11, 2016, 08:54:54
Sziasztok, az előző havi nyeremények ilyenkor mikor kerülnek jóváírásra?

Valójában még hivatalos eredményhirdetés sem volt, talán a "síszünet" miatt késik...  :)

Nyugi, nehezen indul az év.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 15, 2016, 09:32:25
Nyugi, nehezen indul az év.  ;D

Tudom, de még is  ;) ;) ;)

Az előző havi nyeremények mikor kerülnek jóváírásra?  :)