SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Hello erdeklodenek hogy miert en estem ki a negyeddontoben mikor tobb pontom volt es meg volt a tipp szamom is zsiraf ellen ?

Idézetet írta: trizna17 Dátum november 27, 2017, 19:23:52
Hello erdeklodenek hogy miert en estem ki a negyeddontoben mikor tobb pontom volt es meg volt a tipp szamom is zsiraf ellen ?

Mivel négy tipped volt, s a minimum a negyeddöntőben 5 tipp!

Számításom szerint a mai napra (12.11) két tippet adtam meg (ID:170567,170566), ennek ellenére nem engedi meg a 3. tipp megtételét. Valószínűnek tartom, hogy a függőként nyilvántartott  ID 170442 tipp zavar be, de az nem is a mai napra szólt, hanem korábbi dátumra. Kérem nézzétek meg mi lehet a probléma.

PS. Az ominózus 170442 tipp egyébként vesztes lett sajnos!

Idézetet írta: Winger Dátum december 11, 2017, 20:15:54
Számításom szerint a mai napra (12.11) két tippet adtam meg (ID:170567,170566), ennek ellenére nem engedi meg a 3. tipp megtételét. Valószínűnek tartom, hogy a függőként nyilvántartott  ID 170442 tipp zavar be, de az nem is a mai napra szólt, hanem korábbi dátumra. Kérem nézzétek meg mi lehet a probléma.

PS. Az ominózus 170442 tipp egyébként vesztes lett sajnos!

Az általad említett tipp tett keresztbe, mivel a napi hármas korlát a sportesemény dátumát veszi figyelembe. A szóban forgó tipp pedig december 11-én zajlott (23:30-tól).

Hello,

A mai napon raktam egy fogadást a premier league mai meccseinek összgólszámára, viszont az elsö meccset már lejátszották addigra.
ID: 171604

Gondolom ilyenkor törlitek a fogadást.

Köszi

Idézetet írta: svea777 Dátum január 01, 2018, 18:00:48
Hello,

A mai napon raktam egy fogadást a premier league mai meccseinek összgólszámára, viszont az elsö meccset már lejátszották addigra.
ID: 171604

Gondolom ilyenkor törlitek a fogadást.

Köszi

Ezt a fogadási típust minden esetben töröljük, tehát ha egy mód és lehetőség van rá ne is nagyon használjátok.

Hello,

Az előző havi nyeremények utalása mikorra várható? Hétvégén már jó lenne megforgatni. :D

Idézetet írta: svea777 Dátum január 05, 2018, 07:56:09
Hello,

Az előző havi nyeremények utalása mikorra várható? Hétvégén már jó lenne megforgatni. :D

Eredményhirdetés + utalás január 8-tól.


Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg a kosárlabda Euroligában tett fogadásomat, szerintem nem vesztes. (ID:173150 Bamberg-Zalgiris Kaunas) Köszönöm!  ;)

Idézetet írta: marciluca Dátum január 17, 2018, 08:01:51
Sziasztok! Kérlek, nézzétek meg a kosárlabda Euroligában tett fogadásomat, szerintem nem vesztes. (ID:173150 Bamberg-Zalgiris Kaunas) Köszönöm!  ;)

Elnézést, javítottam!  :ok:

Vajon miért történik az, hogy két tippet leadhattam mára, de amikor a harmadik tipp beküldésével próbálkozok - a ma 18:15-kor rendezendő a Csehország-Magyarország kézilabda mérkőzésről van szó -, akkor nem engedi beküldeni a tippet, hanem hibaüzenetként olyasmi jelenik meg, hogy max. 3 tippet küldhetek be egy napra és vegyem figyelembe az időkorlátokat?

Mi lehet a probléma, hiszen még nincsen meg a napi max. 3 tipp és ráadásul még az időpont is stimmel?

Idézetet írta: csabax Dátum január 17, 2018, 10:54:22
Vajon miért történik az, hogy két tippet leadhattam mára, de amikor a harmadik tipp beküldésével próbálkozok - a ma 18:15-kor rendezendő a Csehország-Magyarország kézilabda mérkőzésről van szó -, akkor nem engedi beküldeni a tippet, hanem hibaüzenetként olyasmi jelenik meg, hogy max. 3 tippet küldhetek be egy napra és vegyem figyelembe az időkorlátokat?

Mi lehet a probléma, hiszen még nincsen meg a napi max. 3 tipp és ráadásul még az időpont is stimmel?

Ahogy én nézem, a Fett-Wozniacky tippedet ma hajnalban játszották, az is mai tippnek számít, biztos ez lehet az ok.

Idézetet írta: flamman Dátum január 17, 2018, 12:52:35
Ahogy én nézem, a Fett-Wozniacky tippedet ma hajnalban játszották, az is mai tippnek számít, biztos ez lehet az ok.
Köszi szépen az infót!
Igazad van, ez lehet az ok. Elnéztem annak a tippnek az időpontját. Még az előző napok valamelyikén tippeltem arra a meccsre, s akkor talán úgy láttam, hogy tegnap rendezik a mérkőzést.
Nem ez történt! Így jártam!
:beerchug:

Legyetek szívesek nézzétek meg az ID176140-et. Köszi.